CNN Prima News Věra Kuberová

Věra Kuberová

Výpis příspěvků ke štítku „Věra Kuberová“

Kuberová: Nová vláda dává naději, teď ještě jiného prezidenta. Můj muž neměl Zemana rád

Jsou to už skoro dva roky, co Věra Kuberová žije bez manžela. Stále neví, zda jejího muže někdo neotrávil. Nechápe, jak se mohl k někdejšímu čínskému zastrašování předsedy Senátu přidat i Hrad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS otevřeně mluví o svému názoru na Miloše Zemana a Andreje Babiše. Tvrdí, že Jaroslav Kubera výsledky letošních voleb předpovídal.

Odveta za Tchaj-wan: Zeman Vystrčila nebude zvát na schůzky ústavních činitelů

Návštěva předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) na Tchaj-wanu bude mít dopad na setkávání nejvyšších ústavních činitelů s prezidentem Milošem Zemanem. Vystrčila už na tyto schůzky zvát nebudu, řekl Zeman v Partii televize Prima a CNN Prima NEWS. Zeman Vystrčila i jeho předchůdce Jaroslava Kuberu od návštěvy ostrova, který Čína považuje za své odštěpenecké území, dlouhodobě odrazoval.

Kuberová odmítla vyznamenání od prezidenta Zemana pro svého zesnulého manžela

Věra Kuberová odmítla převzít od prezidenta Miloše Zemana státní vyznamenání pro svého zesnulého manžela Jaroslava Kuberu (ODS), který letos v lednu náhle zemřel ve funkci předsedy Senátu. V rozhovoru pro server Seznam Zprávy označila chování prezidentské kanceláře za neuctivé a je přesvědčena o tom, že její muž by si ocenění takovouto formou nepřál. Zeman už avizoval, že chce u příležitosti státního svátku 28. října Kuberu in memoriam ocenit Řádem bílého lva, což je nejvyšší státní vyznamenání České republiky.