CNN Prima News stream

stream

Výpis příspěvků ke štítku „stream“

O2 na Slovensku dočasně zablokovalo oblíbený portál Twitch. Kvůli jedinému uživateli

24. června 2021 19:40

Slovenská pobočka mobilního operátora O2 dočasně blokovala přístup na populární streamovací portál Twitch. Důvodem bylo rozhodnutí soudu, který na žádost slovenského Úřadu pro regulaci hazardních her (ÚRHH) zakročil proti jednomu z uživatelů. Protože ale nešlo blokovat konkrétní profil osoby, šla mimo hru celá stránka. Nakonec ÚRHH i O2 přehodnotily situaci a server opět zpřístupnily, uvedl slovenský operátor pro CNN Prima NEWS.

Bezos bude vlastnit Bonda i Rockyho. Amazon koupí studia MGM za 8,45 miliardy dolarů

26. května 2021 17:22

Společnost Amazon Jeffa Bezose je před dokončením své druhé největší akvizice v historii. Tento týden by měla společnost oznámit převzetí slavných filmových studií Metro-Goldwyn-Mayer. Internetový gigant by měl za studia zaplatit 8,45 miliardy dolarů (asi 175 miliard korun). Akvizicí MGM Amazon výrazně posílí svou streamovací platformu Prime Video. Dohoda je zároveň pokračující součástí konsolidace filmového průmyslu.

Odvysílal smrt kamarádky on-line. Teď hrozí ruskému blogerovi až 15 let vězení

4. prosince 2020 19:29

Ruský bloger Stas Rešetnikov byl zatčen poté, co na internetu zveřejnil živý přenos, na němž byla vidět smrt mladé ženy v jeho bytě, informuje agentura TASS. Třicetiletý Rešetnikov známý pod přezdívkou Reeflay nyní čelí obvinění z úmyslného způsobení těžkého ublížení na zdraví, které vedlo k smrti. Žena měla poranění hlavy a podle serveru Mediazona mladý muž při výslechu uvedl, že kamarádku předtím vyhnal na ulici, kde byla napůl vysvlečená.

Papež ruší audience pro veřejnost, Vánoce asi budou virtuální

30. října 2020 07:29

Papež František se už kvůli riziku šíření koronavirové infekce nebude během pravidelných audiencí osobně setkávat s věřícími a pandemie nejspíš silně poznamená i letošní oslavy Vánoc ve Vatikánu. Informovali o tom představitelé církevního státu. Podle agentury AP bude mít na mše přístup jen velmi omezený počet lidí a věřící se tak vánočních liturgií budou moci zúčastnit virtuálně.

Streamer Agraelus s vývojářem legendární Mafie Danem Vávrou vybrali milion na charitu

2. října 2020 16:58

Agraelus, vlastním jménem Vojtěch Fišar, je jedním z nejznámějších domácích streamerů. Působí na platformách Twitch, kde má téměř půl milionu sledujících a jeho tvorbu můžete sledovat také na Youtube, kde má přes 600 000 odběratelů. Díky obrovskému množství fanoušků se Agraelusovi již několikrát podařilo během charitativních streamů pokořit rekordy vybraných finančních prostředků. A úspěšný byl i tentokrát.