Strach o hvězdu filmu Zachraňte vojína Ryana. Slavný herec je v kritickém stavu

Tom Sizemore byl o víkendu hospitalizován v Los Angeles poté, co utrpěl mozkové aneurysma. Americký herec, který je známý díky svým rolím ve filmech Zachraňte vojína Ryana nebo Černý jestřáb sestřelen, je v kritickém stavu.

O Sizemorových zdravotních problémech informoval v pondělí The Guardian s odvoláním na manažera 61letého herce. „Nyní je v kritickém stavu. Musíme počkat a uvidíme,“ uvedl Charles Lago.

ČTETE TAKÉ: Za těžkou kritiku pomazání psími exkrementy. Choreograf neunesl recenzi a pomstil se

Filmová a televizní kariéra Toma Sizemora trvá již několik desítek let. Jeho asi nejznámější rolí byl bojem ostřílený seržant ve válečném dramatu Zachraňte vojína Ryana z roku 1998, kde si zahrál po boku Toma Hankse. Proslavil se i jako velitel vojenského praporu ve filmu Černý jestřáb sestřelen z roku 2001. O rok dříve byl nominován na cenu pro nejlepšího herce za roli v televizním filmu Ochrana svědků.

Prakticky po celou dobu své herecké kariéry se ovšem Sizemore potýká s drogovou závislostí, a dokonce se podrobil odvykací kúře kvůli závislosti na metamfetaminu a heroinu. Několikrát se také dostal do křížku se zákonem. Byl odsouzený mimo jiné za napadení někdejší přítelkyně. V posledních letech byl mnohokrát zadržen za řízení pod vlivem omamných látek a za držení narkotik.

Tagy: