CNN Prima News vláda

vláda

Výpis příspěvků ke štítku „vláda “

Pět tisíc pro rodiny je směšných. Budeme bojovat za změnu, řekl Babiš a navrhl řešení

2. června 2022 14:04

S vládním příspěvkem pět tisíc korun pro domácnosti s dětmi má hnutí ANO zásadní problém. Rodiny by ho podle předsedy Andreje Babiše měly dostávat každý měsíc do konce roku a vztahovat by se měl i na studující do 26 let. Poslanec ANO Aleš Juchelka doplnil, že zákonodárci hnutí budou hlasovat pro pomoc rodinám, nesouhlasí ale s rychlým projednáním návrhu Sněmovnou, aby mohli uplatnit svoje pozměňovací návrhy.

Knížák: Covidová kampaň rozdělila společnost. Budeme se z toho vzpamatovávat desítky let

16. prosince 2021 22:09

Umělec Milan Knížák se v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS neshodl s prezidentem České lékařské komory Milanem Kubkem na tom, jak tvrdá proticovidová opatření by měla vláda vyhlašovat. Knížák v tomto ohledu apeloval na osobní svobodu. Podle Kubka je ale nedílnou součásti osobní svobody také společenská odpovědnost.

Rekordní nedělní nárůst počtu nakažených. Přibylo přes devět tisíc nových případů

29. listopadu 2021 05:13

V neděli v Česku přibylo 9 292 potvrzených případů koronaviru, což je dosud nejvyšší nedělní nárůst. Po dvou dnech, kdy v mezitýdenním srovnání počty nově nakažených klesly, byl tentokrát přírůstek proti minulé neděli zhruba o 1 000 případů COVID-19 vyšší. Laboratoře přitom provedly méně testů než před týdnem.