reklama

Startuje nový kanál Prima STAR. Sledujte ty nejlepší show naší televize

Už v pondělí startuje desátý kanál naší Prima rodiny –⁠ Prima STAR! A vy se připravte na největší poklady, které jsme za uplynulých 28 let vyprodukovali.

reklama

Mezi poklady našeho Prima archivu patří bezesporu Rodinná pouta – ojedinělý seriál své doby. „Já na těch šest let vzpomínám jako na krásné období. Spoustu jsem se toho naučila, co se týká rychlého natáčení, ale přesto se to dnešní době nevyrovná. Pamatuji si, že tehdy bylo maximum třeba 10, 11 obrazů. Dnes se běžně točí 17 obrazů. Tenkrát jsme dostali příležitost být i svým způsobem spolutvůrci a mohli jsme přinášet nápady, jak by se naše seriálová postava mohla vyvíjet. V podstatě mi to připomínalo i takovou divadelní práci a tím to bylo výjimečné,“ popsala herečka Zdeňka Žádníková-Volencová.

Jeden z našich nejstarších pořadů je i pěvecká soutěž Caruso show, se kterou je na moderátorském postu kromě Otakara Brouska mladšího spojen také Pavel Trávníček. „Strašně rád na to vzpomínám, protože ty začátky byly trošku takové komplikované a taky úsměvné,“ nechal se slyšet Trávníček.

„Je pravda, že tam začínali někteří zpěváci, kteří se tím pak také živili. Tam přišel chlapík, a zrovna v porotě někdo seděl a říkal mu: ‚Vy byste se tím úplně klidně mohl živit. Nechcete jít do Karlína jako zpívat?’ a on: ‚Nene, vůbec ne, ani nápad. Já jsem údržbář, já opravuji vodovody, záchody a tak, to mi stačí,“ řekl jednu historku z natáčení Trávníček.

Ten byl navíc jedním z prvních hostů pořadu Nikdo není dokonalý. Za dobu jeho existence se tam vystřídala téměř tisícovka známých osobností. A sám moderátor Jiří Krampol třeba rád vzpomíná na díl s Dolly Buster a Jiřím Krytinářem. „Fór toho pořadu byl v tom, aby ti hosti nebyli jen herci, herečky, zpěváci, zpěvačky, ale aby to byli i lidi jiných profesí. A mě napadlo, že trpaslík a porno hvězda, že to je kombinace neobyvklá. A opravdu se to vyplatilo, protože to byla úžasná sranda,“ řekl Krampol.

Tagy:
televize pořady Prima Jiří Krampol Pavel Trávníček Prima Star

Kokain maskovaný jako dort. Za speciální zákusek hrozí páru 20 let vězení

Díky oznámení od anonyma agenti z Úřadu pro kontrolu obchodu s drogami (DEA) v americkém státě Maine zadrželi muže a ženu, kteří ve voze převáželi čtyři kila kokainu a hotovost, pravděpodobně z nelegální činnosti. Část kokainu však byla neobvykle zabalená. Zhruba kilový blok byl upraven tak, aby vypadal jako dort. Páru nyní hrozí až 20letý pobyt za mřížemi.

Proti zdravotnické diktatuře. Ve Francii protestovalo 160 tisíc lidí, zasahovala policie

Ve městech napříč Francií se v sobotu konaly desítky demonstrací proti opatřením zaváděným v boji proti koronaviru v situaci, kdy nových infekcí každým dnem přibývá. Zapojilo se do nich přes 160 000 lidí, z toho 11 000 v Paříži, uvedlo ministerstvo vnitra. Původně se odhadovala celková účast kolem 110 000 osob. V metropoli a v Lyonu se demonstranti střetli s policií, která použila slzný plyn, uvedla televizní stanice BFM.

Být lesbickou černoškou, nestalo by se to. Propuštění muži vyhráli spor o diskriminaci

Neobvyklý případ diskriminace na základě pohlaví řešil anglický soud. Pracovníci reklamní agentury J. Walter Thompson (JWT), Chas Bayfield a Dave Jenner byli spolu s dalšími třemi kolegy propuštěni, protože jsou muži. Kreativní ředitelka společnosti Jo Wallaceová totiž slíbila, že vymaže zakořeněnou pověst agentury, která je plná „bílých, britských, heterosexuálních mužů“. Následný spor s firmou u soudu dva propuštění zaměstnanci vyhráli.

Tady se neočkujeme, lepší je slivovice, chlubí se v pohraniční vsi na Bruntálsku

Slušně řečeno, je to zapadákov. Neslušně, je to díra na samé výspě republiky, ale také ve Slezských Pavlovicích v okrese Bruntál mají názor na vakcínu proti COVID-19. „S tím běžte do pr**le, tady lidi očkování odmítají,“ nebere si servítky první občan, kterého oslovíme, pětatřicetiletý Radek Dojčar. Na covid prý platí hlavně slivovice, vakcínu odmítají i početní místní Romové.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama