CNN Prima News Václav Mikulášek

Václav Mikulášek

Výpis příspěvků ke štítku „Václav Mikulášek“

„Baba Jaga“ se slzami v očích: Cloui má zlomená žebra, ale bude v pořádku. Fenku čeká léčba

Děkuji všem, kteří mi pomohli, mou fenku Cloui budu mít za chvíli doma, sdělil v emotivním videu zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. V záznamu, který zveřejnil na Instagramu, se jen těžko bránil slzám. Jeho mazlíček utrpěl několik zranění po srážce s autem. Psa Mikuláškovi v neděli k večeru v Praze kdosi odcizil. Před půlnocí se dozvěděl, že Cloui je zraněná u veterináře.

Chvíle hrůzy pro zápasníka „Babu Jagu“ Mikuláška. Po krádeži mělo jeho fenku srazit auto

Hrůzné chvíle zažívá od nedělního pozdního odpoledne zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. V Praze v okolí ulice Dlouhé a Soukenické mu před obchodem neznámý člověk ukradl fenku. Podle svědků si měl psa přivlastnit vyšší hubený muž. Bijec doufal v sílu internetu a prosil kohokoliv, kdo by muže se psem viděl, aby se mu ozval. Podle pozdějších tipů měla sama pobíhat Prahou. Sám několik hodin bloudil českou metropolí, než přišla zpráva, že fenku mělo srazit auto a je u veterináře, kam zamířil.

Vémola Babu Jagu uškrtil, ale neumlčel. Posílám sto pusinek, provokoval Mikulášek

Dlouhé měsíce se vzájemně špičkovali na sociálních sítích a v různých pořadech. Když se pak dva MMA fighteři Karlos „Terminátor“ Vémola a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek setkali v „obýváku“ ohraničeném pletivem, smrsknul se boj na pouhých 122 vteřin. V hlavním zápase večera Oktagon 19 jednoznačně triumfoval favorizovaný Vémola. Očekávaný střet oba dohráli na tiskové konferenci.

Vémola se vrátil vítězně: Příště vyhraju KO v prvním kole, jakože se Terminátor jmenuju

Aktualizováno

Jeden z nejpopulárnějších českých MMA bojovníků Karlos „Terminátor“ Vémola se po téměř roční přestávce vrátil vítězně do oktagonu. Souboj s Thomasem Robertsenem z Norska v Brně ukončil na začátku třetího kola a připsal si 28. výhru ve 34. zápase. V hlavním titulovém zápase večera o pás šampiona organizace Oktagon ve velterové váze porazil David Kozma vyzyvatele Mátého Kertésze z Maďarska.

Fighter Martínek o nakaženém Vémolovi: Kdo chce, aby Karlos nastoupil, je pokrytec

Všechno špatně. Karlos Vémola se má do osmihranné klece vrátit v rámci večera Oktagon 17, a to 26. září v pražské hale Universum, jenže do cesty mu padají překážky. MMA zápasník si před soubojem s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem nejprve poranil koleno a musel na operaci, teď se vypořádává s koronavirem, který zasáhl i jeho rodinu. „Do zápasu musí jít člověk s čistou hlavou. To aktuálně není Karlosův případ,“ uvedl pro CNN Prima NEWS elitní český fighter Michal Martínek. Sám moc dobře ví, jaké to je okusit velký duel po nemoci.

Po Vémolovi se nakazila i jeho partnerka a dcera. Soupeř do něj šije: Vysedáváš v barech

Přetěžké období zažívá MMA zápasník Karlos Vémola. Jeho zářijový zápas s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem byl nejprve ohrožen kvůli operaci menisku, teď souboj vrhá do nejistoty nákaza koronavirem. Kromě samotného Vémoly měly pozitivní test na onemocnění COVID-19 také jeho přítelkyně Lela a osmiměsíční dcera Lili. Soupeři se však nákaza u Terminátora nepozdává.