CNN Prima News střet

střet

Výpis příspěvků ke štítku „střet“

Tragédie na přejezdu: Na Hradecku se střetl vlak s autem. Řidička zemřela, dítě je zraněné

U Zachrašťan na Hradecku se v neděli po 18:00 střetl na přejezdu spěšný vlak s osobním autem. V autě byly zaklíněny dvě osoby. Navzdory okamžité pomoci dvaatřicetiletá řidička zemřela, dítě, které s ní jelo transportoval vrtulník do nemocnice. Ve vlaku cestovalo 80 až 100 lidí. Při srážce se jim nic nestalo. Provoz byl zastavený do 22:00.

Masakr na Papui Nové Guineji. Kmenové střety si vyžádaly nejméně 26 životů

Aktualizováno

Nejméně 26 lidí zahynulo v neděli při střetech dvou kmenů na Papui-Nové Guineji. V pondělí o tom informovala australská televize ABC s odvoláním na místní úřady, zhruba na polovinu tak snížila počet obětí, který uvedla dříve. Tamní vláda se ale podle agentury Reuters obává, že střety budou pokračovat, protože napadený kmen se bude jako obvykle snažit pomstít.

Smrtelná nehoda na dálnici D8: Střet dvou nákladních aut a dodávky nepřežil jeden z řidičů

Aktualizováno

Dálnici D8 ve směru na Teplice uzavřela ve středu na prvním kilometru u Prahy nehoda dvou nákladních aut a dodávky. Jeden člověk kolizi nepřežil, vytvořily se kolony dlouhé několik kilometrů. Auta havarovala hodinu po poledni, před 18:00 se podařilo obnovit provoz levým jízdním pruhem, řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Den X a válka na spadnutí. Německo má scénář průběhu možného konfliktu NATO s Ruskem

Německá armáda má podle deníku Bild rozpracovaný podrobný scénář možného střetu Severoatlantické aliance s Ruskem. Předpokládá, že konflikt by začal v Pobaltí a na hranicích s Polskem, kde by byly nasazeny desítky tisíc vojáků. Dokument, ke kterému deník získal přístup, začíná ruskou mobilizací letos v únoru a končí bezprostřední hrozbou války v létě 2025. Německé ministerstvo obrany scénář odmítlo komentovat, uvedlo ale, že se věnuje analýze různých možností včetně těch, které mohou být krajně nepravděpodobné.

Při tragické srážce s vlakem zemřel talentovaný DJ. V době nehody s ním běžel rozhovor v rádiu

Při nedělní srážce automobilu s vlakem ve slovenských Šuranech zemřel 25letý Ondrej Obst se svou 54letou matkou Michaelou. Na slovenské hudební scéně byl znám pod přezdívkou Elýščítat jako talentovaný DJ a producent. V době smrtelné srážky s ním měl navíc běžet v rádiu předem natočený rozhovor, k jehož poslechu zval i své fanoušky, informuje web topky.sk.

Dramatické chvíle na Vysočině: Vlak v Pelhřimově najel do náklaďáku, vůz se převrátil na bok

Nehoda na železničním přejezdu v Pelhřimově zastavila ve čtvrtek po 8:00 dopravu na trati Pelhřimov – Nová Cerekev. Vlak narazil do nákladního automobilu, který se převrátil na bok. V soupravě cestovalo devět lidí. Nikdo se při havárií nezranil. Doprava na trati ale stále stojí. České dráhy předpokládají, že provoz obnoví ve večerních hodinách. Na místě je zavedena náhradní autobusová doprava. Podle mluvčího Správy železnic Martina Drápala nehoda způsobila škodu 2,7 milionu korun.