reklama

taxi

Výpis příspěvků ke štítku „taxi“

Exploze v Liverpoolu: Hrdinný taxikář odvrátil katastrofu, atentátníka zamkl v autě

14. listopadu 2021 23:23
Aktualizováno

Britská policie vyšetřuje výbuch taxíku před ženskou nemocnicí v Liverpoolu. K incidentu došlo v neděli v dopoledních hodinách. Zemřel jeden člověk, další skončil se zraněními v nemocnici. Podle informací médií taxikář uzamkl v autě sebevražedného atentátníka. V souvislosti s případem byli na základě protiteroristického zákona zatknuti tři muži.

Zákazník surově napadl taxikáře, pak mu ještě ukradl auto. Policie zveřejnila podrobnosti

16. srpna 2021 19:13

Pražští kriminalisté řeší případ brutálního napadení taxikáře. Zákazník ho měl podle zjištění Krimi zpráv několikrát surově bodnout do zad. Vážně zraněný muž skončil v péči lékařů. Tím ale útok neskončil. Mladík totiž taxikáři po incidentu ukradl auto a z místa činu odjel pryč. Policisté ho brzy našli a zadrželi. Za loupež mu hrozí vězení.

Na Štědrý večer policisté kontrolovali „starého známého“. Našli sáček s pervitinem

28. prosince 2020 19:01

Na Štědrý večer si pražští policisté povšimli svého „starého známého“, kterého se rozhodli zkontrolovat. U něj v taxíku pak našli sáček s více než 20 gramy pervitinu, proto ho ihned zatkli a odvezli na oddělení. S tímto řidičem se policisté nesetkali poprvé. Muž byl v minulosti 10krát soudně trestán za majetkové delikty, před pěti lety policistům navíc unikal při honičce v centru Prahy.

Nemít vedlejšák, tak nemám co jíst, říká taxikář. Po 12 letech musí skončit

17. října 2020 12:50

Koronavirová krize dopadla i na taxikáře. Jinou práci si musel kvůli pandemii najít po 12 letech majitel taxislužby z Přerovska Daniel Vejnar. Jarní krizi kvůli koronaviru, který zastavil veškerý běžný veřejný život, ještě přestál. Nyní to je podle něj kritické. Ekonomickou krizi teď zažívají i ostatní jeho kolegové. Podnikat jim sice nikdo nezakázal, ale nemají koho vozit. „Jsme na dvaceti procentech původních služeb,“ říkají.

reklama