reklama

Mladý řidič nepřežil tragickou nehodu, jeho auto se po srážce v protisměru rozpůlilo

Na silnici nedaleko Hluboké nad Vltavou vyhasl další lidský život. Mladý řidič tam zřejmě nezvládl silný vůz a střetl se s protijedoucím autem. Při nehodě utrpěl velmi vážná zranění a záchranáři už mu bohužel nemohli pomoci.

reklama

Na silnice mezi Hlubokou a Týnem nad Vltavou ve čtvrtek dopoledne provoz ochromila fatální srážka dvou osobních aut. Náraz přišel čelně a musel být obrovský. Jedno z vozidel se po něm roztrhlo na dvě části. Všude kolem zůstaly poházené trosky a věci z osobních aut.

K tématu

Řidič stříbrného vozu jel ve směru z Hluboké do Týna nad Vltavou. Na mokré silnici zřejmě ale nezvládl řízení, dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autem. Mladý řidič bohužel ve voze podlehl následkům těžkého zranění. Druhý řidič byl s lehkým zraněním transportován do nemocnice.

Jak se to stalo?

Policisté pracují s několika verzemi, jak se dopravní nehoda stala. Jako tu nejpravděpodobnější ale vidí velkou rychlost a nepozornost mladého řidiče. Silný automobil s pohonem na zadní kola se zřejmě stal neovladatelným, šofér se dostal do protisměru a střetu pak už nikdo nedokázal zabránit.

„Drobně pršelo, komunikace byla zcela mokrá a řidič jel pravděpodobně rychleji, než je tu předepsaná rychlost,“ řekl CNN Prima NEWS mluvčí Policie České republiky Jihočeského kraje Milan Bajcura. Tachometr se v době nárazu zastavil na sto dvaceti kilometrech v hodině. Podle vyšetřovatelů, kteří mluvili i se svědky, je ale možné, že jel řidič mnohem rychleji.

Hlavní silniční tah z Českých Budějovic do Týna nad Vltavou zůstal dlouhé hodiny uzavřený. Silnici policisté opět zprovoznili před čtvrtou hodinou odpoledne.

Další hlavní zprávy

EURO 2021

Pozor na české trýznitele, varují nizozemská média. Upozorňují také na slabinu Čechů

Pozor na české trýznitele, varují nizozemská média. Upozorňují také na slabinu Čechů

S rozporuplnými pocity komentují nizozemská média fakt, že Česko bude soupeřem „Oranjes“ v osmifinále fotbalového mistrovství Evropy. Úlevu nad tím, že se Nizozemci o vlásek vyhnuli úřadujícím šampionům z Portugalska, střídá varování před nepříjemnými Čechy. Média připomínají, že český tým dokázal v nedávné době Nizozemce v důležitých zápasech několikrát porazit, a k opatrnosti nabádá i reprezentační kouč Frank de Boer.

Babiš před summitem EU: S Ruskem jsme na bodě mrazu, od Orbána chci vysvětlení
Nebe, mrak 9. Dojatý pošťák našel dívku, která napsala dopis zesnulému otci
reklama
reklama
Zákrok v Teplicích působí na Romy jako veřejná poprava, říká člen rady vlády

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí
Další články
reklama
reklama