CNN Prima News údržba

údržba

Výpis příspěvků ke štítku „údržba“

Zlámalová: Údržba Nord Streamu? Putin si s hysterickými Němci hraje jako kočka s myší

11. července 2022 16:26

V pondělí začala pravidelná roční údržba plynovodu Nord Stream 1, který vede po dně Baltského moře z Ruska do Německa. Někteří západní představitelé se obávají, že Moskva tento plynovod, jenž je hlavní trasou pro dodávky ruského zemního plynu do EU, již znovu neotevře. Podle politické komentátorky Lenky Zlámalové Kreml využívá německé hysterie a hraje si s Berlínem jako kočka s myší.

Začíná údržba plynovodu Nord Stream 1. Německo se bojí, že Putin dodávky neobnoví

11. července 2022 05:06

Konsorcium Nord Stream AG zahajuje pravidelnou roční údržbu plynovodu Nord Stream 1, který vede po dně Baltského moře z Ruska do Německa a který je hlavní trasou pro dodávky ruského zemního plynu do EU. Konsorcium sídlí ve Švýcarsku a uvádí, že údržba potrvá do 21. července. Německo se obává, že kvůli sporu mezi Ruskem a Západem by se mohlo stát, že plyn přes Nord Stream 1 po údržbě nepoteče.

Inspirace i motivace: Lidé s hendikepem pomáhají zachraňovat zvířata

4. února 2022 09:00

„Jakmile vidí zaměstnavatel v posudku ‚neurologické onemocnění‘, vždycky mě slušně odmítne. Ale ve stanici jsem dostal šanci,“ říká Vladimír Votřel, který se od svých 18 let potýká s roztroušenou sklerózou. Je jedním z pětadvaceti zaměstnanců Záchranné stanice Pavlov, které spojují dvě věci – invalidní důchod a láska ke zvířatům.

V Pittsburghu se zřítil most krátce před návštěvou Bidena. Ten měl mluvit o údržbě silnic

28. ledna 2022 16:16
Aktualizováno

V americkém městě Pittsburgh se v pátek zřítil silniční most, a to jen několik hodin před návštěvou amerického prezidenta Joea Bidena. Šéf Bílého domu do Pensylvánie mířil kvůli propagaci balíku investic do infrastruktury, který vyčlenil finance i na údržbu silnic a mostů. Úřady v Pittsburghu zaznamenaly deset zraněných, z nichž čtyři museli být hospitalizováni, ovšem žádné mrtvé. Příčina kolapsu se vyšetřuje, napsala agentura AP.

Jak pečovat o vyšívané oblečení, aby vypadalo stále dobře?

8. listopadu 2021 18:00

Vyšívané oblečení a dekorativní textil jsou něčím jedinečným a krásným. Aby něco takového vzniklo, stálo to někoho hodně energie a času. A pokud jste si daný kousek nevyšívali sami, jistě víte, že to nebylo ani nejlevnější. Byla by proto škoda, kdyby to všechno šlo záhy vniveč, jen kvůli tomu, že jste nevěděli, jak o takovou krásu pečovat. Naštěstí jsme tu my a my vám prozradíme, jak pečovat o vyšívané oblečení, aby vypadalo skvěle.

Bakteriím a virům vstup zakázán aneb Zdravý smartphone bez poskvrnky

1. listopadu 2021 17:30

Po použití záchodu si zcela automaticky jdete umýt ruce, a co uděláte po použití svého telefonu? Přiznejte se, kdy jste naposledy čistili svůj telefon? A pozor, nemáme na mysli odstranění nevyžádaných souborů. Bohužel výzkumy prokázaly, že většina uživatelů telefonů svůj telefon zanedbává a čistí ho jen minimálně. Podle toho to pak vypadá. Dle výzkumů je povrch mobilního telefonu průměrně osmnáctkrát špinavější než veřejné toalety. Co s tím? Máme pro vás řešení.