CNN Prima News V síti

V síti

Výpis příspěvků ke štítku „V síti“

Nepoučil se. Predátor z filmu V síti znovu přemlouval k sexu nezletilou a skončil ve vazbě

18. května 2021 12:34

Jeseničtí kriminalisté zadrželi a obvinili osmatřicetiletého muže, který se podle nich pokusil navázat sexuální kontakt přes sociální sítě s nezletilou dívkou z Jesenicka. Muž je přitom již za obdobnou trestnou činnost stíhán, jeho praktiky byly zachyceny i během natáčení dokumentárního snímku V síti, sdělila jesenická policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Soud rozhodl o jeho umístění do vazby.

Predátor z filmu V síti půjde do vězení. Žádal nahé fotky od nezletilých dívek

1. dubna 2021 13:16

Muž, který kontaktoval přes sociální síť dívky, jež se pro dokumentární film V síti vydávaly za dvanáctileté, a žádal je, aby se svlékly nebo mu zaslaly intimní fotografie, byl ve čtvrtek v Ústí nad Labem odsouzen na dva roky ve věznici s ostrahou. Sedmačtyřicetiletý Martin K., který vypomáhal i na dětských táborech, řekl, že si tímto způsobem chtěl vyčistit hlavu. Uvedl, že si myslel, že dívkám je nejméně 16, soud jeho tvrzení vyvrátil. Rozsudek není pravomocný.

Tereza Těžká z dokumentu V síti praktikuje polyamorii

12. března 2021 23:55

Herečka Tereza Těžká, jedna z hlavních hrdinek dokumentu V síti, je už osm let šťastně zadaná. Se svým manželem ale žije v takzvané polyamorii, tedy v několika milostných vztazích najednou. Miluji tři lidi, jediný problém je čas, vysvětlila Tereza v rozhovoru pro ShowTime.

Klusák: Německá RTL nám ukradla film V síti! Sám se přitom možná inspiroval v USA

10. března 2021 16:54

Německá stanice RTL uvedla dokument zaměřený na problematiku sexuálních predátorů na internetu, který nápadně připomíná ceněný film režiséra Víta Klusáka V síti. Vzhledem k tomu, že si RTL dříve vyžádala kopii filmu a zvažovala jeho nákup, je Klusák přesvědčen, že film „ukradla“, a připravuje proti ní právní kroky. Na režisérově Facebooku se k tomu strhla diskuse. Jedni uživatelé stojí za ním, jiní poukazují na to, že tvůrci sami vykradli seriál To Catch a Predator.

Podmínka za sexuální nátlak. Soud potrestal muže z dokumentu V síti

13. listopadu 2020 09:29

Za sexuální nátlak, navazování nedovoleného kontaktu s dítětem a šíření pornografie potrestal pražský městský soud jednoho z mužů vystupujících v dokumentu V síti tříletou podmínkou s pětiletým odkladem. Schválil dohodu o vině a trestu, kterou s obžalovaným uzavřela státní zástupkyně. Muži soud uložil i ochranné sexuologické léčení.

Klusák sám v síti: Bylo zajímavé, vyzkoušet si být otloukánkem českého Facebooku

12. října 2020 08:44

Rozhovor s dokumentaristou Vítem Klusákem, přesně po roce od dokončení radikálního sociálního experimentu, který otevřel tabuizované téma zneužívání dětí na internetu a dal vzniknout fenomenálnímu dokumentu V síti. Dokumentu, díky němuž první polapení sexuální predátoři již čekají na verdikt soudu a osvěta s ním spojená, pomáhá ochránit další možné dětské oběti on-line násilí. Ojedinělý formát nyní chtějí odkoupit zahraniční produkce, o jeho odvysílání mají zájem také v Japonsku, v zemi, kde sexuální násilí oficiálně takřka neexistuje.