reklama
CNN Prima News Tom Hanks

Tom Hanks

Výpis příspěvků ke štítku „Tom Hanks“

Mlčení jehňátek a další kultovní snímky. Podívejte se na nejlepší filmy všech dob

19. června 2021 17:31

V žebříčcích nejlepších filmů všech dob často bývají uvedeny snímky, které sice byly v době své premiéry oblíbené nebo dokonce přelomové, ale v současnosti už se k nim vrací jen málokdo. Do našeho žebříčku nejlepších filmů jsme proto umístili dvacet jedna snímků, které jsou kultovní a zároveň stále aktuální. Samozřejmě jsme si vědomi, že filmové žebříčky bývají vždy silně ovlivněny subjektivními dojmy a každý vnímá toto téma velmi individuálně.

Jako z filmu Terminál. Na letišti v Praze uvízl na čtyři dny Polák vracející se domů

14. května 2020 13:06

Příběh jako z filmu Terminál s Tomem Hanksem v hlavní roli zažil Polák Pawel Jurski na pražském letišti. Čtyři dny nuceně strávil na Letišti Václava Havla, když se přes Prahu snažil vrátit z Nizozemska do vlasti. České úřady mu ale podle něj znemožnily opustit tranzitní zónu na letišti a vstoupit na české území. Ve čtvrtek muže na letišti vyzvedl konzul polského velvyslanectví v Praze, který mu pomůže v cestě do Polska.

Tom Hanks prodělal koronavirus. Daroval svou krevní plazmu na výzkum

30. dubna 2020 08:35

Když tehdy ještě relativně novou nákazou koronavirem onemocněl v polovině března hollywoodský herec Tom Hanks, pro mnohé to bylo znamením, že je tento virus – a nemoc, kterou způsobuje – skutečný, napsala britská BBC. Hanksovi je nyní už lépe a na Twitteru zveřejnil záběry, na kterých je vidět, jak daruje svou plazmu na výzkum koronaviru.

Apollo 13: Padesát let od vesmírného dramatu

17. dubna 2020 21:20

Mělo jít už o třetí přistání člověka na Měsíci. Mise Apolla 13 ovšem málem skončila katastrofou, když výbuch na palubě velitelského modulu způsobil únik kyslíku a kritickou ztrátu energie. V tu chvíli bylo jasné, že se nikdo z posádky ve složení James Arthur Lovell, John Leonard Swigert a Fred Wallace Haise po měsíčním povrchu neprojde. Namísto toho začal boj o její život.

reklama