reklama

tweet

Výpis příspěvků ke štítku „tweet“

Nerozvážnost z mládí, která ho dohnala. Hráč skončil v reprezentaci kvůli starým tweetům

8. června 2021 12:25

O tom, jak se vám cokoliv, co napíšete na sociální sítě, může vrátit jako bumerang, se přesvědčil anglický hráč kriketu Ollie Robinson. Minulý týden si v 27 letech poprvé zahrál za reprezentaci, a i když na hřišti zazářil, další start v národním týmu zřejmě jen tak nepřidá. Byl vyloučen kvůli rasistickým a sexistickým příspěvkům, které před skoro 10 lety přidával na Twitter.

Twitter permanentně zablokoval Trumpův účet. Chce zabránit podněcování k násilnostem

9. ledna 2021 08:46
Aktualizováno

Společnost Twitter oznámila, že trvale zablokovala účet amerického prezidenta Donalda Trumpa kvůli „nebezpečí dalšího podněcování k násilnostem“, informuje agentura Reuters. Již dříve tento týden sociální síť dočasně zablokovala Trumpův účet kvůli příspěvkům, v nichž prezident odmítal odsoudit násilné vniknutí svých podporovatelů do budovy amerického Kongresu a trval na svých nepodložených tvrzeních o podvodech v nedávných prezidentských volbách. Trump tak přišel o 88 milionů sledujících.

Sleduj z bunkru, jak prohraješ volby: Americké celebrity, které nesnáší Trumpa

6. června 2020 15:37

Mezi odpůrce současného prezidenta USA Donalda Trumpa patří mnoho celebrit, které se nestyděly za ostrou kritiku. Poslední týden však po celé zemi probíhají demonstrace za rovnoprávnost, které odpor k prezidentovi u mnohých ještě posilují. Jeho dlouhodobí odpůrci tak dostávají čerstvý vítr do plachet. Volají po jeho sesazení z funkce v nadcházejících prezidentských volbách a nejdou daleko pro ostrá slova.

Twitter označil Trumpův příspěvek za oslavu násilí a zakázal ho lidem lajkovat

29. května 2020 15:19

Sociální síť Twitter tvrdí, že příspěvek amerického prezidenta Donalda Trumpa porušil zásady o zveřejňování násilného obsahu a označila ho varovným štítkem. Trump se vyjádřil ke stále pokračujícím bouřlivým protestům v ulicích Minneapolis, které zapříčinila smrt Afroameričana George Floyda po policejním zásahu. Prezident hrozí potlačení protestů národní gardou, pokud se situace co nejdříve nezklidní.

reklama