reklama

Burešová jako Rottrová, Gránský i vycházející hvězda. Co čeká diváky v novém seriálu Primy?

Televize Prima chystá nový seriál ZOO. Diváci se mohou těšit nejen na hvězdné obsazení, ale také na spoustu exotických zvířat a tajuplných zápletek. Zazní i písně Marie Rottrové, a to z úst herečky Evy Burešové, kterou diváci znají například ze seriálu Slunečná.

reklama

Úterní první oficiální klapku nového seriálu ZOO doprovázel smích, zpěv, velké očekávání i překvapení. A to v podobě návštěvy patronky samotného seriálu, zpěvačky Marie Rottrové. Právě její písně v seriálu zazní. Zazpívá je herečka a zpěvačka Eva Burešová, kterou mohou diváci slyšet zpívat například ve Slunečné. V ní hraje majitelku statku Kristýnu Popelkovou. V novém seriálu ZOO ztvární jednu z hlavních rolí, Viktorii Janečkovou, chůvu dětí v rodině soudce a také nadějnou zpěvačku.

Roli patronky přijala Marie Rottrová velmi ráda. „Mám ráda zvířata, ale vím, že to nebude jen o nich. Budou tam zápletky a různé citové vazby, těším se,“ popsala Rottrová.

Natáčení mezi zvířaty

Hlavní roli si zahraje Michaela Pecháčková. „Moc si to užívám, je to krásná role a příležitost. Pracuji se zvířaty a máme taky skvělý kolektiv herců,“ uvedla Pecháčková a dodala, že s Burešovou se jí točí krásně a budují si vztah. V ZOO se objeví také David Gránský. „Dneska je to oficiálně první klapka, ale točíme už od srpna. Baví mě natáčení ve Dvoře Králové přímo mezi zvířaty,“ líčil herec a dodal, že doufá, že si diváci v zimě vychutnají letní počasí.

„Myslím, že tematika zoo a zvířat je velice lákavá a že každý z diváků by rád nahlédl, jak to funguje. Věřím, že seriál odtajní i nějaké zákulisí,“ řekl zpěvák Václav Noid Bárta. Diváci již brzy spatří na obrazovkách první díly seriálu.

Tagy:

Hlavní zprávy

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí
Koronavirus

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu
Sněmovna

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu

 • Aktualizováno
 • Poslanci se v úterý nakonec nebudou zabývat novelou pandemického zákona, a to kvůli vetu SPD. Vláda chtěla, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze, ráno se i na toto téma sešly výbory. Proti schválení zmíněné novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES. Zákonodárci by se však mohli začít zabývat korespondenční volbou. Schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku.

  Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal

  Ve světě sportovních sázkařů není frustrace ničím výjimečným. Často vsadí peníze na „tutovku“, která ale nakonec nevyjde. A svoji zlost si pak vybíjí na těch, kteří je zklamali. U kolektivních sportů to tak časté nebývá, ale u těch individuálních – zejména u tenisu – ano. Své o tom ví bývalá hráčka Barbora Strýcová, která si za svoji kariéru prostřednictvím sociálních sítích vyslechla nespočet vulgárních urážek. Po čase se však dočkala aspoň malého zadostiučinění.

  Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

  Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

  Novela pandemického zákona prý obchází ústavní zákon. Je to něco nehorázného, říká právník

  Sněmovna měla v úterý odpoledne projednat vládní novelu, která předpokládá, že protikoronavirová mimořádná opatření vydaná podle pandemického zákona zřejmě budou moci zahrnout širší okruh činností než teď. To se ale nelíbí některým odborníkům. Například právník Tomáš Nielsen v rozhovoru pro CNN Prima NEWS varoval před tím, že novela může výrazně ztížit soudní přezkum mimořádných opatření. Poslanci nakonec pandemický zákon v úterý řešit nebudou, příští týden se bude zřejmě konat mimořádná schůze.

  reklama

  Domácí zpravodajství

  reklama