CNN Prima News Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Výpis příspěvků ke štítku „Uherské Hradiště“

Řidička nepřežila srážku dvou aut u Kunovic. Druhý šofér je zraněný, silnice byla uzavřená

Při srážce dvou osobních aut na silnici I/50 u Kunovic na Uherskohradišťsku ve středu ráno zemřela řidička jednoho z nich. Řidič druhého vozidla skončil se zraněním v nemocnici. Silnice byla v místě nehody několik hodin neprůjezdná, provoz policie obnovila před 10:45, řekl policejní mluvčí Radomír Šiška. Po dobu omezení odkláněla policie provoz na objízdnou trasu přes Uherské Hradiště.

Přítelkyně ho naštvala, tak ji rozporcoval. V balících pak posílal části těla po celém Česku

Balíkový vrah. Tak přezdívala média Martinu Vostárkovi, muži, který se rozhodl zbavit své partnerky a následně části jejího těla rozposílal v poštovních balících po celé republice. Zřejmě nepočítal s tím, že se nedoručitelné balíčky s vymyšlenými adresami vrátí zpátky do poštovní třídírny. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

MAPA: Kde v Česku najdete nejzajímavější vánoční trhy? Okouzlí prostředím i programem

Aktualizováno

Vůně svařáku, cukroví, zasněžené náměstí či náves a čas strávený s nejbližšími. Každoročně se na vánoční nebo adventní trhy těší statisíce lidí. Mezi nejvyhlášenější patří ty na Staroměstském náměstí v Praze, stejně krásnou vánoční atmosféru však mohou nabídnout i menší trhy napříč republikou. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala patnáct míst, kam můžete s rodinou a přáteli vyrazit před Štědrým dnem načerpat sváteční náladu.

MAPA: Kam za obědem za stovku na Plzeňsku či Zlínsku? Někde si lidé odnáší domů i více porcí

Za obědy do sto korun tentokrát redakce CNN Prima NEWS vyrazila do jídelen a restaurací v Plzeňském a Zlínském kraji. Lidé si v obou regionech mohou vybrat z pestré nabídky jídel za přijatelnou cenu. Místní kuchaře a provozovatele si tak velmi chválí. V článku rovněž najdete mapu všech míst, která jsme zatím testovali. Se svým tipem z okolí můžete přispět i vy.

Zprávu o pitvě Romana Čechmánka už má policie k dispozici. Co ukázaly její výsledky?

Aktualizováno

Pitva podle policie prokázala, že bývalý hokejový brankář Roman Čechmánek, který zemřel o uplynulém víkendu ve věku 52 let, nespáchal sebevraždu. Na jeho smrti se nepodílel ani žádný další člověk, sdělila ve středu policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Přesnou příčinu úmrtí někdejšího reprezentanta policie neuvedla. Před smrtí měl Čechmánek problémy s rukou, kvůli nimž šel na obstřiky. Olympijský vítěz z Nagana 1998 naposledy působil jako šéftrenér mládeže v Uherském Hradišti.

Detaily k úmrtí legendárního Čechmánka: Chodil na injekce, pak už se neozval. Tělo našel syn

Příčina smrti hokejového brankáře Romana Čechmánka dosud není známá. Již během neděle se spekulovalo o možné sebevraždě vítěze z Nagana kvůli vážným finančním problémům. Tuto verzi však v komentáři pro CNN Prima NEWS vyvrátil předseda hokejového klubu v Uherském Hradišti Miroslav Stavjaňa. Pro deník Blesk.cz vedle toho prozradil, že si Čechmánek již v sobotu stěžoval, že mu není dobře.

Drama v Uherském Hradišti: Muže uvěznil lis na papír, záchranáři použili utišující léky

Děsivý zážitek mají za sebou dělníci v Uherském Brodě. Při obsluze lisu na papíru tam v pátek dopoledne uklouzl muž a nohou se zaklínil v útrobách stroje, končetinu mu přimáčkl píst. Na místo byli ihned přivoláni záchranáři, kteří se zraněným po příjezdu komunikovali a podali mu uklidňující léky. Po osvobození muže z lisovače ho převezli k dalšímu ošetření. O události informovala tamní zdravotnická služba na svých webových stránkách.

Střelba v Uherském Hradišti kvůli parkování? Svědci popsali detaily, postřelený leží na JIP

Podle informací CNN Prima NEWS mělo ke střelbě na parkovišti v Uherském Hradišti dojít kvůli sporu o parkovací místo. Postřelený řidič měl údajně zaútočit jako první, přičemž druhý použil zbraň v sebeobraně. Tuto informaci ovšem policisté dosud nepotvrdili. Zraněný muž je umístěn na oddělení JIP, jeho zdravotní stav je stabilizovaný. Ke konfliktu mezi muži došlo v pátek dopoledne před tamním obchodním centrem.