CNN Prima News útulek

útulek

Výpis příspěvků ke štítku „útulek“

Smutný konec týraného pejska: Luckyho museli uspat. I přes zubožený stav nezanevřel na lidi

Europoslanec Jiří Pospíšil prostřednictvím sociální sítě informoval, že případ týraného pejska Luckyho, který byl odebrán majiteli v Praze ve zcela zuboženém stavu, má bohužel špatný konec. „Náš bojovník Lucky dnes přešel přes duhový most,“ napsal Pospíšil s tím, že pejsek musel být uspán. Přes veškerou snahu a ohromné úsilí útulku AniDef se zvíře nepodařilo zachránit.

Limitovaná kolekce Gump od Super zoo pomůže opuštěným mazlíčkům

Úspěšný celovečerní film o opuštěném psím hrdinovi a jeho dobrodružstvích se dočkal pokračování a do kin míří premiéra filmu Gump: Jsme dvojka. Super zoo k této příležitosti pro všechny fanoušky a jejich mazlíčky připravil limitovanou kolekci designových chovatelských potřeb, z jejichž výtěžku půjde 10 % na rekonstrukci psího hospicu Dejte nám šanci.

Když láska léčí: Z psích zápasů do milující rodiny

Psa Constantina jste možná zaznamenali v našem článku. Psali jsme o něm v souvislosti s děsnými příběhy, které se odeherávají u sousedů ve slovenských osadách. Množení, týrání, bití, jedení, škvaření psího sádla a psí zápasy. Málokdo by se chtěl na tyto hrůzy dívat. Naštěstí ale existuje spolek Československý kastračný program (dále jen ČKP), který do osad chodí a psy i kočky se snaží odtamtud odvážet a léčit.

Vánoční zázrak: Koťátko Šklíba překonalo zlomenou čelist i kočičí mor

O víkendu 16. prosince, kdy už každý z nás nasával vánoční atmosféru, se do organizace Destiny Pet, které pomáhá zvířatům převážně opuštěným kočičkám, dostala malá kočičí holčička, kterou původně pojmenovali Tlamička. Měla strženou kůži na celé spodní čelisti. Rána vypadala velmi ošklivě, ale nikdo netušil, co vše ještě toto malé kotě bude muset zažít.