reklama
CNN Prima News vážná nehoda

vážná nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „vážná nehoda“

Mrazivá dopravní nehoda na Slovensku si vyžádala dva mrtvé. Řidič je ve vážném stavu

27. listopadu 2020 19:04

Ve slovenském městě Šaštín-Stráže došlo ve čtvrtek k tragické nehodě, která má na svědomí dvě oběti. Po nárazu do stromu zahynula na místě 21letá Amálie. Boj o život záhy prohrál i o 20 let starší František. Řidič přežil, nyní je ovšem ve vážném stavu. Přesné okolnosti a příčiny nehody nadále vyšetřuje policie.

Hledá se zachránce. Mladé mamince po nehodě pomohl pohotový řidič, chce mu poděkovat

9. listopadu 2020 17:32

Mladá maminka se rozhodla využít sílu sociálních sítí a najít svého zachránce. Před rokem během autonehody málem přišla o život. Měla štěstí, chvíli po srážce s kamionem totiž u jejího auta zastavil muž, který jí poskytl první pomoc a zůstal s ní, dokud nepřijela záchranka. Příspěvek, ve kterém svůj příběh popisuje, za dva dny sdílelo přes 10 tisíc lidí po celé republice.

Dálnici D1 zablokovala v pondělí vážná nehoda, na 210. kilometru se srazilo šest aut

21. září 2020 12:34
Aktualizováno

Hromadná nehoda šesti aut uzavřela v pondělí krátce před polednem dálnici D1 před exitem 210 u Holubic na Vyškovsku. Dálnice zůstala na místě neprůjezdná přibližně osm hodin, policie odkláněla dopravu na exitu 210. Tři lidé se zranili, na místě zasahovalo pět posádek záchranářů včetně vrtulníku. Provoz na D1 se podařilo obnovit krátce před 20:00 a dlouhé kolony se podle policie začaly pomalu rozjíždět.

Opilá a zdrogovaná řidička zabila při nehodě policistu, další dva jsou těžce zranění

5. července 2020 20:28

„Je to smutný týden pro policii. Dnes vyhasl život dalšího policisty, tentokrát vinou opilé řidičky, která zavinila dopravní nehodu, při níž zemřel 32letý policista. Pro někoho, kdo usedne za volant s více než 2 promilemi, nemám žádné pochopení. Hlubokou soustrast rodině,“ napsal na Twitteru policejní prezident Jan Švejdar. Při nehodě tří osobních vozidel v ulici 5. května v Praze byli zraněni čtyři lidé, jednoho se pokoušeli na místě záchranáři resuscitovat. Šlo právě o policistu. Nehoda se stala krátce před 19:30 a blokuje hlavní tah na úrovni Chodova ve směru na Brno.

Vteřina života dostala Vláďu na vozík. Naději i životní lásku našel díky CZEPA

6. června 2020 15:26

Poranění míchy bývá otázkou okamžiku a často se týká mladých, aktivních lidí. Jaké jsou jeho nejčastější příčiny? Jak se žije s takovou diagnózou a kdo vám pomůže překonat překážky? Čtěte s námi příběh Vládi, kterému změnil život úraz ve vodě, i vyprávění odborníků, kteří se v rámci České asociace paraplegiků (CZEPA) věnují pomoci takto handicapovaným lidem.

Ranní nehoda kamionu u Přerova ochromila D1. Provoz stojí v obou směrech

19. května 2020 06:32

Dálnici D1 zablokovala dnes ráno na 269. kilometru u Přerova na hranicích Olomouckého a Zlínského kraje nehoda kamionu. Provoz stojí v obou směrech. Vůz přejel přes středová svodidla, na vozovce je vysypaný náklad. Informovalo o tom Národní dopravní informační centrum. Podle údajů policie nebyl nikdo zraněn. Hasiči uvedli, že uniklo velké množství pohonných hmot.

reklama