CNN Prima News tramvajová zastávka

tramvajová zastávka

Výpis příspěvků ke štítku „tramvajová zastávka“

Zastávka MHD v Liberci za 90 milionů? Není ze zlata a na cestující prší, opozice se zlobí

Tramvajová zastávka za téměř devadesát milionů korun? Liberec takovou má a dokonce není ze zlata. Je úplně obyčejná, stačilo ji jen přestěhovat o sto metrů dál. Liberecký kraj díky tomu dostane dotaci 84 milionů korun na parkovací dům, který nechal za čtvrt miliardy postavit pro své úředníky. Na stovce míst z celkových 244 ale může parkovat i veřejnost, a tak je možné využít peníze z Evropské unie. Podle opozice obyčejný podvod, podle hejtmana účelné čerpání evropských fondů.

Fotka, z níž mrazí: 14letý mladík jde na koleje, kde ho vzápětí srazí tramvaj. Střet nepřežil

Děsivé záběry ze čtvrteční nehody v Bratislavě, při níž 14letý chlapec nepřežil střet s tramvají, zveřejnili nyní slovenští policisté na svém facebookovém účtu. Školák měl mít podle svědků na hlavě kapuci a v uších sluchátka. Podle mluvčího tamního dopravního podniku Martina Chlebovce se jedná již o třetí nehodu za poslední dva dny, v níž figuruje chodec a tramvajová souprava, ovšem v tomto případě s tragickým koncem. Řidič dopravního prostředku, jenž se nachází v péči psychologů, je postavený mimo službu. O detailech případu píše web Nový čas.

Opilec v Brně se nechal vynést z tramvaje, pak si ustlal na zemi. Nadýchal rekord

Brněnští strážníci v úterý odpoledne vyjížděli k opilému 46letému muži, který ležel na tramvajové zastávce. Na přivolanou hlídku absolutně nereagoval. Samotní strážníci se podivovali nad tím, že vůbec zvládl dechovou zkoušku. Nadýchal totiž neuvěřitelných 5,83 promile alkoholu. Z tramvaje ho na konečné museli vyvést spolucestující, pak přivolali strážníky.

Tramvajová zastávka s přístřeškem stojí v Brně přímo pod mostem. Místní nechápou

Brno se může „pyšnit“ další kuriozitou. Přímo pod mostem na tramvajové zastávce Osová vzniklo místo pro cestující i kolemjdoucí, které je kryté přístřeškem. Ochranu před deštěm ale řeší už samotná mostní konstrukce. Mnozí proto vůbec nechápou, z jakého důvodu stříška vznikla. Dopravní podnik města Brno se již situací zabývá. Podle něj jde chyba za zhotovitelem.