Magické fotky surfařky během boje o titul. Vlnu po jejím boku sjíždělo hejno delfínů

Surfařce Gabriele Bryanové se v neděli podařilo vyhrát její první závod započítávaný do světového poháru – a ještě mnohem víc. Zatímco během závodu bojovala o titul, na stejné vlně, na které jela, plavalo po jejím boku hejno delfínů. Magický okamžik se podařilo zachytit na fotografii. Informoval o tom americký web CNN.

Havajská surfařka Bryanová zazářila v neděli v závodě Western Australia Margaret River Pro. Dvaadvacetiletá Bryanová, která byla ještě do nedávna nováčkem roku, porazila v boji o titul jinou Američanku – osmnáctiletou Sawyer Lindbladovou.

ČTĚTE TAKÉ: Dusno v Praze. Fanoušci Baníku se pokusili napadnout sparťany, policie zadržela devět mužů

Vítězství jí zajistilo skóre 8,10 bodu na jedné z vln, přičemž celkové skóre činilo 15,93 bodu. Na vlně, kde se k ní přidali delfíni, získala 7,83 bodu.

„Jsem tak šťastná, že jsme měli dnes tak dobré vlny. Všechny holky předvedly skvělou show. Je to neskutečný, právě jsem vyhrála,“ cituje server CNN Bryanovou.

Na své první vítězství na světovém turnaji Bryanová jen tak nezapomene. Obzvláště díky magickému momentu, kdy se k ní připojili delfíni. „Bylo to prostě úchvatný. Ta vlna s delfíny mi musela být někým seslána. Bylo to zcela kouzelné,“ rozplývala se čerstvá vítězka.

Bryanová navíc pronikla do mezisezónního světového žebříčku World Surf League (WSL) a posunula se na jeho páté místo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Pokora je esenciální, proto se vracím do Hostěradic, říká Procházka. Proč bydlí v lese?

Tagy: