Angličtina? Vzdychání je vždycky stejné. Tereza H. popisuje pikantnosti z kariéry společnice

Tereza Hlůšková začala formou placených videí sdílet s veřejností svůj životní příběh. V úvodních příspěvcích líčí své zkušenosti s alkoholem i drogami a zejména dřívější kariéru společnice, za níž odjela bez znalosti angličtiny do Belgie. „Věděla jsem, že při té práci se nemusí úplně mluvit,“ zavtipkovala. Vzdechy jsou totiž podle ní ve všech jazycích stejné. Sledujícím se v budoucnosti chystá prozradit i detaily zatčení a věznění v Pákistánu, kde ji úřady zadržely s devíti kilogramy heroinu v kufru.

„Jak to bylo a nebylo? Tady se to konečně všichni dozvíte! A mnohem, mnohem víc,“ láká Tereza ve svém profilu na platformě HeroHero. Zájemcům se na ní chystá vyprávět svůj životní příběh, videa jsou dostupná po zaplacení měsíčního příspěvku ve výši pěti eur. Mladá žena, vězněna za pašování drog a následně zproštěna obžaloby, je od svého návratu z Pákistánu velmi aktivní i na dalších sociálních sítích.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Ponižování i netradiční léčba. Tereza H. prozradila nové detaily o vězení v Pákistánu

Ve vůbec prvním videu, které zveřejnila před několika dny, popsala svůj odjezd do Belgie za kariérou společnice. „Doma jsem řekla, že jedu pracovat do fabriky,“ vysvětlila. Později se prý rozhodla verzi pro rodiče změnit. Začala jim tvrdit, že v cizině dělá au pair. Aby rodinu přesvědčila, posílala jim fotografie a videa s dcerou své šéfové, již občas hlídala.

„Ach, ach“ se v každém jazyce řekne stejně

„Byla jsem holka s úplně nulovou angličtinou. Hi, hello, how are you – to bylo všechno, co jsem uměla. Věděla jsem, že při práci společnice se úplně nemusí mluvit, ale dělat spíš jiné věci. Takové to ‚ach, ach‘ se v každém jazyce říká stejně,“ popsala s úsměvem Tereza.

Rodičům prý později zřejmě došlo, čemu se jejich dcera v Belgii skutečně věnuje. Ve videu však Tereza zdůraznila, jaký spatřuje rozdíl mezi společnicí a prostitutkou. „Společnice je slečna, kterou si muž zaplatí nejenom za sex. Může ji vzít na večeři, nákupy nebo dovolenou. Je na ní, jestli s ním bude spát. Jenže na týdenní dovolenou si vás nevezmou jenom tak,“ nastínila. Připustila zároveň, že pohlavním stykem s klienty si samozřejmě společnice vydělají více peněz.

Spor s europoslancem Zdechovským

Celníci v pakistánském Láhauru ženu zadrželi v roce 2018 s devíti kilogramy heroinu v kufru. Tvrdila tehdy, že drogy jí do zavazadla někdo nastrčil. O rok později ji tamní soud odsoudil za pašování. V listopadu 2021 rozhodly úřady o jejím propuštění z důvodu procesních pochybení, o několik měsíců později se vrátila do Česka. O její případ se mimo jiné zajímal i český europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Ten zároveň uvedl, že spolu s českými diplomaty asistoval při jejím bezpečném návratu do vlasti. Tereza Hlůšková to však popírá.

ČTĚTE TAKÉ: Zdechovský mi nepomohl, jen machruje, tvrdí Tereza H. Jste naivní, radši mlčte, vzkazuje politik

„Opravdu by mě zajímalo, co pro mě pan europoslanec Zdechovský udělal. Viděla jsem milion videí, kde machroval, jak mě zachránil, ale my doteď nevíme, o koho se jedná. Pane Zdechovský, nějaké vysvětlení by nebylo? Proč už neposkytujete rozhovory? Protože už jsem venku a můžu mluvit?“ napsala dříve na Instagram.

„Pokud někdo věří, že ho najednou soud po odpykání poloviny trestu náhodou propustí na základě údajného pochybení celníků, tak je fakt hloupý. Doporučuji všem, kteří byli někdy nestandardně propuštěni z vězení, ať radši mlčí. (Tereza) nic o jednáních v Pákistánu neví, ani o mém setkání s ministrem zahraničí i spravedlnosti a diplomaty,“ uvedl v září v reakci pro CNN Prima NEWS lidovecký europoslanec.

Tagy: