CNN Prima News zápasník

zápasník

Výpis příspěvků ke štítku „zápasník“

Bijec Růžička pobouřil novým videem. Opilý bušil na zavřenou restauraci, obsluze nadával

Zápasník Tadeáš „Mawar“ Růžička, který za výtržnictví dostal od soudu 11 měsíců vězení s podmíněným odkladem na 40 měsíců, na sebe opět upozornil. Na sociální síti sdílel video, ve kterém se nad ránem snaží dostat do restaurace, která právě zavírala. S tím se ovšem bijec nehodlal smířit. V reakci pro web Sport.cz uvedl, že byl jen opilý a „nic se nestalo“. Soud již na sklonku ledna Růžičku potrestal v souvislosti s napadením muže v bezvědomí.

„Baba Jaga“ se slzami v očích: Cloui má zlomená žebra, ale bude v pořádku. Fenku čeká léčba

Děkuji všem, kteří mi pomohli, mou fenku Cloui budu mít za chvíli doma, sdělil v emotivním videu zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. V záznamu, který zveřejnil na Instagramu, se jen těžko bránil slzám. Jeho mazlíček utrpěl několik zranění po srážce s autem. Psa Mikuláškovi v neděli k večeru v Praze kdosi odcizil. Před půlnocí se dozvěděl, že Cloui je zraněná u veterináře.

Chvíle hrůzy pro zápasníka „Babu Jagu“ Mikuláška. Po krádeži mělo jeho fenku srazit auto

Hrůzné chvíle zažívá od nedělního pozdního odpoledne zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. V Praze v okolí ulice Dlouhé a Soukenické mu před obchodem neznámý člověk ukradl fenku. Podle svědků si měl psa přivlastnit vyšší hubený muž. Bijec doufal v sílu internetu a prosil kohokoliv, kdo by muže se psem viděl, aby se mu ozval. Podle pozdějších tipů měla sama pobíhat Prahou. Sám několik hodin bloudil českou metropolí, než přišla zpráva, že fenku mělo srazit auto a je u veterináře, kam zamířil.

Brichta v bitvě o prozatímní titul KSW padl. Češi předvedli v Liberci TKO i submisi

Životní bitvu má za sebou český MMA zápasník Leo Brichta. Na turnaji KSW 91, který se uskutečnil v Liberci, ale v souboji o prozatímní titul organizace v lehké váze neuspěl. Moldavský protivník Valeriu Mircea ho před úchvatnou kulisou udolal, když ho ve čtvrtém kole porazil technikou škrcení. Brichta tak nevyužil příležitost stát se prvním Čechem, který získá pás organizace.

Zápasník Růžička dostal trest. Soud vynesl verdikt v ostře sledované kauze zmláceného muže

Padl verdikt v ostře sledovaném případu zápasníka Tadeáše Růžičky. Ten loni zveřejnil videozáznam, na kterém fackuje bezvládně ležícího muže a sprostě mu nadává. Soud bijce potrestal trestním příkazem, který si zápasník ještě nepřevzal. Pravděpodobně tak netuší, že ho soud za výtržnictví poslal na 11 měsíců do vězení s podmíněným odkladem na 40 měsíců.

Vémola EXKLUZIVNĚ: Finále se blíží, v hlavě mám plán A. Popsal vypínač od Piráta i své zdraví

Je jedno, jestli vyhraju, nebo prohraju. Přes poslední zápas se nedá přenést během pár dní, řekl po páteční porážce pro CNN Prima NEWS bojovník Karlos Vémola. V posledním zápase roku 2023 jej už v prvním kole knockoutoval slovenský bijec Samuel „Pirát“ Krištofič. Český Terminátor v rozhovoru zmínil, kde udělal chybu a zda jej výhru stálo nachlazení. Popsal také, jak vidí svůj zřejmě poslední zápas kariéry, který se uskuteční příští rok v červnu. Postaví se v něm slovenskému ranaři Attilu Véghovi.