reklama
CNN Prima News Václav Mikulášek

Václav Mikulášek

Výpis příspěvků ke štítku „Václav Mikulášek“

Vémola Babu Jagu uškrtil, ale neumlčel. Posílám sto pusinek, provokoval Mikulášek

6. prosince 2020 15:55

Dlouhé měsíce se vzájemně špičkovali na sociálních sítích a v různých pořadech. Když se pak dva MMA fighteři Karlos „Terminátor“ Vémola a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek setkali v „obýváku“ ohraničeném pletivem, smrsknul se boj na pouhých 122 vteřin. V hlavním zápase večera Oktagon 19 jednoznačně triumfoval favorizovaný Vémola. Očekávaný střet oba dohráli na tiskové konferenci.

Vémola se vrátil vítězně: Příště vyhraju KO v prvním kole, jakože se Terminátor jmenuju

17. října 2020 16:31
Aktualizováno

Jeden z nejpopulárnějších českých MMA bojovníků Karlos „Terminátor“ Vémola se po téměř roční přestávce vrátil vítězně do oktagonu. Souboj s Thomasem Robertsenem z Norska v Brně ukončil na začátku třetího kola a připsal si 28. výhru ve 34. zápase. V hlavním titulovém zápase večera o pás šampiona organizace Oktagon ve velterové váze porazil David Kozma vyzyvatele Mátého Kertésze z Maďarska.

Fighter Martínek o nakaženém Vémolovi: Kdo chce, aby Karlos nastoupil, je pokrytec

26. srpna 2020 13:34

Všechno špatně. Karlos Vémola se má do osmihranné klece vrátit v rámci večera Oktagon 17, a to 26. září v pražské hale Universum, jenže do cesty mu padají překážky. MMA zápasník si před soubojem s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem nejprve poranil koleno a musel na operaci, teď se vypořádává s koronavirem, který zasáhl i jeho rodinu. „Do zápasu musí jít člověk s čistou hlavou. To aktuálně není Karlosův případ,“ uvedl pro CNN Prima NEWS elitní český fighter Michal Martínek. Sám moc dobře ví, jaké to je okusit velký duel po nemoci.

Po Vémolovi se nakazila i jeho partnerka a dcera. Soupeř do něj šije: Vysedáváš v barech

25. srpna 2020 12:54

Přetěžké období zažívá MMA zápasník Karlos Vémola. Jeho zářijový zápas s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem byl nejprve ohrožen kvůli operaci menisku, teď souboj vrhá do nejistoty nákaza koronavirem. Kromě samotného Vémoly měly pozitivní test na onemocnění COVID-19 také jeho přítelkyně Lela a osmiměsíční dcera Lili. Soupeři se však nákaza u Terminátora nepozdává.

reklama