reklama

Na střeše Národního divadla se nachází tajná sauna. Nově bude přístupná veřejnosti

Na střeše jedné z budov Nové scény Národního divadla je snad nejutajenější sauna v Praze. Tato sauna je v provozu už 36 let, ale veřejnost do ní zatím neměla přístup, protože byla celé roky přístupná jen hercům a baletkám divadla. Po loňské rekonstrukci změnila nejen tvář interiéru, ale nově se otevře i pro veřejnost.

reklama

Do renovace sauny se pustil její provozovatel Lukáš Otevřel společně s hercem Stanislavem Majerem. „Zaujala mě na tom ta unikátnost prostoru. Je to taková oslava brutalismu a designu ze 70. let,“ popsal saunu Majer.

Z posledního patra Nové scény, kde se sauna nachází, je výhled na Žofín a pokud je na programu divadla operní představení, dá se při relaxaci poslouchat živě. Nádherný výhled a opojnou atmosféru si tam můžete užít zvlášť při západu slunce.

Kvůli opatřením kvůli koronavirové pandemii je nyní provoz všech wellness center včetně saun značně omezen. Sauna na střeše Nové scény se proto až do září neotevře. Poté se tam ale budete moci jít podívat a užít si jedinečný zážitek. Aby byla návštěva skutečně příjemná, počet lidí v prostorách sauny bude zajišťovat rezervační systém. Jak to v sauně Národního divadla vypadá, najdete v reportáži reportérky CNN Prima NEWS Markéty Skřivánkové.

Další hlavní zprávy

Nehody

Silnice z Plzně na Domažlice je kvůli nehodě do 22:00 uzavřená

Silnice z Plzně na Domažlice je kvůli nehodě do 22:00 uzavřená

Kvůli dopravní nehodě několika aut je u Líní na Plzeňsku uzavřena silnice číslo 26 z Plzně do Domažlic. Záchranáři na místě ošetřili několik lidí, jednoho zraněného převezli do nemocnice. Orientační dechová zkouška na alkohol byla u všech účastníků nehody negativní, uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová. Podle informací na webu dopravní policie by provoz v místě nehody mohl být obnoven kolem 22:00.

reklama
Do karantény muselo kvůli koronaviru celé oddělení protokolu Úřadu vlády
Babiš jako strýček Skrblík. Piráti se diví milionům z Agrofertu pro premiéra
reklama
reklama
V Botswaně záhadně umírají stovky slonů. Vědci netuší, co tragédii způsobilo

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Při rozhodování o eutanazii by pacient neměl být ovlivněný rodinou, řekl Bartoň
OKD přeruší od pátku těžbu ve všech dolech na Karvinsku, podíl nakažených je 20 procent
Začátek prázdnin v kinech: dvě nestárnoucí klasiky a karlovarská náhražka
Další články
reklama
reklama