CNN Prima News thriller

thriller

Výpis příspěvků ke štítku „thriller“

Čekání je u konce. Krejčíková má po delší době na dosah titul, zvládla dlouhý thriller

Barbora Krejčíková si po téměř devíti měsících zahraje o titul na WTA Tour. Šestadvacetiletá tenistka otočila v estonském Tallinnu více než tříhodinový duel proti druhé nasazené Švýcarce Belindě Bencicové a po vítězství 6:7, 7:6 a 6:2 je dál ve hře o první triumf v sezoně. V nedělním finále vyzve domácí Anett Kontaveitovou, nebo její krajanku Kaiu Kanepiovou.

Mlčení jehňátek a další kultovní snímky. Podívejte se na nejlepší filmy všech dob

V žebříčcích nejlepších filmů všech dob často bývají uvedeny snímky, které sice byly v době své premiéry oblíbené nebo dokonce přelomové, ale v současnosti už se k nim vrací jen málokdo. Do našeho žebříčku nejlepších filmů jsme proto umístili dvacet jedna snímků, které jsou kultovní a zároveň stále aktuální. Samozřejmě jsme si vědomi, že filmové žebříčky bývají vždy silně ovlivněny subjektivními dojmy a každý vnímá toto téma velmi individuálně.

Co nás čeká tento týden v kinech? Konečně hollywoodské hity

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 6. srpna? Aktuální nabídka čítá hned šest nových titulů. Největším tahákem je hvězdně obsazený americký thriller Ava: Bez soucitu. Něžné duše potěší Liam Neeson ve Vzpomínkách na Itálii, děti zase mohou vyrazit na Světové turné s Trolly. Nabídku doplňuje francouzská komedie Krycí jméno Lev, tuzemský dokument Ztracený břeh a evropská artovka Sladký konec dne.