reklama

Vémola si získal zpět svou partnerku Lelu. Hýčká ji dovolenou v Dubaji

/ fotografií

MMA zápasník Karlos Vémola si získal zpět svoji partnerku Lelu Ceterovou. Silikonovou krásku, se kterou má i dceru Lili, více než rozmazluje. Od výletu do Dubaje přes obrovskou kytici růží až po oblečení z drahých butiků. Zamilovaná dvojice se už nemůže dočkat společných Vánoc.

reklama

„5. 12. bylo velké vítězství, ale tohle je moje největší výhra,“ uvedl zápasník na svém Instagramu. Narážel tak na výhru nad MMA bojovníkem Václavem Mikuláškem, ale především na znovuzískání své partnerky Lely. Ta na fotografii drží v rukou ohromnou kytici. „Čekalo na mě 300 růží,“ dodala rozzářená Ceterová. Vémola si svoje předchozí nevěry očividně žehlí ve velkém stylu.

/ fotografií

„Musel jsem vám nachystat krásný přivítání. Obě vás moc miluju, bylo tu doma bez vás moc smutno,“ pokračoval Vémola. Svojí partnerku si hýčká a kupuje jí i oblečení ve značkových buticích. „Jsem rád, že máš radost, lásko. Ale tím máš dárečky vybraný,“ vtipkoval.

U drahých kusů oblečení ale neskončil a Lelu vzal i na dovolenou do Dubaje. Pár zašel do několika luxusních podniků a díky zápasníkovi Muradovi se dostali i na VIP místa. „Když je restaurace totálně obsazená a není šance se uvnitř posadit, ale vy máte kamaráda Makhmuda, který vás tam okamžitě dostane a navíc zařídí VIP místa s top servisem. Děkuji,“ uvedl Vémola.

/ fotografií

„My máme i o čtvrté ráno hlad. Připíjíme na lásku a na zdraví,“ popsala Ceterová jejich pobyt. Pár si dokonce pořídil i společnou teplákovou soupravu. „Vždycky jsem věděl, že k sobě patříme. Teď už je to vidět i na první pohled,“ přiznal Vémola.

Spokojená rodina se už těší na svátky klidu. „Tohle budou krásný Vánoce,“ sdělil zápasník. „Nejkrásnější,“ doplnila ho partnerka Lela.

/ fotografií

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Plán rozvolňování: Obchody se otevřou na začátku května, na kadeřnictví si ale počkáme

Plán rozvolňování: Obchody se otevřou na začátku května, na kadeřnictví si ale počkáme

Epidemická situace v Česku se už několik týdnů lepší. Vláda proto začíná připravovat plán postupného rozvolňování. Veřejnosti ho ale nepředstaví dříve než ve čtvrtek. CNN Prima NEWS se ale přesto podařilo zjistit, že by se v první vlně měly otevřít obchody. A pokud postrádáte některou ze služeb – třeba kadeřníka – budete si nejspíš muset počkat až na druhou fázi rozvolnění.

Joe Biden

Biden reaguje na Chauvinovu vinu. Volal Floydově rodině, plánuje veřejný projev

Biden reaguje na Chauvinovu vinu. Volal Floydově rodině, plánuje veřejný projev

Ihned poté, co byl bývalý policista Derek Chauvin uznán vinným z vraždy Afroameričana George Floyda, volal rodině zesnulého muže americký prezident Joe Biden. Spolu s viceprezidentkou Kamalou Harrisovou mluvili s Floydovým bratrem Philonisem. Veřejné prohlášení plánují Biden a Harrisová později. Chauvin byl v úterý večer středoevropského času prohlášen vinným za vraždu druhého stupně, vraždu třetího stupně a zabití druhého stupně.

Krimi

Vlivný podnikatel střílel brokovnicí na mladou rodinu, prý ze strachu. Vyšetřování končí

Vlivný podnikatel střílel brokovnicí na mladou rodinu, prý ze strachu. Vyšetřování končí

Policie ukončila vyšetřování střelby před domem vlivného podnikatele z Liberce. Jiří Vařil, který podle zasvěcených dlouhou dobu skrytě ovládal jednoho z největších autobusových dopravců v zemi, s největší pravděpodobností stane před soudem kvůli vydírání, poškození cizí věci a výtržnictví. A není to jediný jeho problém se zákonem. Už tři roky jeho jméno figuruje v policejním spisu rozsáhlé korupční kauzy ve veřejné dopravě.

Dejte nám čas, překřikoval se Petr Čech s fanoušky Chelsea kvůli Superlize
Chceme další vyhoštění Rusů z ambasády, vzkázala Sněmovna vládě a odsoudila „terorismus“
reklama
reklama
Ať se Česko připraví na tvrdé sankce. Zeman si musí vybrat stranu, varuje ruský expert

Rusko

Domácí zpravodajství

Zeman chce přitáhnout pozornost, Babiš posiluje pozici Ruska v Česku, tvrdí experti
Volný: Za výbuchem stojí Američané, mám pro to stejné informace jako BIS
Pomozte s pátráním u řeky, prosí rodina zmizelého Tomáše. Policie se obává nejhoršího
Další články
reklama
reklama