reklama
CNN Prima News útulek

útulek

Výpis příspěvků ke štítku „útulek“

Miniprasátko není pes. Péče o ně je náročná, kvůli váze pak mnohdy končí v útulcích

Učenlivá, mazlivá, čistotná, ale mnohdy také paličatá. Tak charakterizují své miláčky chovatelé miniprasátek, která se stala hitem posledních let. U těchto společníků si ale před koupí musí dát člověk pozor, aby nenaletěl prodejcům. Ti mnohdy slibují, že zvířata budou vážit třeba dvacet kilo, ve skutečnosti to však v jejich dospělosti je i sedmkrát více. I kvůli tomu vznikají útulky pro odložená prasátka, ve kterých končí právě ty, jejichž přibírání se vymkne kontrole.

Dříve než v Torontu zachránili kotě bez řitního otvoru u nás a dnes hledá domov

Nejspíš jste zaregistrovali příběh kočky Dory v kanadském Torontu, která se narodila bez řitního otvoru a jejíž příběh vyvolal obrovskou vlnu solidarity. Na její operaci a léčbu se vybralo přes 200 tisíc korun. Dory ale nemá vyhráno a momentálně čeká na další operaci. O Dory psal celý svět jako o senzaci, možná vás tak překvapí, že v České republice zachránili kotě se stejně vzácnou diagnózou. Když se našlo, bylo ještě o týden mladší než Dory z Toronta: Jmenuje se Knedlička a dnes si díky organizace Destiny Pet užívá krásného života a brzy bude hledat nový domov. Zpočátku Knedličce ale lidé moc nadějí nedávali.

Odebrané dogy se jmény egyptských bohů z Útulku Tábor hledají domov

V prvním díle našeho podzimního pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy bílému božstvu. Konkrétně čtyřem bílým argentinským dogám, které mají za sebou dost těžké chvíle. Byly odebrány z přemnoženého chovu a umístěny po útulcích po celé republice. V útulku Tábor jsou momentálně čtyři krasavci, kteří jsou připraveni na nový domov, a protože jsou boží, dali jim jména po egyptském božstvu.

Natáčení s pejsky bylo těžké. Žena už před kameru chodit nebude, řekl Krajčo k filmu Gump

Do kin právě míří snímek Gump – pes, který naučil lidi žít. Příběh o psí lásce, zdolávání překážek a nadějí, který jistě potěší celou rodinu. Ve filmu si zahrály hvězdy jako Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková a také Richard Krajčo. Právě zpěvák a frontman kapely Kryštof v pořadu CNN Prima NEWS Nový den prozradil, jaké bylo natáčení s jeho manželkou Karin i čtyřnohými kolegy.

reklama