reklama

Vémola si získal zpět svou partnerku Lelu. Hýčká ji dovolenou v Dubaji

MMA zápasník Karlos Vémola si získal zpět svoji partnerku Lelu Ceterovou. Silikonovou krásku, se kterou má i dceru Lili, více než rozmazluje. Od výletu do Dubaje přes obrovskou kytici růží až po oblečení z drahých butiků. Zamilovaná dvojice se už nemůže dočkat společných Vánoc.

reklama

„5. 12. bylo velké vítězství, ale tohle je moje největší výhra,“ uvedl zápasník na svém Instagramu. Narážel tak na výhru nad MMA bojovníkem Václavem Mikuláškem, ale především na znovuzískání své partnerky Lely. Ta na fotografii drží v rukou ohromnou kytici. „Čekalo na mě 300 růží,“ dodala rozzářená Ceterová. Vémola si svoje předchozí nevěry očividně žehlí ve velkém stylu.

„Musel jsem vám nachystat krásný přivítání. Obě vás moc miluju, bylo tu doma bez vás moc smutno,“ pokračoval Vémola. Svojí partnerku si hýčká a kupuje jí i oblečení ve značkových buticích. „Jsem rád, že máš radost, lásko. Ale tím máš dárečky vybraný,“ vtipkoval.

U drahých kusů oblečení ale neskončil a Lelu vzal i na dovolenou do Dubaje. Pár zašel do několika luxusních podniků a díky zápasníkovi Muradovi se dostali i na VIP místa. „Když je restaurace totálně obsazená a není šance se uvnitř posadit, ale vy máte kamaráda Makhmuda, který vás tam okamžitě dostane a navíc zařídí VIP místa s top servisem. Děkuji,“ uvedl Vémola.

„My máme i o čtvrté ráno hlad. Připíjíme na lásku a na zdraví,“ popsala Ceterová jejich pobyt. Pár si dokonce pořídil i společnou teplákovou soupravu. „Vždycky jsem věděl, že k sobě patříme. Teď už je to vidět i na první pohled,“ přiznal Vémola.

Spokojená rodina se už těší na svátky klidu. „Tohle budou krásný Vánoce,“ sdělil zápasník. „Nejkrásnější,“ doplnila ho partnerka Lela.

Tagy:

Hlavní zprávy

Prvňáčkovi napálí pětku jen totální pitomec, zuří učitel. Kolegyni by na hodinu vyhodil
Školství

Prvňáčkovi napálí pětku jen totální pitomec, zuří učitel. Kolegyni by na hodinu vyhodil

I když prvňáček příklady vypočítal správně, spletl si zadání. Učitelka základní školy ho proto nekompromisně ohodnotila známkou „pět“ a test mu celý opravila červenou barvou. Na necitlivé hodnocení upozornil školní psycholog a učitel Robert Čapek. Za takový přístup by podle něj učitelka zasloužila hodinovou výpověď. Podobně se k přístupu pedagožky staví i další odborníci i rodiče.

Dobudeme Francii zpět, hlásá Zemmour. Mítink prezidentského kandidáta provázely násilnosti

Změňme běh dějin a vydejme se znovu dobýt Francii. Tak zní výzva dnes už oficiálního prezidentského kandidáta Érica Zemmoura, kterou vyslal směrem k Francouzům na svém prvním volebním shromáždění. Na pařížském předměstí se v obří výstavní hale sešlo na 15 000 Zemmourových příznivců. Bouřlivý mítink se nakonec neobešel bez výtržností a násilností, když se jeho fanoušci střetli s aktivisty, kteří přišli proti pravicovému politikovi protestovat.

Chlapec, který zemřel s covidem, měl i další onemocnění. Co o tragickém případu víme?

Chlapec, který v Ostravě zemřel s covidem, by za pár dní oslavil třetí narozeniny. Podle informací CNN Prima NEWS měl další chronické onemocnění, patřil tak do rizikové skupiny. Takovým pacientům lze pro zmírnění nemoci podávat monoklonální protilátky, ovšem až od 12 let, dodal Zdeněk Zíma z Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

Volby by vyhrálo ANO před Spolu, PirSTAN ztrácí voliče, ukazuje listopadový průzkum

Sněmovní volby by v listopadu podle volebního modelu agentury Median vyhrálo hnutí ANO se ziskem 29,5 procenta hlasů. Druhá by skončila koalice Spolu tvořená ODS, KDU-ČSL a TOP 09, kterou by volilo 26 procent lidí. Třetí by bylo uskupení Pirátů se Starosty (PirSTAN) s podporou 16,5 procenta a čtvrté hnutí SPD, kterému model přisoudil 8,5 procenta. Žádná další strana by stejně jako při říjnových volbách nepřekročila pětiprocentní hranici nutnou pro zisk poslaneckých mandátů.

Čachry s bezinfekčností v Česku jen kvetou. Jaké triky odmítači používají nejčastěji?

Češi se snaží obejít, co se dá. V současnosti hlavně vládní restrikce, podle nichž je pro vstup do určitých zařízení nutné ukázat doklad o očkování nebo o prodělání nemoci. Kromě falšování zmíněných dokumentů nebo vyhledávání míst, kde se tato nařízení nedodržují, někteří odmítači očkování zvolili riskantnější taktiku, jak se opatřením vyhnout.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama