reklama

Tragická nehoda na D7: Kamion smetl chodce. Dálnice na Slaný tři hodiny stála

Řidič se snažil něco opravit a druhý kamion ho smetl ze silnice.
Zdroj: CNN Prima NEWS

Na dálnici D7 u Buštěhradu na Kladensku srazilo ve čtvrtek dopoledne auto chodce, zraněním podlehl. Podle informací CNN Prima NEWS šlo o řidiče, který opravoval defekt na kamionu, když ho smetl jiný náklaďák.

reklama

Nehoda se stala kolem půl desáté dopoledne na osmém kilometru dálnice ve směru na Chomutov. Pro zraněného muže letěl záchranářský vrtulník, lékaři už mu ale nedokázali pomoci.

„Zasahovaly tam naše kladenské posádky v součinnosti s leteckou záchrannou službou z Prahy. Muže se bohužel přes veškerou snahu nepodařilo zachránit,“ uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Petra Homolová.

Obětí je podle policie sedmačtyřicetiletý muž. Co na dálnici dělal, zatím není známo. „To se v tuto chvíli vyšetřuje,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková. Podle informací CNN Prima NEWS šlo o řidiče, který opravoval defekt na kamionu.

Dálnice byla ve směru na Slaný asi tři hodiny uzavřena, policie vyšetřovala okolnosti nehody. K případu vyjížděli také hasiči, kteří podle mluvčí Vladimíry Kerekové čekali, až policie na místě ukončí vyšetřování. Poté dálnici uklidili.

/ fotografií

K tématu

Tagy: nehoda vrtulník kamion srážka chodec smrt Kladensko dálnice D7
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Jedna dávka vakcíny nestačí, varují lékaři. Čekání na druhý vpich chtějí zkrátit na 21 dnů

Jedna dávka vakcíny nestačí, varují lékaři. Čekání na druhý vpich chtějí zkrátit na 21 dnů

Jedna dávka vakcíny sice umožňuje očkovaným cestovat do některých zemí nebo využívat jinak omezené služeb, přesto by ji lidé neměli z medicínského hlediska příliš přeceňovat. Lékaři zdůrazňují, že je člověk plně chráněn teprve až 14 dnů po podání druhé dávky. Apelují proto na ministerstvo zdravotnictví, aby se čekání mezi vpichy znovu zkrátilo na 21 dnů. 42 dnů prý mělo smysl pouze při nedostatku vakcín.

Domácí

Chaos kolem táborů se blíží ke konci. Budou se vaše děti muset znovu testovat?

Chaos kolem táborů se blíží ke konci. Budou se vaše děti muset znovu testovat?

Představitelé dětských táborů se dohodli s ministerstvem zdravotnictví na snad už definitivních podmínkách pro testování účastníků. Děti, které se před odjezdem prokážou negativním PCR testem, by se nemusely na místě testovat každých sedm dní. Přetestování by bylo nutné pouze u dětí, které před odjezdem podstoupí antigenní testy. Návrh ještě musí posvětit vláda.

Meghan na odhalení sochy Diany? Pokud dorazí, bude to cirkus, říká královský expert
Válek: Místo dupání po lidech měla vláda vysvětlovat, proč se očkovat. Totálně selhala
reklama
reklama
Summit Bidena a Putina: Strnulé úsměvy, pompézní konvoj a pořádné faux pas

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Někdo si nepřál, aby stížnosti na Feriho doputovaly až k vedení fakulty, uvedl děkan
Vojtěch: Případy indické mutace u nás porostou jako v Británii. Je to jen otázka času
Další články
reklama
reklama