reklama
CNN Prima News střet

střet

Výpis příspěvků ke štítku „střet“

Komentátor: Piráti poslední dobou utíkají jen sami před sebou. Popírají vlastní myšlenky

26. září 2021 13:50

Kampaně míří do finále a podle komentátora webu Info.cz Petra Holce si nejlépe vede hnutí ANO. „Měli nejlepší začátek a publikované video Andreje Babiše má skvělé načasování,“ podotkl v pořadu Partie Terezie Tománkové. Právě Babišovy útoky na koalici PirSTAN podle něj zapříčinily, že Piráti utíkají sami před sebou. „Dokud v červnu Babiš neřekl, že jsou vítači migrantů, tak byli v ofenzivě. Nyní se jen brání a popírají vlastní myšlenky,“ dodal ve vysílání CNN Prima NEWS.

Střet Babiše a Bartoše v Ústí je super. ANO Piráty rozdrtí, tvrdí místní

3. září 2021 06:36

Babiše máme rádi, pro Bartoše volby skončí špatně. Ústečané, kteří ve čtvrtek přišli na zahájení kampaně hnutí ANO, očekávají drtivé vítězství Andreje Babiše ve volbách do Poslanecké sněmovny. Ten se přesunul na první příčku kandidátky Ústeckého kraje, aby se přímo střetl se šéfem Pirátů Ivanem Bartošem. I koalice Pirátů a STAN má ale mezi místními své fanoušky.

Sanitka spěchala s pacientem na transplantaci srdce, v Úvalech nabourala do auta

17. dubna 2021 16:56

Pět osob včetně dvou záchranářů se zranilo během sobotní nehody v středočeských Úvalech. Posádka Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina převážela pacienta, kterého čeká transplantace srdce, do pražského IKEMu. Nedaleko hlavního města ale vjel sanitce do cesty řidič osobního automobilu. Následně došlo ke srážce i s dalším vozidlem.

V nemocnicích jsou podle primátora Hřiba nevyužité vakcíny. Proč lžete, ohradil se Babiš

9. března 2021 16:15

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a premiér Andrej Babiš (ANO) se střetli kvůli počtům nevyočkovaných vakcín proti koronaviru v Praze. Hřib dopoledne informoval, že ve skladech pražských státních nemocnic se nachází zhruba 28 000 neaplikovaných dávek vakcíny Pfizer/BioNTech. Babiš reagoval, že jde o vakcíny, které slouží i jako rezerva pro kraje. Podle Chytré karantény, která se o očkování stará, bylo v pondělí večer v Praze 12 189 dávek vakcíny Pfizer/BioNTech. Čísla k úternímu dopoledni neuvedla.

reklama