tyran

Výpis příspěvků ke štítku „tyran“

Bratr herce Jaroslava Moučky byl estébácký vyšetřovatel. Sadisticky mučil a týral lidi

Jaroslav Moučka, hvězda normalizačních filmů a seriálů, měl o dva roky staršího bratra Milana, ke kterému v době dospívání velmi vzhlížel. Byli si velmi podobní a lidé si je dokonce pletli. V dospělosti se však rozhádali, neboť herec bratrovi nemohl odpustit, že jako estébácký vyšetřovatel sadisticky mučil a týral bezbranné lidi. Od narození Moučky uplynulo 9. listopadu 100 let.

Hokejovou naději utýraly spoluhráčky. Ani na pohřbu neprojevily lítost, říká v slzách matka

Svět sportu není vždy tak růžový, jak se zvenčí může zdát. Hovoří o tom i řada sportovců, kteří odkryli své psychické problémy nebo šikanu. Tragicky skončil případ 16leté hokejové brankářky McKenny Brownové. Mladá Američanka svému týmu nejprve vychytala titul, spoluhráčky ji ale později kyberšikanou dohnaly až k sebevraždě. O případu informoval web Daily Mail.

Zabiják a diktátor. Aktivisté umístili nahého Putina na zlatý záchod před ambasádu

Protestní akci před ruskou ambasádou v Praze uspořádala aktivistická skupina Kaputin. V pátek dopoledne se pustila do „zvelebování velvyslanectví“ a podél oplocení rozvěsila zlaté záchodové štětky, před vchod posadila nahého Putina na zlatý záchod. Aktivisté žádají, aby ruský diktátorský režim propustil odsouzeného Alexeje Navalného a stáhl svá vojska od hranic s Ukrajinou.