Velká změna ve Slunečné: Postavu Denisy hraje Eva Josefíková. Zdědila i milence

Veronika Arichteva a Eva Josefíková.

Autoři seriálu Slunečná se rozhodli udělat krok, který se v Česku moc nevídá, ale zato v zahraničí je naprosto běžný. Nahradí seriálovou postavu jinou herečkou. Těhotnou Veroniku Arichtevu, představitelku Denisy Kánské, vystřídá herečka Eva Josefíková. Ta po původní seriálové Denise zdědí nejen kostýmy, ale i milence.

Veronika při svém posledním natáčecím dni ve Slunečné předala štafetu a celou svoji roli jiné herečce. „Moc mě to mrzí, ale museli jsme to vyřešit tímto způsobem, že svoji roli předám Evičce Josefíkové. Takže Denisa bude dál v seriálu. Evičce i Denise držím palce a já si jdu užívat takovou předmateřskou,“ těšila se Arichteva.

Josefíkové ale předávala své kostýmy s humorem. „Tady si vezmi Denisu a ne, že to posereš,“ prohlásila Arichteva s úsměvem od ucha k uchu.

Eva Josefíková má teď zodpovědnost o to větší, že ji bude Veronika ve Slunečné určitě pozorně sledovat. „Zjišťuji, že dědím milence, repliky a kostýmy,“ smála se „nová Denisa“.

To ale není všechno, Veronika dala Evě jasné instrukce. „Ať z ní není hodná holka, nikdy! Ať z ní není hodná holka, protože já jsem na tom dost tvrdě pracovala,“ nabádala Arichteva Josefíkovou.

Ta už se nové role nemůže dočkat, na polovinu štábu už je navíc zvyklá. Dříve totiž hrála postavu Lucie Krutinové v Modrém kódu. „Myslím, že Denisa bude výzva, nicméně se těším. Je to taková mrška a ty se hrají dobře,“ dodala Josefíková, která se nyní objeví ve Slunečné jako Denisa Kánská.

Tagy: