Burešová jako Rottrová, Gránský i vycházející hvězda. Co čeká diváky v novém seriálu Primy?

Televize Prima chystá nový seriál ZOO. Diváci se mohou těšit nejen na hvězdné obsazení, ale také na spoustu exotických zvířat a tajuplných zápletek. Zazní i písně Marie Rottrové, a to z úst herečky Evy Burešové, kterou diváci znají například ze seriálu Slunečná.

Úterní první oficiální klapku nového seriálu ZOO doprovázel smích, zpěv, velké očekávání i překvapení. A to v podobě návštěvy patronky samotného seriálu, zpěvačky Marie Rottrové. Právě její písně v seriálu zazní. Zazpívá je herečka a zpěvačka Eva Burešová, kterou mohou diváci slyšet zpívat například ve Slunečné. V ní hraje majitelku statku Kristýnu Popelkovou. V novém seriálu ZOO ztvární jednu z hlavních rolí, Viktorii Janečkovou, chůvu dětí v rodině soudce a také nadějnou zpěvačku.

Roli patronky přijala Marie Rottrová velmi ráda. „Mám ráda zvířata, ale vím, že to nebude jen o nich. Budou tam zápletky a různé citové vazby, těším se,“ popsala Rottrová.

Natáčení mezi zvířaty

Hlavní roli si zahraje Michaela Pecháčková. „Moc si to užívám, je to krásná role a příležitost. Pracuji se zvířaty a máme taky skvělý kolektiv herců,“ uvedla Pecháčková a dodala, že s Burešovou se jí točí krásně a budují si vztah. V ZOO se objeví také David Gránský. „Dneska je to oficiálně první klapka, ale točíme už od srpna. Baví mě natáčení ve Dvoře Králové přímo mezi zvířaty,“ líčil herec a dodal, že doufá, že si diváci v zimě vychutnají letní počasí.

„Myslím, že tematika zoo a zvířat je velice lákavá a že každý z diváků by rád nahlédl, jak to funguje. Věřím, že seriál odtajní i nějaké zákulisí,“ řekl zpěvák Václav Noid Bárta. Diváci již brzy spatří na obrazovkách první díly seriálu.

Tagy: