CNN Prima News Tereza Hlůšková

Tereza Hlůšková

Výpis příspěvků ke štítku „Tereza Hlůšková“

Angličtina? Vzdychání je vždycky stejné. Tereza H. popisuje pikantnosti z kariéry společnice

Tereza Hlůšková začala formou placených videí sdílet s veřejností svůj životní příběh. V úvodních příspěvcích líčí své zkušenosti s alkoholem i drogami a zejména dřívější kariéru společnice, za níž odjela bez znalosti angličtiny do Belgie. „Věděla jsem, že při té práci se nemusí úplně mluvit,“ zavtipkovala. Vzdechy jsou totiž podle ní ve všech jazycích stejné. Sledujícím se v budoucnosti chystá prozradit i detaily zatčení a věznění v Pákistánu, kde ji úřady zadržely s devíti kilogramy heroinu v kufru.

Tereza H.: Zdechovský mi nepomohl, jen machruje. Jste naivní, radši mlčte, vzkázal politik

O případ Terezy H., kterou pákistánský soud v roce 2019 odsoudil za pašování drog, se europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) intenzivně zajímal a často k němu vystupoval v médiích. Také uvedl, že společně s českými diplomaty zajišťoval bezpečný návrat mladé ženy zpět do Česka poté, co byla zproštěna obžaloby. Tereza H. se nyní do politika ostře pustila s tím, že prý nic z toho není pravda. Zdechovský ji v rozhovoru pro CNN Prima NEWS označil za naivní osobu. Rovněž Češce vzkázal, ať radši mlčí.

Tereza H. ukázala přítele. Budu si na něj muset pořídit zbrojní pas, přiznala

Tereza Hlůšková na sociálních sítích odhalila několik zajímavých detailů ze soukromí. Své sledující informovala například o tom, že se přestěhovala a také, že má přítele. „Budu si na něj brzy muset pořídit zbrojní pas,“ napsala k fotografii, na které ukázala partnera, ovšem bez obličeje. V červenci přitom měla Hlůšková tvořit pár se zápasníkem MMA Michalem Kotalíkem. Už v srpnu ovšem média informovala, že se partneři zřejmě rozešli.

Vězení, návrat do Česka a hned nový vztah. Tereza H. randí se známým MMA zápasníkem

V pákistánském vězení strávila Tereza Hlůšková téměř čtyři roky. Po návratu do Česka byla obvinění z pašování drog zproštěna a začala si užívat života na svobodě. Změnila image, našla si práci a nyní i partnera. 26letá dívka se stýká se známým zápasníkem MMA Michalem Kotalíkem. Svedla je dohromady podobná minulost. I sportovec byl nedávno propuštěn z vězení.

Terezu H. stále drží v Pákistánu. Celníkům se propuštění nelíbí, slibují nové důkazy

Češka Tereza Hlůšková, kterou celníci v lednu 2018 zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru s devíti kilogramy heroinu, po nedávném propuštění z vězení zatím nemůže odcestovat do České republiky. Podle webu iDNES.cz čeká v Islámábádu na vydání pasu, které se zkomplikovalo, a zároveň celníci v pondělí podají k soudu odvolání proti jejímu propuštění. Do rozhodnutí nebude moci Hlůšková zemi opustit.

Zdechovský: Za propuštěním Terezy jsou i tajné služby. Ukrývá se na bezpečném místě

Za případem Terezy Hlůškové byla napsána tečka. Češka, kterou věznil Pákistán poté, co ji celníci zadrželi v lednu 2018 na mezinárodním letišti v Láhauru s necelými devíti kilogramy heroinu, byla v sobotu propuštěna a může se vrátit domů. „Je to obrovský úspěch,“ poznamenal pro CNN Prima NEWS europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), jenž se v případu angažoval.