reklama

Hůlka zhubnul 15 kilo a užívá si života. Mám mladou manželku a malé dítě, pochvaluje si

Letos to bude už deset let, co se Daniel Hůlka kvůli těžkému zánětu slinivky téměř loučil se životem. V současnosti si ho ale užívá plnými doušky a je ve skvělé zdravotní kondici. Může za to manželství a otcovství. Obojí mu opravdu svědčí.

reklama

„Od doby, co mám Barborku a Rozárku, vykračuju šťastně každý den. I do nového roku jsem vykročil šťastně,“ vzpomněl 53letý zpěvák na svou o 23 let mladší manželku a tříletou dceru.

Pozitivní pro něj snad bude také letošní rok plný dvojek. Postarat by se o to mohla i jeho žena. „Dvojka pro mě nikdy žádné znamení nebyla. Tedy až do doby, než jsem si vzal Barborku, která se narodila 22. 2. Takže letos bude mít narozeniny 22. 2. 2022. Dvojky v našem životě asi hrají nějakou roli,“ popisuje zpěvák.

Díky rodině se drží i v kondici. Zhubnul 15 kilo, dvakrát denně ujde 10 kilometrů se psem. „Mám malé dítě a mladou manželku. Nezastavím se, takže 15 kilo dole jako nic,“ pochvaluje si Hůlka. „Pohybem prý dokonce mládnu.“

A s Hůlkou mládne i Dracula, v němž zpěvák hraje hlavní roli. Muzikál je plný textů Zdeňka Borovce, který by letos oslavil devadesátiny.

„Byl šlechtic mezi textaři. Nesl jsem těžce, když odešel. Napsal mi spoustu úžasných textů. Ten poslední, Pár jmen, dodneška zpívám se slzami v očích,“ vzpomíná Hůlka.

Spojení „Hůlka–⁠Dracula“ ho prý v mládí, když byl hloupý, omezovalo a svazovalo. Teď už je na to ale hrdý. „Dracula je legenda, takže i já jsem legenda. Mladický namyšlenosti, že mi to nevyhovovalo a chtěl jsem se od toho oprostit, mě opustily,“ dodává.

Tagy:

Hlavní zprávy

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost
Politika

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost

Počet křesťanů hlásících se ke katolické církvi se za posledních deset let snížil o 340 tisíc, vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. V pondělí v podvečer na to upozornil pražský pirátský radní pro bydlení Adam Zábranský s tím, že to není špatná zpráva. Katolická církev v Česku pod vedením kardinála Dominika Duky má podle něj na společnost negativní vliv.

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros
Tenis

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros

Loni Novak Djokovič vyhrál Australian Open a při další grandslamové zastávce v Paříži si přivlastnil Pohár mušketýrů. Jisté je, že letos v australském Melbourne trůn přenechá někomu jinému. A zdá se, že ani na Roland Garros nebude mít možnost obhajovat titul z roku 2021. Francie totiž zpřísnila protikoronavirová opatření, kvůli kterým neočkovaní nemohou prakticky nic.

Záhadná nemoc postihuje mladé lidi v Kanadě. Experti netuší, co vážné potíže způsobuje

Kanadu znepokojuje záhadná nemoc, která postihuje především mladé lidi. Jde o neurologickou chorobu, která se projevuje nespavostí, halucinacemi nebo problémy s myšlením. Oficiální počet nemocných je 48, podle zdrojů webu The Guardian jich ale může být až 150. Experti se přou, co nemoc způsobuje. Podle některých informací se však úřady chystají oznámit, že za vším stála špatná diagnostika.

Farský je vlastizrádce. Jeho stáž v USA je protistátní činnost, zdůrazňuje Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se znovu ostře pustil do poslance Jana Farského (STAN) za jeho osmiměsíční stáž na americké univerzitě v Oregonu. Podle něj politik svým odjezdem, o kterém věděl již před loňskými říjnovými volbami, podvedl voliče. Vzhledem k tomu, co bude Farský v USA studovat, Okamura neváhal v souvislosti s ním použít pojem „vlastizrádce“.

reklama

Domácí zpravodajství

Zemřela zpěvačka Horká, měla se úmyslně nakazit koronavirem. Jste odpad, vzkazuje syn

Ve věku 57 let zemřela zpěvačka folkové kapely Asonance Hana Horká. I když příčinu úmrtí kapela nezveřejnila, na sociálních sítích se množí spekulace, že s ním mohl souviset covid, který nedávno prodělala. Koronavirem se měla nakazit úmyslně, což nepřímo potvrdil i její syn. „Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty,“ napsal v komentáři, kde označil některé odborníky, kteří se vyjadřovali k pandemii.

reklama