Hůlka zhubnul 15 kilo a užívá si života. Mám mladou manželku a malé dítě, pochvaluje si

Zpěvák Daniel Hůl

Daniel Hůlka je v kondici

Letos to bude už deset let, co se Daniel Hůlka kvůli těžkému zánětu slinivky téměř loučil se životem. V současnosti si ho ale užívá plnými doušky a je ve skvělé zdravotní kondici. Může za to manželství a otcovství. Obojí mu opravdu svědčí.

„Od doby, co mám Barborku a Rozárku, vykračuju šťastně každý den. I do nového roku jsem vykročil šťastně,“ vzpomněl 53letý zpěvák na svou o 23 let mladší manželku a tříletou dceru.

Pozitivní pro něj snad bude také letošní rok plný dvojek. Postarat by se o to mohla i jeho žena. „Dvojka pro mě nikdy žádné znamení nebyla. Tedy až do doby, než jsem si vzal Barborku, která se narodila 22. 2. Takže letos bude mít narozeniny 22. 2. 2022. Dvojky v našem životě asi hrají nějakou roli,“ popisuje zpěvák.

Díky rodině se drží i v kondici. Zhubnul 15 kilo, dvakrát denně ujde 10 kilometrů se psem. „Mám malé dítě a mladou manželku. Nezastavím se, takže 15 kilo dole jako nic,“ pochvaluje si Hůlka. „Pohybem prý dokonce mládnu.“

A s Hůlkou mládne i Dracula, v němž zpěvák hraje hlavní roli. Muzikál je plný textů Zdeňka Borovce, který by letos oslavil devadesátiny.

„Byl šlechtic mezi textaři. Nesl jsem těžce, když odešel. Napsal mi spoustu úžasných textů. Ten poslední, Pár jmen, dodneška zpívám se slzami v očích,“ vzpomíná Hůlka.

Spojení „Hůlka–⁠Dracula“ ho prý v mládí, když byl hloupý, omezovalo a svazovalo. Teď už je na to ale hrdý. „Dracula je legenda, takže i já jsem legenda. Mladický namyšlenosti, že mi to nevyhovovalo a chtěl jsem se od toho oprostit, mě opustily,“ dodává.

Tagy: