reklama

Vémola už si svou Lelu i synka Rockyho odvezl z porodnice domů. Partnerku zahltil růžemi

Slavný český MMA zápasník Karlos Vémola poprvé naživo viděl ve středu narozeného syna Rockyho. Kvůli tomu, že jeho partnerka Lela Ceterová měla při nástupu do nemocnice pozitivní test na koronavirus, nemohl být „Terminátor“ u porodu. Svoji nepřítomnost v důležité životní chvíli se rozhodl drahé polovičce vynahradit a shledání pojal velkolepě.

reklama

Lelu s několikadenním synem Rockym dorazil vyzvednout do porodnice v pražském Podolí. S sebou přivezl celkem 201 růží, které Lele daroval.

„Narodil se nám nový král,“ prozradil už ve středu ve videu na sociálních sítích Vémola. Chlapečka pojmenovali poměrně nekonvenčním způsobem, ostatně jak je u někdejšího bijce organizace UFC zvykem. „Je to velký bojovník, tak jako byl Rocky Balboa, akorát tohle je Rocky Vémola,“ radoval se zápasník.

36letý bojovník je už čtyřnásobným otcem. Z předešlého vztahu má dceru Sky a syna Karlose juniora. Se současnou partnerkou Lelou má dceru Lili a teď syna Rockyho. „Myslím si, že pár kluků ještě bude, holek možná taky. Takže na Arnolda si ještě počkám,“ prozradil možné jméno svého dalšího potomka.

Narození Rockyho provázely komplikace, protože Ceterová byla před porodem covid pozitivní, což zjistili lékaři na předoperačním vyšetření. Vémola se tak nemohl zúčastnit porodu. „Vůči Lele mě to strašně mrzelo. Miminko jí nejspíše odebrali hned po porodu,“ prozradil. Slavný zápasník musel zůstat doma v karanténě spolu s dcerou Lili.

„Nastala panika z toho, co bude. Neumíte si představit, jaký jsem měla stres, žila jsem v beznaději. To pro mě bylo strašné. Nejhorší bylo, že mi kvůli covidu bylo zle, potřebovala jsem hodně spánku, začala jsem kašlat, prostě katastrofa. Byl to masakr,“ popsala Ceterová, která si už nyní může užívat klidné chvíle doma.

Tagy:

Hlavní zprávy

Při explozi domu v Liberci se zranilo 10 lidí včetně dětí. Někteří mají popáleniny
Požáry

Při explozi domu v Liberci se zranilo 10 lidí včetně dětí. Někteří mají popáleniny

Zranění po čtvrtečním ranním výbuchu v bytovém domě na okraji Liberce s následným požárem utrpělo deset lidí, mezi nimi i děti. Zranění jedné ženy je vážné, s popáleninami ji vrtulník přepravil do vinohradské nemocnice v Praze. V třípatrovém domě v Kateřinské ulici bylo v době výbuchu 15 lidí. Příčina a výše škod se bude teprve zjišťovat. Řekli to mluvčí záchranné služby a hasičů. Regionální mluvčí policie Vojtěch Robovský na webu policie uvedl, že přijali oznámení o možném výbuchu propanbutanové lahve.

Hromadná nehoda u Brna. Srazil se kamion a dalších šest vozů, na místě jsou zranění

Nehoda kamionu, dodávky a pěti osobních aut ve čtvrtek krátce před 7:00 uzavřela dálnici D52 za Pohořelicemi na Brněnsku ve směru na Brno, vyplývá z informací hasičů. Policisté dopravu odklánějí přes sjezd 23 na Pohořelice a Židlochovice, řekl mluvčí policistů David Chaloupka. Na místě jsou podle prvních informací dva zranění, uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

Proti jadernému odpadu se postavím se samopalem v ruce: Obec na Vysočině úložiště nechce

Štamgast z hospody U kostela slibuje, že bude vesnici bránit se samopalem v ruce. Úložiště jaderného odpadu odmítají i farář se starostou. Vítejte v Rudíkově na Vysočině, dědině stojící na mohutném žulovém bloku. A právě do téhle skály by stát rád vyhloubil podzemní sklad pro vyhořelé palivo z atomových elektráren. „Nedovolíme to,“ říkají v Rudíkově. Mají ale reálnou šanci gigantické stavbě zabránit?

I příznaky zmutovaly. Místo úplné ztráty způsobuje omikron otupělost čichu. Co dalšího?

Britští vědci upozornili na řadu varovných příznaků signalizujících, že jste v počátečním stadiu nákazy omikronem. Jedná se například o bolest v krku, bolest hlavy, pocení, a to zejména v noci, a bolest uší. U mnohých pacientů omikron způsobuje i problémy s čichem, což byl jeden z prvních příznaků i předchozích variant, jenže tentokrát se projevuje trochu jinak.

reklama

Domácí zpravodajství

Nemůžeme si vyskakovat, covid jsme nezvládli. Bez očkování by to byl masakr, říká Kubek

Změn ve vládních opatřeních je už tolik, že je nejde všechny sledovat. Už se v nich neorientuju, přiznal šéf České lékařské komory Milan Kubek. V pořadu 360° upozornil, že i když některé evropské země už začaly rozvolňovat, se situací v České republice se dění v zahraničí srovnávat nedá kvůli menší proočkovanosti. „Nejsme zemí, která by si mohla dovolit příliš vyskakovat,“ řekl na CNN Prima NEWS.

reklama