reklama
CNN Prima News Vít Rakušan

Vít Rakušan

Výpis příspěvků ke štítku „Vít Rakušan“

Šlachta: ODS si vodí Rakušana jak slepého koně. Pustil se i do Topolánka s Kalouskem

28. ledna 2022 16:33

Chtějí zpolitizovat policejní složky. To je podle šéfa Přísahy a někdejšího elitního policisty Roberta Šlachty motivace vládní koalice pro výměnu policejního prezidenta. Tím se má stát po odchodu Jana Švejdara na konci března jeho náměstek Martin Vondrášek. Je to podle Šlachty přání ODS, která si ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) vodí jako slepého koně, prohlásil ve vysílání CNN Prima NEWS. Šlachta zkritizoval také expremiéra Topolánka či exministra financí Kalouska (TOP 09).

Muž blízký Langerovi zřejmě bude policejním prezidentem. Komise ho doporučila, řekl Rakušan

28. ledna 2022 10:38

Poradní komise doporučila vicepremiérovi Vítu Rakušanovi (STAN) jako budoucího policejního prezidenta současného náměstka policejního prezidia Martina Vondráška. Ministr vnitra to potvrdil ve vysílání CNN Prima NEWS. Vondrášek byl jediný kandidát, který se do nabídkového řízení přihlásil. Podle některých kritiků by však jeho jmenování mohlo způsobit politizaci policie.

Neomluvitelné. Měli by se jít léčit, odsuzuje psychiatr autory šibenice před Sněmovnou

27. ledna 2022 18:51

Přinesli před Poslaneckou sněmovnu šibenici s výhružným nápisem. Podle demonstrantů na ní skončí všichni vlastizrádci. Kritika směřovala k poslancům, kteří měli projednávat nový pandemický zákon. Činy demonstrantů u Malostranského náměstí odsoudila část veřejnosti i mnoho politiků. Je šibenice s výhružkami za hranou? O tom se ve vysílání CNN Prima NEWS rozpovídal psychiatr Cyril Höschl.

Rok do prezidentských voleb. Podívejte se, kdo má v boji o Hrad největší šanci

27. ledna 2022 16:28

Do příštích prezidentských voleb zbývá zhruba rok. Vzhledem k tomu, že současné hlavě státu Miloši Zemanovi uplyne už druhé funkční období, nebude moci kandidovat znovu. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala na základě volebních preferencí a kurzů společnosti Tipsport jména možných kandidátů, kteří mají zatím v boji o Hrad největší šanci.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

27. ledna 2022 07:54

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

Farský na veřejnost vztyčil prostředníček. Je to tragikomické, shodují se komentátoři

24. ledna 2022 12:20

Jan Farský (STAN) svými rozhodnutími vztyčil prostředníček směrem k veřejnosti. Ve vysílání CNN Prima NEWS to prohlásil komentátor webu Info.cz Petr Holec. „Překvapil mě amatérismus STAN,“ řekl novinář. Zároveň ovšem dodal, že tato kauza podle jeho mínění hnutí v následujících volbách neohrozí. Komentátor MF Dnes Petr Kolář označil celou kauzu za „tragikomický příběh“.

Babiš: STAN je nejhorší zlo ve vládě. Vylezli navrch po Kalouskovi a podvedli Piráty

20. ledna 2022 22:13

Hnutí STAN je to nejhorší, co je v současné vládě. Taková slova pronesl expremiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš na čtvrtečním představení své stínové vlády. Do partaje nynějšího vicepremiéra a ministra vnitra Víta Rakušana se opřel také kvůli nevyjasněným finančním darům či kauze kolem 1. místopředsedy hnutí Jana Farského a jeho univerzitní stáže v USA.

reklama