reklama
CNN Prima News Vít Rakušan

Vít Rakušan

Výpis příspěvků ke štítku „Vít Rakušan“

Zneužíváte rakovinu ke své propagaci. Opozice se pustila do Babiše kvůli letáku VZP

To už je trochu moc, pane premiére. S těmito slovy se opozice pustila do předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) kvůli brožurám Všeobecné zdravotní pojišťovny k prevenci rakoviny, ve kterých se objevuje i fotka premiéra. Na materiál z dílny VZP upozornil web Seznam Zprávy. Opozice kritizuje, že Babiš zneužívá leták VZP k předvolební kampani. Celkové náklady na brožuru mají být 15 milionů korun. Babiš kritiku odmítá a vše v současnosti vysvětluje poslancům ve Sněmovně.

Zlegalizovali bychom konopí, shodli se Piráti a STAN. Poslanci rozhodnou o limitech THC

Konopí bychom chtěli zlegalizovat, říkají lídři koalice Pirátů a STAN Ivan Bartoš s Vítem Rakušanem. Sněmovna ale pirátský návrh v červnu zamítla. Poslanci budou nicméně znovu hlasovat o tom, že by se měla zlepšit dostupnost léčebného konopí. Nově by se totiž mohlo předepisovat na elektronický recept. Zákonodárci budou také řešit množství látky THC v technickém konopí.

S Babišem a dalšími parazity nikdy nepůjdeme. Piráti a STAN rozjeli kampaň v Ústí

S Andrejem Babišem a dalšími parazity nikdy nepůjdeme, slíbili na zahájení kampaně v Ústí nad Labem lídři koalice Pirátů a STAN Ivan Bartoš a Vít Rakušan. V rámci kampaně plánují do října objet všech 14 krajských měst, kde na občany čeká divadelní představení i prohlídka jejich „švindl busu“, který má připomínat kauzy vlády Andreje Babiše (ANO).

Babiš jako nenasytná tasemnice. Piráti oprášili autobus a mluví o vládě švindlů a zmaru

Piráti a Starostové ve čtvrtek odstartovali horkou fázi kampaně. Na pražské Letné představili takzvaný „švindl bus“, který má připomínat kauzy vlády Andreje Babiše (ANO). S autobusem, na kterém je například podobizna šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka, se zástupci koalice vypravili do Ústí nad Labem, kde se šéf Pirátů Ivan Bartoš utká ve volbách s premiérem Babišem.

Velké fuj, neexistuje pro tebe žádné dno. Opozice zpražila Babiše kvůli „best in covid“

Aktualizováno

Premiér Andrej Babiš (ANO) je terčem ostré kritiky opozičních politiků kvůli svému pondělnímu výroku, že V4 je „best in covid“ v Evropě. Lídři opozice Babišovi připomínají, že v Česku zemřelo kvůli covidu přes 30 tisíc lidí a má je na svědomí právě vláda hnutí ANO. Babiš kritiku odmítá. Vláda podle něj udělala, co mohla.

Opozice: Lže buď Babiš, nebo Zeman. Jejich přestřelka o BIS je trapná a nahrává Rusku

Spor mezi prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem (ANO) je podle šéfa hnutí STAN Víta Rakušana trapný. Zatímco je Bezpečnostní informační služba (BIS) a její šéf Michal Koudelka pod tlakem, radují se cizí mocnosti jako Rusko, řekl v pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi. Podle předsedy ODS je znepokojující, že jeden ze dvou zmíněných nejvyšších ústavních činitelů lže.

reklama