CNN Prima News vítězství

vítězství

Výpis příspěvků ke štítku „vítězství“

Basketbalistky USK na vítězné vlně, Pražanky po zdolání Villeneuve vedou euroligovou skupinu

Basketbalistky ZVVZ USK Praha porazily v 5. kole Evropské ligy doma francouzský celek Villeneuve d’Ascq 74:63 a po třetí výhře za sebou si upevnily pozici v čele skupiny B. České mistryně táhla německá pivotka Nyara Saballyová, jež zaznamenala 21 bodů a osm doskoků. Spoluhráčka Ezi Magbegorová přidala 15 bodů. Nejlepší střelkyní soupeře byla se 14 body Kennedy Burkeová.

Těším se na spolupráci s vlastencem, vzkázal Ficovi Orbán. Zahraniční média však nejásají

Hádejte, kdo se vrátil. Tímto vzkazem přál Robertu Ficovi k vítězství v parlamentních volbách na Slovensku jako první ze zahraničních politiků maďarský premiér Viktor Orbán. Zdůraznil, že „vždy je dobré spolupracovat s vlastencem a již se těší“. Zahraniční média však Orbánovo nadšení nesdílejí. Opakují se slova o „nekonání liberálního zázraku“ i obavy z příklonu Slovenska ke Kremlu.

Fantastický triumf. Český zápasník Brichta vyhrál pekelnou bitvu před 50 000 diváky

Neuvěřitelný zážitek! Národní stadion ve Varšavě opět ovládlo MMA. Polská organizace KSW podruhé uspořádala unikátní turnaj s podtitulem Colosseum. Na první akci tohoto typu se před sedmi lety na stejném místě sešlo skoro 58 tisíc diváků. Tentokrát jich tribuny pojaly opět přes 50 tisíc. A před nimi triumfoval i český bijec Leo Brichta. „Cítím se, jako bych byl ve snu, pořád si nedokážu pořádně představit, co se stalo,“ řekl 26letý zápasník CNN Prima NEWS bezprostředně po vítězství.

České deblistky ovládly Indian Wells. Krejčíková a Siniaková zkompletovaly sbírku velkých titulů

Aktualizováno

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková ovládly ve čtyřhře turnaj v Indian Wells a získaly poslední titul, který jim ve sbírce velkých deblových trofejí scházel. Ve finále prestižního podniku, který je označován za pátý grandslam, porazily brazilsko-německý pár Beatriz Haddadová Maiaová, Laura Siegemundová 6:1, 6:7, 10:7 a vyhrály i jedenáctý zápas v letošním roce.

Shiffrinová ovládla slalom ve Špindlerově Mlýně. Od rekordu ji dělí jediná výhra

Favorizovaná americká lyžařka Mikaela Shiffrinová vyhrála slalom ve Špindlerově Mlýně a 85. vítězstvím ve Světovém poháru se na jedinou výhru přiblížila k rekordu Švéda Ingemara Stenmarka. Vyrovnat jej může už v nedělním slalomu na stejném místě. Martina Dubovská, která jako jediná z kvarteta domácích závodnic proklouzla do 2. kola, obsadila 21. místo.