CNN Prima News stream

stream

Výpis příspěvků ke štítku „stream“

Světoznámý streamer má rakovinu. Jsem v šoku, choďte na pravidelné prohlídky, vyzývá Ninja

Patří mezi největší celebrity ve světě gamingu. Teď populární streamer vyděsil své fanoušky. Tyler „Ninja“ Blevins odhalil veřejnosti choulostivou zprávu. Lékaři zjistili, že dvaatřicetiletý Američan má rakovinu. Při preventivním vyšetření kůže mu na chodidle našli melanom. „Berte to jako doporučení a choďte na kožní prohlídky,“ apeluje na své fanoušky.

Šílená jízda známé české streamerky. Obcí se řítila stovkou, lidi pobouřila i její reakce

Kontroverzní postava tuzemské streamerské scény se opět předvedla. Maria Linartová, známá pod přezdívkou Mayyya, se během svého živého vysílání vydala na jízdu autem. Divákům chtěla ukázat zrychlení svého nového vozu, a tak pořádně šlápla na plyn. Během pár vteřin se přímo v obci proháněla rychlostí přesahující 100 km/h. Nebezpečně projížděla i kolem zastávky, kde zrovna stál autobus. Na diváckou kritiku nebezpečné jízdy reagovala ironicky.

Predátoři zneužívají děti přes Twitch. Jde o vážný problém, řekl šéf streamovací platformy

Streamovací platforma Twitch vyráží do boje proti sexuálním predátorům. Ti využívají platformu ke sledování a obtěžování dětí a teenagerů. Agentura Bloomberg ve své analýze uvedla, že predátoři našli nový způsob, jak zneužívat děti. „Tento problém bereme velmi vážně. Stejně jako u všech ostatních on-line služeb budeme s tímto problémem i nadále usilovně bojovat,“ uvedl šéf Twitche Dan Clancy.

O2 na Slovensku dočasně zablokovalo oblíbený portál Twitch. Kvůli jedinému uživateli

Slovenská pobočka mobilního operátora O2 dočasně blokovala přístup na populární streamovací portál Twitch. Důvodem bylo rozhodnutí soudu, který na žádost slovenského Úřadu pro regulaci hazardních her (ÚRHH) zakročil proti jednomu z uživatelů. Protože ale nešlo blokovat konkrétní profil osoby, šla mimo hru celá stránka. Nakonec ÚRHH i O2 přehodnotily situaci a server opět zpřístupnily, uvedl slovenský operátor pro CNN Prima NEWS.

Bezos bude vlastnit Bonda i Rockyho. Amazon koupí studia MGM za 8,45 miliardy dolarů

Společnost Amazon Jeffa Bezose je před dokončením své druhé největší akvizice v historii. Tento týden by měla společnost oznámit převzetí slavných filmových studií Metro-Goldwyn-Mayer. Internetový gigant by měl za studia zaplatit 8,45 miliardy dolarů (asi 175 miliard korun). Akvizicí MGM Amazon výrazně posílí svou streamovací platformu Prime Video. Dohoda je zároveň pokračující součástí konsolidace filmového průmyslu.

Odvysílal smrt kamarádky on-line. Teď hrozí ruskému blogerovi až 15 let vězení

Ruský bloger Stas Rešetnikov byl zatčen poté, co na internetu zveřejnil živý přenos, na němž byla vidět smrt mladé ženy v jeho bytě, informuje agentura TASS. Třicetiletý Rešetnikov známý pod přezdívkou Reeflay nyní čelí obvinění z úmyslného způsobení těžkého ublížení na zdraví, které vedlo k smrti. Žena měla poranění hlavy a podle serveru Mediazona mladý muž při výslechu uvedl, že kamarádku předtím vyhnal na ulici, kde byla napůl vysvlečená.