stůl

Výpis příspěvků ke štítku „stůl“

Předsudky versus realita: O majitelích koček se povídá mnohé, víte jací jsou doopravdy?

Bez přátel, společenského života, v pokročilém věku a většinou žena. Takové jsou nejčastější předsudky o majitelích koček. Nejnovější průzkum, který vznikl pro značku Whiskas, ukázal, že tomu tak ve skutečnosti vůbec není a běžný kočičí páníček či panička vypadá úplně jinak. Většina z nich navíc uvádí, že se jim po pořízení chlupatého společníka zlepšila celková životní spokojenost a neumí si bez kočky již život představit.

Fiala musí praštit do stolu a srovnat ministry, říká Pospíšil. Nacher děkoval za upřímnost

Premiér Petr Fiala (ODS) musí praštit do stolu, aby se ministři dohodli na společném řešení, uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09). Sám by v rámci úsporných opatření preferoval škrtnout všem ministerstvům stejně, jako tomu bylo za někdejšího ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09). „Všichni brečeli, ale všichni stejně,“ poukazoval na férovost takového postupu Pospíšil. Poslanec Patrik Nacher (za ANO) následně svému oponentovi poděkoval za upřímnost a uvedl, v čem je největší chyba vládnoucí koalice.

„Pákaři“ se sjeli na Jičínsko. Prosadil se legendární místní obr i nadějná juniorka

Do Dolního Bousova na Jičínsku se o víkendu sjeli z několika zemí soutěžící v armwrestlingu. Mezinárodní soutěž Golemova ruka přivítala například i českou legendu tohoto sportu, místního obra Františka Živného, který soutěží asi 27 let. Prosadila se i nadějná česká juniorka, která ve své kategorii získala dvě zlaté medaile.

Macron čelí kritice. Při debatě o penzijní reformě si pod stolem raději sundal drahé hodinky

Francouzský prezident Emmanuel Macron se ocitl pod palbou kritiky poté, co si při televizním rozhovoru o nepopulární důchodové reformě sundal ze zápěstí hodinky, jejichž cena je odhadována na několik tisíc eur. Podle Macronova týmu to prezident udělal, protože mu hodinky „cinkaly o stůl“. S tím ale nesouhlasí jeho odpůrci, podle nichž hodinky dokazují, že ztratil kontakt s realitou.

Kauza údajného znásilnění: Zaplatil mi 21 tisíc, tvrdí masér o poslanci. Výpovědi ale nesedí

Masáže bolavého krku a zad měly poslance KDU-ČSL vyjít na „standardních“ 21 tisíc. Webu Blesk.cz to sdělil masér, jenž tvrdí, že jej politik na druhé schůzi znásilnil. Obvinění však poslanec razantně odmítá, stejně jako jeho kolegové z klubu. Ti poukazují na to, že 39letý muž, jehož měl politik vyhledat na stránce Amatéři.cz, trpí schizofrenií, na níž odmítá brát léky. Některé jeho výpovědi navíc nesedí. Jedná se například o údajné nahánění kolem stolu či datum schůzky.

Jedna ruka neví, co dělá druhá. Putin opět přiživil spekulace o svém podlomeném zdraví

Zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina je opět terčem spekulací. Již delší dobu na záběrech televizních kamer mnohdy až nepřirozeně kroutí končetinami, což se projevuje i nadále. Na jednom ze svých posledních setkáních se jednou rukou křečovitě držel stolu a druhou zvláštně pohyboval. Přiživil tím zvěsti, dle kterých trpí jednou či dokonce vícero závažnými nemocemi.

Česko musí bouchnout do stolu. Charanzová se obává obří podpory německých firem

Německo stále chce v boji s energetickou krizí podpořit své obyvatele a podniky pomocí ve výši 200 miliard eur (takřka pět bilionů korun). To znevýhodní na trhu obyvatele a firmy z ostatních členských zemí. Podle europoslankyně Dity Charanzové (ANO) taková pomoc poškodí fungování jednotného evropského trhu. Česká republika, coby předsedající stát Evropské unie, má podle ní povinnost bouchnout do stolu a Německo od jeho plánu odradit. Mluvila o tom v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS.