stůl

Výpis příspěvků ke štítku „stůl“

Kauza údajného znásilnění: Zaplatil mi 21 tisíc, tvrdí masér o poslanci. Výpovědi ale nesedí

6. ledna 2023 21:47

Masáže bolavého krku a zad měly poslance KDU-ČSL vyjít na „standardních“ 21 tisíc. Webu Blesk.cz to sdělil masér, jenž tvrdí, že jej politik na druhé schůzi znásilnil. Obvinění však poslanec razantně odmítá, stejně jako jeho kolegové z klubu. Ti poukazují na to, že 39letý muž, jehož měl politik vyhledat na stránce Amatéři.cz, trpí schizofrenií, na níž odmítá brát léky. Některé jeho výpovědi navíc nesedí. Jedná se například o údajné nahánění kolem stolu či datum schůzky.

Jedna ruka neví, co dělá druhá. Putin opět přiživil spekulace o svém podlomeném zdraví

24. listopadu 2022 17:28

Zdraví ruského prezidenta Vladimira Putina je opět terčem spekulací. Již delší dobu na záběrech televizních kamer mnohdy až nepřirozeně kroutí končetinami, což se projevuje i nadále. Na jednom ze svých posledních setkáních se jednou rukou křečovitě držel stolu a druhou zvláštně pohyboval. Přiživil tím zvěsti, dle kterých trpí jednou či dokonce vícero závažnými nemocemi.

Česko musí bouchnout do stolu. Charanzová se obává obří podpory německých firem

15. listopadu 2022 21:57

Německo stále chce v boji s energetickou krizí podpořit své obyvatele a podniky pomocí ve výši 200 miliard eur (takřka pět bilionů korun). To znevýhodní na trhu obyvatele a firmy z ostatních členských zemí. Podle europoslankyně Dity Charanzové (ANO) taková pomoc poškodí fungování jednotného evropského trhu. Česká republika, coby předsedající stát Evropské unie, má podle ní povinnost bouchnout do stolu a Německo od jeho plánu odradit. Mluvila o tom v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS.

Vlivní vědci chtěli smést ze stolu verzi úniku koronaviru z laboratoře, ukazuje analýza

6. dubna 2022 20:23

Rozsáhlá investigativní analýza časopisu Vanity Fair dospěla k podezření, že americká nevládní výzkumná společnost EcoHealth Alliance, kterou sponzoroval úřad epidemiologa Anthonyho Fauciho, úmyslně ovlivňovala veřejné mínění. A to proto, aby zdiskreditovala teorii, že koronavirus unikl z laboratoře. Fauci od počátku trvá na tom, že koronavirus má přírodní původ.

Kauza „dlouhý stůl“ objasněna. Macron odmítl v Kremlu test na covid, aby neměli jeho DNA

11. února 2022 11:27

Schůzka francouzského prezidenta Emmanuela Macrona s jeho ruským protějškem Vladimirem Putinem už stačila vyvolat bouřlivé reakce celého světa. Nejvíce ohlasů a karikatur na sociálních sítích se dostalo dlouhému stolu, u kterého státníci dvou velmocí seděli. Teď se ukázalo, proč nešlo o prostý konferenční stolek, ale o čtyřmetrový kus nábytku. Francouzská hlava státu totiž odmítla žádost Kremlu podstoupit test na covid. Macron chtěl zabránit tomu, aby mělo Rusko jeho DNA, potvrdily dva zdroje z francouzské delegace agentuře Reuters.

PŘEHLEDNĚ: Respirátory, šest lidí u stolu i testování. Jaká opatření stále platí?

9. února 2022 19:05

Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) od čtvrtka zrušila kontrolu covid pasů. Stále ale platí například povinnost nosit respirátory ve vnitřních prostorách, testování ve školách a ve firmách, omezení počtu lidí na hromadných akcích nebo omezení počtu lidí u stolu. Redakce CNN Prima NEWS tak přehledně sepsala, která opatření nadále platí.

Židle z katapultu stíhačky a Chromajzl. Co všechno se objevuje v českých kancelářích

7. ledna 2022 12:51

Tvrdí o sobě, že není snad nic, na co by si svýma rukama netroufl. Starou oprýskanou kuchyňskou váhu změní k nepoznání, že byla lepší než nová z výroby. Ze sériové motorky vykouzlí „Chromajzla“, blýskající se unikátní kousek. A ze sedačky bojového letounu udělá netradiční kancelářské křeslo. Nyní předvede Alexandr Holub, kterému nikdo neřekne jinak než Lexa, své umění v soutěži televize Prima Dream team – mistři dílny.