vlk

Výpis příspěvků ke štítku „vlk“

Brutální záběry útoku „ukrajinské smečky“. Rusové marně hledají spásu v zákopech

30. listopadu 2022 05:02

Ukrajinci pokračují ve svém protiútoku a dělají vše pro to, aby Rusy vyhnali z okupovaných území. Obzvlášť v posledních dnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů, na nichž ukrajinské drony pomocí bomb masakrují jednoho okupanta za druhým. S novým videem tohoto typu se pochlubily ukrajinské speciální operační síly (SOF).

Sražený vlk z Krušných hor se stal miláčkem lidí. Je po operaci, vyhráno ale ještě nemá

31. října 2022 10:14

Úspěšná operace ještě nemusí znamenat šťastný konec. Odborníci varují, že vlk, kterého lidé našli sraženého v Krušných horách, může po vypuštění do volné přírody brzy zemřít. Zvíře se mezitím stalo miláčkem veřejnosti. Na jeho péči se vybraly miliony korun, a dokonce dostal i jméno. Jenže blízký kontakt s lidmi může způsobit, že v přírodě nebude schopen žít.

Pobíhá v Jeseníkách vlk? Video zaskočilo místní, vše vysvětlila manželka hajného

14. dubna 2022 22:38

Po sociálních sítích aktuálně koluje video údajného vlka, které v Jeseníkách natočil jeden z řidičů. Místo, kde se zvíře pohybovalo, se hned dostalo do hledáčku médií i odborníků. Podle nich je ale výskyt vlka právě v této oblasti dost nepravděpodobný a šlo by o velkou vzácnost. Vysvětlení celé kauzy nakonec přinesla manželka místního hajného.