tweet

Výpis příspěvků ke štítku „tweet“

Nerozvážnost z mládí, která ho dohnala. Hráč skončil v reprezentaci kvůli starým tweetům

O tom, jak se vám cokoliv, co napíšete na sociální sítě, může vrátit jako bumerang, se přesvědčil anglický hráč kriketu Ollie Robinson. Minulý týden si v 27 letech poprvé zahrál za reprezentaci, a i když na hřišti zazářil, další start v národním týmu zřejmě jen tak nepřidá. Byl vyloučen kvůli rasistickým a sexistickým příspěvkům, které před skoro 10 lety přidával na Twitter.

Twitter permanentně zablokoval Trumpův účet. Chce zabránit podněcování k násilnostem

Aktualizováno

Společnost Twitter oznámila, že trvale zablokovala účet amerického prezidenta Donalda Trumpa kvůli „nebezpečí dalšího podněcování k násilnostem“, informuje agentura Reuters. Již dříve tento týden sociální síť dočasně zablokovala Trumpův účet kvůli příspěvkům, v nichž prezident odmítal odsoudit násilné vniknutí svých podporovatelů do budovy amerického Kongresu a trval na svých nepodložených tvrzeních o podvodech v nedávných prezidentských volbách. Trump tak přišel o 88 milionů sledujících.

Sleduj z bunkru, jak prohraješ volby: Americké celebrity, které nesnáší Trumpa

Mezi odpůrce současného prezidenta USA Donalda Trumpa patří mnoho celebrit, které se nestyděly za ostrou kritiku. Poslední týden však po celé zemi probíhají demonstrace za rovnoprávnost, které odpor k prezidentovi u mnohých ještě posilují. Jeho dlouhodobí odpůrci tak dostávají čerstvý vítr do plachet. Volají po jeho sesazení z funkce v nadcházejících prezidentských volbách a nejdou daleko pro ostrá slova.

Twitter označil Trumpův příspěvek za oslavu násilí a zakázal ho lidem lajkovat

Sociální síť Twitter tvrdí, že příspěvek amerického prezidenta Donalda Trumpa porušil zásady o zveřejňování násilného obsahu a označila ho varovným štítkem. Trump se vyjádřil ke stále pokračujícím bouřlivým protestům v ulicích Minneapolis, které zapříčinila smrt Afroameričana George Floyda po policejním zásahu. Prezident hrozí potlačení protestů národní gardou, pokud se situace co nejdříve nezklidní.