CNN Prima News střet

střet

Výpis příspěvků ke štítku „střet“

Protestující chtěli z muzea strhnout vlajku Ukrajiny: 18 zadržených a dva zranění policisté

11. března 2023 18:30

Skupina demonstrantů se po skončení protivládního protestu na Václavském náměstí vydala přes silnici k Národnímu muzeu, kde požadovala stržení ukrajinské vlajky. Ve vniku do budovy jim zabránili těžkooděnci. Protestující se s nimi následně začali přetlačovat. Policie 18 demonstrantů zadržela. Vicepremiér a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) označil závěr akce za nepřípustný.

Dojemné loučení s malým Alexem: Sirény i balónky do nebe. Kněz pronesl srdceryvnou řeč

16. února 2023 08:38

Rodina a blízcí přátelé se ve středu 15. února naposledy rozloučili s osmiletým Alexem, který přišel o život při tragické srážce na svahu ve Velké Rači. Pohřeb se uskutečnil v malé obci Trstín, kde chlapec s rodinou žil. Uctít jeho památku přišli také místní hasiči. Okolím se během pohřbu rozezněly zvuky hasičských sirén.

Fiala se Šlachtou se pohádali na ulici. Nezměníme všechno za půl roku, vypěnil premiér

14. června 2022 19:40

V Pohořelicích nedaleko Brna došlo v pondělí k ostrému střetu mezi premiérem Petrem Fialou (ODS) a šéfem hnutí Přísaha Robertem Šlachtou. Oba politici se před zraky několika kolemjdoucích pohádali kvůli příspěvku na bydlení. Zatímco Šlachta tvrdil, že formuláře jsou pro lidi složité, Fiala se hájil tím, že jeho kabinet zdědil složitou byrokracii a zjednodušení nastane brzy.

Hrozivé záběry nehody na Liberecku: Obytný vůz se po srážce s autem rozpadl. Šlo o úmysl?

6. června 2022 19:29

Hrozivě vypadající čelní střet osobního auta s obytným vozem na Liberecku zachytila palubní kamera jednoho z řidičů. Proč osobní auto přejelo do protisměru, zatím není jasné, okolnosti jsou ale velmi podivné. Podle dopravního experta navíc záběry na zcela zničené obytné auto dokazují, jak nebezpečné je trávit jízdu v obytném prostoru, který posádku nijak nechrání.

Střet na hranicích mezi Kyrgyzstánem a Tádžikistánem, střílejí po sobě pohraničníci

27. ledna 2022 16:34
Aktualizováno

Nejméně jednoho mrtvého a 15 raněných si podle úřadů a médií vyžádaly čtvrteční přestřelky mezi pohraničníky a vojáky na hranici mezi Kyrgyzstánem a Tádžikistánem. O zabití obyvatele tádžické vsi Chodžaj-Aalo informovala novináře radnice v pohraničním městě Isfara, podle které v místní nemocnici ošetřují 11 zraněných Tádžiků: tři civilisty a osm vojáků. V Kyrgyzstánu museli hospitalizovat čtyři zraněné, tvrdí místní úřady.

Komentátor: Piráti poslední dobou utíkají jen sami před sebou. Popírají vlastní myšlenky

26. září 2021 13:50

Kampaně míří do finále a podle komentátora webu Info.cz Petra Holce si nejlépe vede hnutí ANO. „Měli nejlepší začátek a publikované video Andreje Babiše má skvělé načasování,“ podotkl v pořadu Partie Terezie Tománkové. Právě Babišovy útoky na koalici PirSTAN podle něj zapříčinily, že Piráti utíkají sami před sebou. „Dokud v červnu Babiš neřekl, že jsou vítači migrantů, tak byli v ofenzivě. Nyní se jen brání a popírají vlastní myšlenky,“ dodal ve vysílání CNN Prima NEWS.

Střet Babiše a Bartoše v Ústí je super. ANO Piráty rozdrtí, tvrdí místní

3. září 2021 06:36

Babiše máme rádi, pro Bartoše volby skončí špatně. Ústečané, kteří ve čtvrtek přišli na zahájení kampaně hnutí ANO, očekávají drtivé vítězství Andreje Babiše ve volbách do Poslanecké sněmovny. Ten se přesunul na první příčku kandidátky Ústeckého kraje, aby se přímo střetl se šéfem Pirátů Ivanem Bartošem. I koalice Pirátů a STAN má ale mezi místními své fanoušky.