tyran

Výpis příspěvků ke štítku „tyran“

Hokejovou naději utýraly spoluhráčky. Ani na pohřbu neprojevily lítost, říká v slzách matka

28. října 2022 09:51

Svět sportu není vždy tak růžový, jak se zvenčí může zdát. Hovoří o tom i řada sportovců, kteří odkryli své psychické problémy nebo šikanu. Tragicky skončil případ 16leté hokejové brankářky McKenny Brownové. Mladá Američanka svému týmu nejprve vychytala titul, spoluhráčky ji ale později kyberšikanou dohnaly až k sebevraždě. O případu informoval web Daily Mail.

Zabiják a diktátor. Aktivisté umístili nahého Putina na zlatý záchod před ambasádu

16. dubna 2021 19:01

Protestní akci před ruskou ambasádou v Praze uspořádala aktivistická skupina Kaputin. V pátek dopoledne se pustila do „zvelebování velvyslanectví“ a podél oplocení rozvěsila zlaté záchodové štětky, před vchod posadila nahého Putina na zlatý záchod. Aktivisté žádají, aby ruský diktátorský režim propustil odsouzeného Alexeje Navalného a stáhl svá vojska od hranic s Ukrajinou.

Ženu bil a věznil měsíce. Od násilníka utekla, na kolena ji opět srazil lockdown

27. listopadu 2020 10:35

Následkem koronavirové pandemie přibývá nejen nemocných, ale i případů domácího násilí. Deníku Právo se s takovou zkušeností svěřila 39letá Anna, která od svého partnera utekla už během první vlny krize, jelikož ji týral. Teď však řeší další problém, kvůli současným opatřením vlády si těžko najde práci. A dalších takových zoufale přibývá.