CNN Prima News tramvajová zastávka

tramvajová zastávka

Výpis příspěvků ke štítku „tramvajová zastávka“

Opilec v Brně se nechal vynést z tramvaje, pak si ustlal na zemi. Nadýchal rekord

6. dubna 2022 15:13

Brněnští strážníci v úterý odpoledne vyjížděli k opilému 46letému muži, který ležel na tramvajové zastávce. Na přivolanou hlídku absolutně nereagoval. Samotní strážníci se podivovali nad tím, že vůbec zvládl dechovou zkoušku. Nadýchal totiž neuvěřitelných 5,83 promile alkoholu. Z tramvaje ho na konečné museli vyvést spolucestující, pak přivolali strážníky.

Tramvajová zastávka s přístřeškem stojí v Brně přímo pod mostem. Místní nechápou

30. září 2021 22:33

Brno se může „pyšnit“ další kuriozitou. Přímo pod mostem na tramvajové zastávce Osová vzniklo místo pro cestující i kolemjdoucí, které je kryté přístřeškem. Ochranu před deštěm ale řeší už samotná mostní konstrukce. Mnozí proto vůbec nechápou, z jakého důvodu stříška vznikla. Dopravní podnik města Brno se již situací zabývá. Podle něj jde chyba za zhotovitelem.

Pražská tramvajová absurdita: Na novou trať na Pankrác tramvaje jen tak nevyjedou

1. prosince 2020 11:47

Vedení Prahy v minulém týdnu s velkou slávou představilo prodloužení tramvajové tratě ke stanici metra Pankrác. Cestující si však budou muset na svezení po nově nainstalovaných kolejích počkat. Přestože ROPID počítal s brzkým zavedením tramvajové linky 19, proti se postavila městská část Praha 4, které vadí, že by zavedení nové linky zároveň znamenalo konec autobusové linky 193.