CNN Prima News thriller

thriller

Výpis příspěvků ke štítku „thriller“

Filmový trhák s padouchy z Ukrajiny? Musíme to předělat, zní ze štábu režiséra Ritchieho

28. června 2022 09:47

Premiéra nového špionážního thrilleru kultovního režiséra Guye Ritchieho Operace Fortune se odkládá. Údajně proto, že hlavními padouchy filmu jsou Ukrajinci. Akční film Ritchie natočil ještě před válkou, a to už v roce 2020. Premiéru měl mít letos na jaře. Podle britských novinářů tvůrci filmu přemýšlí, jak národnost padouchů obejít.

Mlčení jehňátek a další kultovní snímky. Podívejte se na nejlepší filmy všech dob

19. června 2021 17:31

V žebříčcích nejlepších filmů všech dob často bývají uvedeny snímky, které sice byly v době své premiéry oblíbené nebo dokonce přelomové, ale v současnosti už se k nim vrací jen málokdo. Do našeho žebříčku nejlepších filmů jsme proto umístili dvacet jedna snímků, které jsou kultovní a zároveň stále aktuální. Samozřejmě jsme si vědomi, že filmové žebříčky bývají vždy silně ovlivněny subjektivními dojmy a každý vnímá toto téma velmi individuálně.

Co nás čeká tento týden v kinech? Konečně hollywoodské hity

6. srpna 2020 16:00

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 6. srpna? Aktuální nabídka čítá hned šest nových titulů. Největším tahákem je hvězdně obsazený americký thriller Ava: Bez soucitu. Něžné duše potěší Liam Neeson ve Vzpomínkách na Itálii, děti zase mohou vyrazit na Světové turné s Trolly. Nabídku doplňuje francouzská komedie Krycí jméno Lev, tuzemský dokument Ztracený břeh a evropská artovka Sladký konec dne.