vlak

Výpis příspěvků ke štítku „vlak“

Tratě v Praze stály. V Hlubočepech vlak zabil člověka, v kolejišti u Měcholup uvízlo auto

Aktualizováno

V Praze-Hlubočepech v pátek dopoledne osobní vlak srazil a usmrtil člověka, provoz mezi Smíchovem a Radotínem byl poté přes dvě hodiny zastaven. U zastávky Praha-Horní Měcholupy mezi Uhříněvsí a Hostivaří sjel kolem poledne osobní automobil do kolejiště. Nehoda na téměř dvě hodiny zastavila v tomto úseku provoz na koridoru mezi Prahou a Benešovem.

Neštěstí v Kladně. Vlak srazil 13letou dívku, v umělém spánku ji transportoval vrtulník

Aktualizováno

Osobní vlak ve čtvrtek odpoledne srazil v Kladně-Rozdělově nezletilou dívku. Záchranáři ji se zraněním přepravili do nemocnice. Podle informací agentury AKTU.cz bylo dítě letecky transportováno v umělém spánku. Provoz na trati mezi Kladnem a Kamennými Žehrovicemi byl déle než dvě hodiny přerušen, cestující vozily autobusy. Okolnosti nehody policisté vyšetřují, řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Útok obřím nožem v londýnském vlaku: Okamžitě toho nech, volejte záchranku, ozývá se na videu

Drama z vlaku v jihovýchodním Londýně řeší tamní policie. Napadený cestující utrpěl vážná zranění poté, co ho před zraky dalších pasažérů pobodal útočník s nožem. K incidentu, který zachytila kamera, došlo ve středu kolem 16. hodiny místního času. Video z útoku se šíří po sociálních sítích, případem se zabývá policie. Informuje o tom BBC.

Matka s postiženou dcerou skočila pod vlak. Na vině je lhostejnost státu, píší slovenská média

Za obrovskou tragédií, která se o víkendu stala na Slovensku, může být lhostejnost státu, píší místní média. Matka, která se o víkendu se svou devítiletou dcerou postavila před vlak, už zřejmě neviděla jinou možnost. Média upozorňují, že v zemi dlouhodobě chybí větší podpora pro rodiny, které se starají o nemocné děti. Úřady se nařčení brání.

Dojemné rozloučení s Paťkou, kterou s matkou smetl vlak: K truchlícím se přidala i Čaputová

Milovala malování a těšila se z maličkostí. Na devítiletou holčičku ze Slovenska, která společně se svou matkou zemřela po srážce s vlakem u obce Beňadiková, vzpomínali zaměstnanci speciální základní školy v Liptovském Jáně. Ti ji uctili i dojemným příspěvkem. Lítost nad rodinnou tragédií vyjádřila také prezidentka Zuzana Čaputová. Informuje o tom web Nový Čas.