reklama

Hamáček vlezl do ringu s bojovníkem MMA. Chtěl jsem si z něj udělat pr*el, říká Baba Jaga

Překvapivým videem se na sociálních sítích pochlubil šéf ČSSD Jan Hamáček. Ten přijal výzvu MMA bojovníka v oktagonu Václava Mikuláška alias Baby Jagy a dorazil za ním do ringu. Mikulášek ho za odvahu ocenil. Opozice už se do Hamáčka strefuje s tím, že by se měl podobně nebojácně chovat i na politickém bojišti.

reklama

„Přijal jsem výzvu,“ napsal na Twitter předseda ČSSD Jan Hamáček. Nejedná se ale o žádnou předvolební debatu nebo střet s kolegy politiky, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Hamáček se totiž vrhl přímo do ringu a přijal výzvu MMA zápasníka Václava Mikuláška, který výzvu původně pojal jen jako legraci a nečekal, že Hamáček skutečně dorazí.

„Jednou sedíme v gymu (tělocvičně) a kluci říkali, že si uděláme z někoho pr*el. Tak jsem napsal panu Hamáčkovi: ‚Přijď na trénink.‘ A on přišel. Jakože klobouk dolů, málokdo přijde, ať už nějaký ‚hejtr‘ nebo člověk, co říká, že mě zbije. On jediný přišel, tak za mě všecka čest. Neříkám volte ho, to je mi jedno, koho kdo volí, ale zachoval se jako chlap, tak za mě palec hore,“ napsal na Instagram zápasník.

Jak jejich střet dopadl, se zatím ani jeden z nich nepochlubil. Z komunikace Jana Hamáčka se nicméně zdá, že střet s profesionálním zápasníkem přežil.

Zatímco řada lidí srandu ocenila, opozice využila příležitost. Třeba senátor Václav Láska (Senátor 21) Hamáčkovi vmetl, že by se měl podobně nebojácně chovat i na politickém poli. „Škoda že už nemáte stejnou odvahu přijít k nám do Senátu odpovědět nám na otázky, co jste chtěl po odhalení kauzy Vrbětice řešit v Moskvě. Zvali jsme vás čtyřikrát,“ vzkázal mu na Twitteru.

Tagy:

Hlavní zprávy

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

reklama

Domácí zpravodajství

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

Vražda na Kroměřížsku: Žena měla ubodat známého, čin pak sama nahlásila policii

Kriminalisté se od pátečního večera zabývají případem vraždy, která se podle vyšetřovatelů stala v jedné z obcí poblíž Holešova na Kroměřížsku. Třiačtyřicetiletá žena z Olomoucka tam několikrát bodla nožem známého, který útok nepřežil, uvedl v pondělní tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš. Kriminalisté ženu obvinili z vraždy, hrozí jí až 20 let vězení. Stíhaná skončila ve vazbě.

reklama