CNN Prima News udušení

udušení

Výpis příspěvků ke štítku „udušení“

Tajně porodila a pak tři novorozence udusila. Tělíčka Hartmanová ukryla ve sklepě

Jeden z emočně nejsilnějších okamžiků života –⁠ těmito slovy většina maminek popisuje chvíle krátce po porodu. Michaela Hartmanová ale bojovala v těchto okamžicích s jinými emocemi. Pocit štěstí u ní nahradily deprese a strach. Svá dvojčata proto zavraždila. Doufala, že tak její těhotenství i následný porod zůstanou tajemstvím. A stejně se zachovala o rok později, když čekala třetího potomka. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Hrůza na Děčínsku: Ženu měl udusit a zapálit. Policie manipulovala důkazy, hájí se muž

U Krajského soudu v Ústí nad Labem začal v pondělí ráno dlouho očekávaný proces s 41letým recidivistou Karlem K. Podle kriminalistů loni v únoru v rodinném domě v Jiříkově na Děčínsku zavraždil svoji kamarádku a její tělo následně zapálil v lese v Rumburku. Sám nařčení odmítá, policie prý manipulovala s důkazy. Pokud ho soud uzná vinným, hrozí mu až 20 let vězení, případně výjimečný trest. Ve vězení již dříve strávil 12 let za znásilnění a pokus o vraždu 14leté dívky.

Nové detaily hrůzy během Halloweenu v Soulu: Policejní náčelník promluvil o fatální chybě

Reakce policie v souvislosti se sobotní smrtelnou tlačenicí při oslavách Halloweenu v Soulu byla nedostatečná. Uvedl to dnes náčelník jihokorejské policie, podle kterého bezpečnostní složky měly krátce před neštěstím zprávy o hrozícím nebezpečí, napsala agentura AFP. Jihokorejský prezident Jun Sok-jol vyzval k zavedení bezpečnostních opatření, která by do budoucna zabránila podobnému neštěstí.

Zloděj při vloupání v Nedvězí udusil 84letou seniorku. Odsedí si 18,5 roku

Za loňskou vraždu čtyřiaosmdesátileté seniorky v olomoucké městské části Nedvězí uložil v pondělí olomoucký krajský soud Pavlu Valhovi trest 18,5 roku vězení. Rozsudek vynesl soud poté, co jednačtyřicetiletý muž po zahájení jednání prohlásil vinu a jeho prohlášení soud přijal. Podle obžaloby Valha ženu poté, co jej vyrušila při vloupání do domu, zardousil. Valhovi původně hrozilo 15 až 20 let vězení, případně výjimečný trest. Rozsudek není pravomocný, muž si ponechal lhůtu pro případné odvolání.

Miminku obtočila kolem krku pupeční šňůru. Za vraždu půjde matka na 16 let do vězení

Na 16 let do věznice s ostrahou poslal ve středu Krajský soud v Plzni pětatřicetiletou ženu z Lotyšska, která podle obžaloby v prosinci 2020 v Karlových Varech zavraždila svou právě narozenou dceru. Žena v soudní síni prohlásila svou vinu a přijala navrhovaný trest, který zahrnoval také vyhoštění z České republiky na deset let. Státní zástupkyně se vzdala práva na odvolání, obžalovaná žena si vzala lhůtu na rozmyšlenou. Rozsudek tak zatím není pravomocný.