CNN Prima News Tomáš Singer

Tomáš Singer

redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS

Nejnovější příspěvky autora

Jako by měla ruce. Žena objevila na pláži extrémně vzácnou rybu, experti ji měli za vyhynulou
Svět zvířat

Jako by měla ruce. Žena objevila na pláži extrémně vzácnou rybu, experti ji měli za vyhynulou

Objevila jsem něco zázračného, tak se cítila Australanka Kerri Yareová. Na pláži Primrose Sands našla udicovku tasmánskou (Brachionichthys hirsutus), kriticky ohrožený druh ryby. Vyznačuje se tím, že k pohybu po mořském dně využívá prsní a břišní ploutve. Odborníci se domnívali, že udicovka v této oblasti vyhynula před více než dvaceti lety, uvedl web Mirror.

Další příspěvky autora

Medvěd šikanuje velké slovenské sídliště. Strach má i známý hokejista, který zde bydlí

Nad velkým slovenským sídlištěm v Banské Bystrici se vznáší strach. Hned dvakrát se tu ukázal medvěd a nikdo neví, čeho je schopný. Do akce šel zásahový tým, který drží hlídku a šelmu zatím marně hledá. Jedním z tamních obyvatel je i bývalý hokejista Znojma a šestinásobný slovenský šampion Matěj Češík. O zbloudilém medvědu informoval deník Nový čas.

Vlak ze Šumavy se proměnil v pekelný skleník, lidé za utrpení dostali 30 Kč. ČD situace mrzí

V noční můru se pro cestující proměnila v srpnu jízda vlakem Českých drah. Během výletu z Českého Krumlova do Prahy v kupé, kde cestoval pan Karel s rodinou, nefungovala klimatizace a nešlo otevřít okno. Syn jeho partnerky měl kvůli úmornému vedru ve vlaku dokonce zkolabovat. Nabídnutá kompenzace národním dopravcem v podobě 30 korun je následně zaskočila. O případu informoval web TN.cz. Nepříjemnosti ve vlaku IC 534 potvrdila i mluvčí Českých drah Vanda Rajnochová, která zároveň osvětlila, jak v takových případech postupovat.