reklama
CNN Prima News telefonát

telefonát

Výpis příspěvků ke štítku „telefonát“

Poslední Žbirkova fotka: Slavil narozeniny, svůj velký sen si už splnit nestihl

12. listopadu 2021 12:33

Smrt legendárního zpěváka Miroslava Žbirky ve středu 10. listopadu zasáhla fanoušky na Slovensku i v Česku. Se zdravotními problémy se hudebník potýkal delší dobu. V polovině října byl dokonce hospitalizován a skončil na kapačkách. Když ho na jeho 69. narozeniny propustili domů, vznikla pravděpodobně jedna z jeho posledních fotografií. Kvůli úmrtí muzikanta vzaly za své i jeho společné plány s blízkým přítelem Kamilem Peterajem.

Horká linka mezi Čínou a USA. Naše rivalita nesmí přerůst v konflikt, volali si prezidenti

10. září 2021 07:51

Poprvé po sedmi měsících spolu telefonicky jednali prezidenti Spojených států a Číny, mezi nimiž vládnou v poslední době napjaté vztahy. Šéf Bílého domu Joe Biden a čínský vůdce Si Ťin-pching mimo jiné mluvili o „odpovědnosti obou zemí zajistit, aby vzájemné soutěžení nepřerostlo v konflikt“, uvedl v prohlášení podle agentury Reuters Bílý dům.

Hrozil bombou nemocnicím, telefonáty podbarvoval arabskou hudbou. Dostal podmínku

26. dubna 2021 13:02

Soud zpřísnil trest Marcelu Houfovi, který se podílel na výhružných telefonátech policistům. Mladíka uznal vinným ze šesti různých skutků a uložil mu za šíření poplašné zprávy desetiměsíční podmínku, propadnutí počítače a povinnost nahradit část způsobené škody. Verdikt je pravomocný, uvedl v pondělí státní zástupce Martin Bílý, který Houfa původně obžaloval z podílu na několika desítkách telefonátů, z nichž některé hodnotil jako vyhrožování teroristickým trestným činem.

Chci jen najít víc hlasů, abych vyhrál. Unikl Trumpův telefonát tajemníkovi Georgie

3. ledna 2021 21:37

Nadávky, lichotky a hrozby použil v sobotním hodinovém telefonátu americký prezident Donald Trump, když se snažil přesvědčit státního tajemníka Georgie Brada Raffenspergera, aby našel dostatečný počet voličských hlasů a změnil výsledek prezidentských voleb v tomto státě. Uvedl to list The Washington Post, který získal záznam telefonátu.

reklama