reklama
CNN Prima News zápasník

zápasník

Výpis příspěvků ke štítku „zápasník“

Vémolova Lela šokovala trestním oznámením: Karlos mě napadl, když jsem držela syna

11. ledna 2022 22:36

Zápasník MMA Karlos Vémola si zřejmě pořádně zavařil. Svou snoubenku a matku dvou dětí Lelu Ceterovou obvinil z toho, že mu byla nevěrná s jeho kamarádem Vítem Kaiserem. Tomu prý uštědřil pár facek, své manželce na oplátku sebral mobilní telefon. Nyní se však ukazuje, že všechno mohlo být úplně jinak. Ceterová CNN Prima NEWS sdělila, že měl zápasník napadnout i ji, v náručí navíc držela několikatýdenního syna Rockyho. Na Vémolu podala trestní oznámení, právníky mu navíc vyhrožuje i Kaiserova manželka.

Ceterová o rozchodu s Vémolou: Doma panovalo napětí na hraně agresivity. Utekla i s dětmi

11. ledna 2022 13:56

Zápasník MMA Karlos Vémola vyděsil v noci z pondělí na úterý své fanoušky, když na sociálních sítích oznámil definitivní rozchod se svou snoubenkou Lelou Ceterovou. Matku jeho dvou dětí obvinil z nevěry, které se měla dopustit s jeho kamarádem. Svému sokovi měl dát dvě facky a Ceterové sebrat mobilní telefon. Ta se teď rozhodla o nočním incidentu promluvit prostřednictvím své manažerky Niny Sedlákové. Exkluzivní vyjádření poskytla deníku Blesk.

Smrt MMA zápasníka potvrzena. Po mladém sportovci pátrali dva roky, teď našli ostatky

29. prosince 2021 16:51

Osud amatérského zápasníka Davida Koeniga, který byl nezvěstný, se tragicky vyjasnil. Policie našla minulý týden v americkém Missouri lidské ostatky. Podle identifikace jde o zápasníka, který zmizel před dvěma lety. Jeho matka Tracy úmrtí potvrdila na sociální síti a poděkovala všem, kteří jejího syna pomáhali hledat. Co se přesně stalo, ale zatím dál není jasné.

reklama