reklama

Vémola si získal zpět svou partnerku Lelu. Hýčká ji dovolenou v Dubaji

/ fotografií

MMA zápasník Karlos Vémola si získal zpět svoji partnerku Lelu Ceterovou. Silikonovou krásku, se kterou má i dceru Lili, více než rozmazluje. Od výletu do Dubaje přes obrovskou kytici růží až po oblečení z drahých butiků. Zamilovaná dvojice se už nemůže dočkat společných Vánoc.

reklama

„5. 12. bylo velké vítězství, ale tohle je moje největší výhra,“ uvedl zápasník na svém Instagramu. Narážel tak na výhru nad MMA bojovníkem Václavem Mikuláškem, ale především na znovuzískání své partnerky Lely. Ta na fotografii drží v rukou ohromnou kytici. „Čekalo na mě 300 růží,“ dodala rozzářená Ceterová. Vémola si svoje předchozí nevěry očividně žehlí ve velkém stylu.

/ fotografií

„Musel jsem vám nachystat krásný přivítání. Obě vás moc miluju, bylo tu doma bez vás moc smutno,“ pokračoval Vémola. Svojí partnerku si hýčká a kupuje jí i oblečení ve značkových buticích. „Jsem rád, že máš radost, lásko. Ale tím máš dárečky vybraný,“ vtipkoval.

U drahých kusů oblečení ale neskončil a Lelu vzal i na dovolenou do Dubaje. Pár zašel do několika luxusních podniků a díky zápasníkovi Muradovi se dostali i na VIP místa. „Když je restaurace totálně obsazená a není šance se uvnitř posadit, ale vy máte kamaráda Makhmuda, který vás tam okamžitě dostane a navíc zařídí VIP místa s top servisem. Děkuji,“ uvedl Vémola.

/ fotografií

„My máme i o čtvrté ráno hlad. Připíjíme na lásku a na zdraví,“ popsala Ceterová jejich pobyt. Pár si dokonce pořídil i společnou teplákovou soupravu. „Vždycky jsem věděl, že k sobě patříme. Teď už je to vidět i na první pohled,“ přiznal Vémola.

Spokojená rodina se už těší na svátky klidu. „Tohle budou krásný Vánoce,“ sdělil zápasník. „Nejkrásnější,“ doplnila ho partnerka Lela.

/ fotografií

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

MS v hokeji

Škoda nebude sponzorovat hokejové MS v Bělorusku. Zastává se lidských práv

Škoda nebude sponzorovat hokejové MS v Bělorusku. Zastává se lidských práv

Automobilka Škoda Auto nebude sponzorovat mistrovství světa v hokeji, pokud se turnaj bude konat v Bělorusku. Pro automobilku je důležité dodržovat, chránit a prosazovat všechny předpisy, které ochraňují lidská práva. V sobotu to řekl vedoucí komunikace podniku Škoda Auto Tomáš Kotera. O podobném kroku již v pátek informovala například společnosti Nivea.

Reportáž

Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu

Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu

Žijí ve stínu dohasínajících Vítkovických železáren v Ostravě a sami mají pocit, že jsou na odpis. „Vakcínu odmítám, chtějí nás zlikvidovat. Babiš lže, očkoval se jen jako, jehla nebyla vidět. Vláda chce, aby lidi poumírali,“ zaznamenal reportér CNN Prima NEWS mezi vítkovickými Romy smršť negativních názorů na vakcinaci proti covidu. Příkop mezi minoritou a majoritou je příliš hluboký. A co nařídí vláda, je ve vyloučené lokalitě automaticky bojkotováno.

Koronavirus

Senioři čekali na rezervaci očkování marně. Hejtmani: Nemáme vakcíny, je to frustrující

Senioři čekali na rezervaci očkování marně. Hejtmani: Nemáme vakcíny, je to frustrující

Většina seniorů se během pátečního dne marně snažila získat termín pro očkování proti koronaviru. Ze zjištění CNN Prima NEWS napříč kraji ale plyne, že řada nemocnic do systému žádné volné termíny ani neuvolnila, protože nemá vakcíny a neví, kdy přijdou. V dodávkách šlo podle nich o pouhé desítky až stovky vakcín na celé kraje. Musí to být pro seniory strašně frustrující, zlobí se předseda Asociace krajů Martin Kuba (ODS).

Zima pokračuje. Česko čeká mrazivý víkend, přes noc bude až −18 °C
Německá vládní CDU má nového předsedu. Armin Laschet se může ucházet i o post kancléře
Česko je v počtu nakažených nejhorší z Unie. Za námi je i Slovensko či Itálie
Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov
Jak to bylo s utajeným Palachovým pomníkem? Komunisté ho zavrhli, aniž by znali význam
reklama
reklama
Po vakcíně zemřelo v Norsku 23 lidí. Pro vážně nemocné může být fatální, tvrdí institut

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Novinka v tunelu Blanka? Systém pro neztracení signálu navigace příliš nefunguje
Prodělání covidu neznamená výhru. Už desítky Čechů se nakazily virem opakovaně
Další články
reklama
reklama