CNN Prima News Tom Hanks

Tom Hanks

Výpis příspěvků ke štítku „Tom Hanks“

Diváci se opět dočkají letního kina. Mohou se těšit na klasiku Forrest Gump i Top Gun

16. srpna 2021 15:44

Po roční přestávce způsobené loňskou epidemickou situací se diváci opět mohou těšit na letní kino na střeše Centra Černý Most. Paramount Network a Prima MAX totiž spojily síly a od 15. července nabízejí po osm čtvrtečních večerů v letním Paramount MAX kině oblíbené filmové evergreeny od studia Paramount Pictures. Netradiční atmosféru letního kina tentokrát doplní i premiérová stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club, tematicky vždy provázaná s promítaným filmem. Vstup na promítání je i letos pro všechny diváky zdarma. Akci pořádá primácká agentura Solootions.

Mlčení jehňátek a další kultovní snímky. Podívejte se na nejlepší filmy všech dob

19. června 2021 17:31

V žebříčcích nejlepších filmů všech dob často bývají uvedeny snímky, které sice byly v době své premiéry oblíbené nebo dokonce přelomové, ale v současnosti už se k nim vrací jen málokdo. Do našeho žebříčku nejlepších filmů jsme proto umístili dvacet jedna snímků, které jsou kultovní a zároveň stále aktuální. Samozřejmě jsme si vědomi, že filmové žebříčky bývají vždy silně ovlivněny subjektivními dojmy a každý vnímá toto téma velmi individuálně.

Zemřel Winston Groom, autor Forresta Gumpa. Bylo mu 77 let

18. září 2020 09:59

Ve věku 77 let zemřel americký spisovatel Winston Groom, autor knižní předlohy oceňovaného filmu Forrest Gump. „S hlubokým zármutkem oznamuji úmrtí našeho drahého přítele Winstona Grooma,“ napsala na Facebook starostka města Fairhope Karin Wilsonová a uvedla, že její komunita „přišla o významného autora“.

Jako z filmu Terminál. Na letišti v Praze uvízl na čtyři dny Polák vracející se domů

14. května 2020 13:06

Příběh jako z filmu Terminál s Tomem Hanksem v hlavní roli zažil Polák Pawel Jurski na pražském letišti. Čtyři dny nuceně strávil na Letišti Václava Havla, když se přes Prahu snažil vrátit z Nizozemska do vlasti. České úřady mu ale podle něj znemožnily opustit tranzitní zónu na letišti a vstoupit na české území. Ve čtvrtek muže na letišti vyzvedl konzul polského velvyslanectví v Praze, který mu pomůže v cestě do Polska.

Tom Hanks prodělal koronavirus. Daroval svou krevní plazmu na výzkum

30. dubna 2020 08:35

Když tehdy ještě relativně novou nákazou koronavirem onemocněl v polovině března hollywoodský herec Tom Hanks, pro mnohé to bylo znamením, že je tento virus – a nemoc, kterou způsobuje – skutečný, napsala britská BBC. Hanksovi je nyní už lépe a na Twitteru zveřejnil záběry, na kterých je vidět, jak daruje svou plazmu na výzkum koronaviru.