CNN Prima News úspěchy

úspěchy

Výpis příspěvků ke štítku „úspěchy“

Sledujte SPECIÁLNÍ VYSÍLÁNÍ: Legendární Jágr slaví padesátku. Dorazí hvězdní hosté

13. února 2022 15:56

Zlato z olympiády i mistrovství světa, dva získané Stanley Cupy, pětkrát nejproduktivnější hráč NHL, druhé místo v historické produktivitě slavné zámořské soutěže. Legenda českého hokeje Jaromír Jágr oslaví v úterý 15. února 50. narozeniny. Televize CNN Prima NEWS u této příležitosti připravila speciální vysílání, ve kterém společně s diváky zavzpomíná na důležité milníky z jeho života. Speciální vysílání startuje v úterý 15. února v 11:30. Těšit se můžete i na spoustu zajímavých hostů.

Češi Chorvaty ještě nikdy neporazili. Pokud se jim to podaří, postoupí do play off

17. června 2021 23:06

Nejvyšší výhra, nejtěžší porážka, nejlepší střelec, nejvíce odehraných zápasů. Podívejte se na statistický rozbor fotbalistů Chorvatska, tedy druhého soupeře českého týmu na Euru 2021. Tuzemská reprezentace ještě nikdy následujícího protivníka neporazila. Pokud by se jí to podařilo, s jistotou na mistrovství Evropy postoupí do vyřazovací fáze. Zápas je na programu v pátek v 18:00.

Zlatý hlas z Prahy, tak se v zahraničí říkalo Gottovi. Populární byl i v zámoří

1. října 2020 11:44

Karel Gott byl bezesporu nejúspěšnějším zpěvákem v Česku a nikomu jinému se u nás zatím nepodařilo nasbírat tolik ocenění jako jemu. Své první úspěchy slavil už na začátku kariéry také za hranicemi, kde mu dokonce říkali Zlatý hlas z Prahy. Na oficiality si ale Mistr nepotrpěl, své fanoušky miloval a hudební ceny pro něj byly příjemným bonusem.