reklama
CNN Prima News Viktoria Azarenková

Viktoria Azarenková

Výpis příspěvků ke štítku „Viktoria Azarenková“

Tenis, nebo divadlo? Vítězka opustila kurt na vozíku, soupeřka jí sprostě spílala

2. října 2020 12:23

Na tenisovém Roland Garros už byla k vidění celá řada bizarních okamžiků. K jednomu z nich došlo po zápase Kiki Bertensové s Italkou Sarou Erraniovou. Nizozemka ze sebe v třísetovém utkání vydala doslova vše a několikrát se během zápasu svíjela v křečích. Vyčerpávající souboj nakonec vyhrála. Stálo ji to spoustu sil a kurt musela opustit na vozíku. Erraniová jí vynadala, že jen hraje divadlo.

Roland Garros s bizarními outfity a horkým čajem. Azarenková si vydupala přerušení

27. září 2020 13:50

Prší, prší, jen se leje, moc dobře se v tom nehraje. První hrací den tenisového grandslamu Roland Garros nepřivítalo zrovna příznivé počasí. Turnaj, který se za normálních okolností koná během slunečného května a června, nabídl hned na úvod extrém. Při nedělním dopoledni se teplota v Paříži pohybovala kolem 10 °C, kurty vytrvale zkrápěl déšť. „Co tady děláme?“ nechápala Běloruska Viktoria Azarenková.

Azarenková se konečně zbavila kletby jménem Serena: Mívala jsem až příliš velké ego

11. září 2020 12:54

Mimo kurt jsou kamarádky, grandslamová bilance mezi běloruskou tenistkou Viktorií Azarenkovou a Serenou Williamsovou však doposud nijak přátelsky nevypadala. Američanka na majorech vyhrála všech deset vzájemných zápasů. Změna přišla až teď na US Open. Azarenková si přivlastnila noční utkání a v New Yorku si zahraje třetí finále. Po postupu mluvila o své osobní proměně.

Matky si podmaňují US Open. Hned tři jsou v nejlepší osmičce newyorského grandslamu

8. září 2020 14:33

Jdou tak trochu proti proudu. Většina tenistek odkládá mateřství až na období po úspěšné kariéře, několik hráček se však rozhodlo skloubit založení rodiny se životem na kurtech. A těmto matkám, zdá se, svědčí především newyorský vzduch. Na probíhajícím US Open se do čtvrtfinále probojovaly hned tři tenistky, kterým se v posledních letech narodilo dítě. Ze všech nejvíce udivuje jméno Cvetana Pironkovová.

Nestárnoucí Venus jde opět proti sestře. Serena může těžit z manželova daru

12. srpna 2020 18:24

Nachází se ve věku, kdy už je velká část tenistek deset let v důchodu. Venus Williamsové ale ani 40 roků nebrání v tom, aby se držela mezi špičkou. Ještě lépe je na tom její o 15 měsíců mladší sestra Serena. Na turnaji v Lexingtonu je čeká další vzájemný zápas – v pořadí už 31. Tentokrát dost specifický. Obě legendární tenistky se totiž stále rozkoukávají po dlouhých měsících herního klidu, který způsobil koronavirus.

reklama