CNN Prima News vítězství

vítězství

Výpis příspěvků ke štítku „vítězství“

Suverénní triumf Součka. Podruhé ovládl anketu Zlatý míč, české lize kraluje Hložek

Záložník Tomáš Souček suverénně vyhrál novinářskou anketu Zlatý míč ČR o nejlepšího fotbalistu sezony a obhájil loňské premiérové vítězství. Šestadvacetiletý středopolař West Hamu ve 25. ročníku ovládl jarní i podzimní část hlasování a s náskokem 411 bodů porazil klubového spoluhráče obránce Vladimíra Coufala. Třetí místo obsadil útočník Leverkusenu Patrik Schick. Výsledky ankety byly ve středu slavnostně vyhlášeny v Praze.

Krejčíková: Akce se Šafránkovou mě napadla po výhře. Titul jsem oslavila před čtyřhrou

„Triumfy z French Open mi stále nedocházejí,“ popsala s radostným úsměvem po svém návratu do Česka z veleúspěšného francouzského turnaje tenistka Barbora Krejčíková. Na pařížském stadionu Roland Garros šokovala svojí cestou do finále turnaje, kde nakonec zvítězila a získala svůj první grandslamový titul ve dvouhře. Krejčíková prozradila, jak ji napadlo do kamery během turnaje napsat jméno zesnulé herečky Libuše Šafránkové.

Hašek, Pirk či Porupková. Cyklistického závodu Prima CUP se zúčastnila řada osobností

Téma: Komerční sdělení

V sobotu 12. června pokračoval seriál Prima CUP závodem ŠKODA AUTO Sázava. Jednadvacátý ročník bikové klasiky si nenechala ujít řada známých osobností. Na startu se objevily známé tváře televize Prima jako Soňa Porupková, Karolina Hošek, Daniela Révai, Petr Vágner a Jiří Ježek. Na startu je také doplnili kardiochirurg Jan Pirk, olympijský vítěz Dominik Hašek či herec a zpěvák Jan Maxián.

Česká senzace. Krejčíková stoupá na vrchol žebříčku, v deblu už je světovou jedničkou

Tenistka Barbora Krejčíková je po dvojitém triumfu na Roland Garros opět deblovou světovou jedničkou. V čele žebříčku má náskok 25 bodů před druhou Kateřinou Siniakovou, s níž se v Paříži radovala ze třetího společného grandslamového titulu ve čtyřhře. Ve dvouhře si Krejčíková vylepšila osobní maximum na 15. místo a je aktuálně třetí Češkou za Karolínou Plíškovou a Petrou Kvitovou.

Anglie začala „českou“ skupinu vítězně. O triumfu nad Chorvatskem rozhodl Sterling

Aktualizováno

Do fotbalového Eura v roce 2021 vstoupily také týmy ze skupiny D, v níž hraje také česká reprezentace. V úvodním nedělním duelu porazili Angličané Chorvatsko díky gólu Raheema Sterlinga 1:0 a do tabulky si připsali první tři body. Český národní tým vstoupí do turnaje v pondělí, v 15:00 se představí v Glasgow proti domácímu Skotsku. Angličané dokázali vyhrát úvodní zápas finálového turnaje poprvé v historii.

Hokejové mistrovství pohledem kurzů: Favoritem jsou Rusové, jak si stojí Češi?

Šokující prohry favoritů a nečekané výhry outsiderů na hokejovém mistrovství světa hýbou také s kurzy na celkového vítěze šampionátu. Favoritem stejně jako před začátkem turnaje zůstávají ruští hokejisté. Největší propad zaznamenala za necelý první týden mistrovství Kanada, Češi se drží shodně na pátém místě, i když také u nich kurz podstatně vzrostl.