CNN Prima News Stanislav Majer

Stanislav Majer

Výpis příspěvků ke štítku „Stanislav Majer“

Strhující detektivní love story pokračuje. Prima uvede druhou sérii seriálu Zákony vlka

Televize Prima uvede druhou premiérovou řadu úspěšné detektivní love story Zákony vlka se Stanislavem Majerem a Lindou Rybovou v hlavních rolích. Hereckou posilou nové série je Martin Finger v roli doktora Váchy. Osm nových epizod autorů Roberta Geislera a Gabriely Erleové opět zrežíroval Marek Najbrt. Zákony vlka 2 nabídne Prima divákům už tuto sobotu 16. září ve 20:15. S týdenním předstihem mohou seriál sledovat i uživatelé prima+.

První díl Zákonů vlka ovládl sobotní večer, viděl jej více než 1 milion diváků

První díl nového osmidílného seriálu Zákony vlka zhlédlo 1 028 000 diváků (share 27,55 %) starších patnácti let. Pořad se stal vítězem sobotního večera mezi nezpravodajskými pořady. Na další díl detektivní love story s Lindou Rybovou a Stanislavem Majerem v hlavní roli se mohou diváci těšit opět v sobotu 25. března ve 20.15 nebo v předpremiéře na streamovací službě prima+.

Na Primě startuje nový seriál Zákony vlka. Herci prozradili, co bude jeho hlavním lákadlem

Už 18. března startuje na televizi Prima nový detektivní seriál Zákony vlka se Stanislavem Majerem a Lindou Rybovou v hlavních rolích. Osmidílné drama sleduje příběh Roberta Černého, muže propuštěného z vězení, který shodou okolností získává identitu policisty a zároveň má nastoupit jako nový policejní šéf v zapadlé obci v pohraničí. S tou ho ovšem pojí nejen osudový vztah s jeho bývalou partnerkou Sárou, ale i nedořešené záležitosti z minulosti.