reklama

Burešová si zahraje v seriálu s Noidem. Kdy je spolu uvidíte na obrazovkách?

Zahrajeme si spolu v seriálu, prozradila herečka Eva Burešová se svým kolegou Václavem Noidem Bártou v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS. Přiblížili také natáčení jejich nového klipu Úsměv Mony Lisy. O společném albu ale podle svých slov neuvažují.

reklama

„O společném albu jsme nepřemýšleli,“ uvedla Burešová. „Chtěli bychom ale udělat sólové CD Evě,“ doplnil ji Noid. Nebude se však podle něj jednat o společné album duetů. „Já se šetřím a prakticky zpívám už jen v pořadu Máme rádi Česko,“ smál se.

V pořadu Nový den prozradili, že příští rok je diváci televize Prima uvidí společně na obrazovkách. „Zahrajeme si spolu v seriálu,“ řekl Noid. „Budeme herečtí kolegové, které jistým smyslem spojuje hudba,“ uvedla Burešová.

„Slunečná to už nebude, ta už se dotočila. Já teď točím seriál Zoo, kde hraji jednu z hlavních postav. To je krejčová, která umí zpívat, a tak si občas zazpívá. A k tomu potřebuje muzikanta,“ vysvětlila s úsměvem herečka.

V pořadu Nový den herci mluvili i o svém novém klipu k písni Úsměv Mony Lisy, jejíž slova pro Burešovou napsala manželka Václava Noida Bárty. Ten video následně natočil a sestříhal.

„Dojalo mě, že měli chuť napsat něco na podporu kvůli mému úsměvu,“ okomentovala Burešová. Píseň totiž vznikla právě jako reakce na to, že na sociálních sítích lidé kritizují hereččin úsměv.

Klip Burešová s Noidem natáčeli na jeden záběr. „Stihla jsem se během toho kousnout i do rtu,“ řekla. Klip prý natočili během hodiny a půl. „Vašek to chtěl mít ráno hotové. A bylo,“ podotkla.

Tagy:

Hlavní zprávy

Číšník kontroloval u hostů bezinfekčnost, šéf ho chce vyhodit. Neplatí vás vláda, řekl mu
Koronavirus

Číšník kontroloval u hostů bezinfekčnost, šéf ho chce vyhodit. Neplatí vás vláda, řekl mu

Zvláštní pracovní spor řeší číšník jedné pivnice v Hradci Králové. Tvrdí, že ho zaměstnavatel nutí ukončit pracovní poměr kvůli tomu, že na začátku listopadu kontroloval u hostů dodržování hygienických opatření. Přestože to bylo v souladu s platnými nařízeními, měl tím údajně podnik připravit o zisk. Vedení hotelu se k tomu odmítá jednoznačně vyjádřit.

Kolář: Konflikt Ruska s Ukrajinou? Česko si stranu už vybralo, nemůžeme jednat samostatně
360°

Kolář: Konflikt Ruska s Ukrajinou? Česko si stranu už vybralo, nemůžeme jednat samostatně

Ve sporu mezi Ruskem a Ukrajinou má Česká republika podle místopředsedy sněmovního výboru pro evropské záležitosti Ondřeje Koláře (TOP 09) jasně přidělenou stranu. „Česko si nemusí vybírat, máme vybráno. Jsme součástí NATO a Evropské unie (EU). Není to o tom, že si budeme házet kostkou a říkat, ke komu se přikloníme,“ uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Arnold Schwarzenegger v bizarní vánoční reklamě. Připomněl, že má doma opravdový tank

Terminátor, John Matrix či barbar Conan. Hollywoodský herec, kulturista a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger je známý především jako drsňák z akčních filmů. Hráče počítačových her ale překvapil i zmátl svou přítomností ve vánoční reklamě pro on-line titul World of Tanks. Spolupráci s vývojáři posléze vysvětlil na sociálních sítích – sám je prý velký fanda vojenské techniky. Připomněl, že doma má funkční tank, se kterým už v minulosti „pro radost“ přejížděl vraky aut či nábytek.

Juchelka: Pozitivní motivace někdy nefunguje. Nedělejme z povinného očkování politikum

Pozitivní motivace k očkování příliš nefunguje, proto mnohé země plánují povinné očkování, řekl poslanec za hnutí ANO Aleš Juchelka. Reagoval tak na záměr budoucí vlády zrušit vyhlášku o povinné vakcinaci. Předsedkyně lidoveckého senátorského klubu Šárka Jelínková ale tento krok obhajuje – společnost podle ní není na plošné očkování připravena, uvedla v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Chlapec, který zemřel s covidem, měl i další onemocnění. Co o tragickém případu víme?

Chlapec, který v Ostravě zemřel s covidem, by za pár dní oslavil třetí narozeniny. Podle informací CNN Prima NEWS měl další chronické onemocnění, patřil tak do rizikové skupiny. Takovým pacientům lze pro zmírnění nemoci podávat monoklonální protilátky, ovšem až od 12 let, dodal Zdeněk Zíma z Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

Diplomatický bojkot olympiády v Pekingu. USA viní Čínu z porušení lidských práv

Na zimní olympijské hry v Pekingu se příští rok nevypraví žádní představitelé vlády USA. Diplomatický bojkot her v pondělí oznámila mluvčí Bílého domu Jen Psakiová, která rozhodnutí odůvodnila porušováním lidských práv v Číně. Cílem opatření je naznačit Pekingu, že nemůže pokračovat ve svém současném kurzu. Vláda prezidenta Joea Bidena tím vyjádřila podporu americkým sportovcům, kteří na hry pojedou. Trestat je zákazem účasti by podle Bílého domu nebylo správné

reklama

Domácí zpravodajství

Děsivé pondělí: Hasiči vyjížděli ke třem pádům do studny i šachet. Jeden skončil tragicky

Nepříjemnou statistiku si v pondělí 6. prosince připsali hasiči ze Středočeského kraje. Během jediného dne vyjížděli hned ke třem totožným událostem – vyprošťování osob po pádu do hloubky. Hned první akce však skončila tragicky, muž po pádu do desetimetrové hluboké studny svým zraněním podlehl. Další dvě osoby, kdy jedna spadla do šachty při výkopové práci a druhá do výtahové šachty, byly převezeny do nemocnice.

reklama