CNN Prima News vodní nádrž

vodní nádrž

Výpis příspěvků ke štítku „vodní nádrž“

Zvrat v případu zmizelé Maddie? Policisté prověřili věci nalezené v nedaleké přehradě

Zklamání. Tak zdroj z blízkosti vyšetřování případu zmizelé Madeleine McCannové popsal náladu, která ve sboru zavládla poté, co policisté prověřili předměty objevené ve vodní nádrži Barragem do Arade v Portugalsku. Původní zprávy přitom mluvily o nadějných nálezech. Holčička se ztratila v roce 2007 z asi 50 kilometrů vzdáleného letoviska Praia de Luz.

Úředník nechal kvůli utopenému mobilu vypustit obří vodní nádrž. Když ho našel, už nefungoval

Úředník v Indii nechal vypustit obrovskou vodní nádrž Kherkatta, aby našel telefon, který do ní upustil, když si pořizoval selfie. Pracovník hygienické stanice tvrdil, že v přístroji jsou citlivé vládní dokumenty, ale když se po vypumpování dvou milionů litrů vody telefon našel, už nefungoval. Nadřízení ho po obvinění ze zneužití pravomoci dočasně zbavili funkce, napsal server BBC.

Student zavraždil dvojici seniorů kvůli vile v Praze. Těl se zbavil zvlášť cynickým způsobem

Měl to být dokonalý plán k získání přepychové vily na jedné z nejlepších pražských adres. Majitelka nemovitosti ale nechtěla o prodeji ani slyšet. Milenecký pár mladých studentů se proto rozhodl přikročit k razantnímu řešení. Jeden z dvojice ji i jejího přítele brutálně zavraždil a těla pak hodil do vodní nádrže. Kriminalisté mrtvé objevili hlavně díky náhodě. Příběh z léta 2019 vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Natálie sebevraždu nespáchala, tvrdí blízcí. Závaží si připevnila k noze kvůli tréninku

Naposledy viděli šestadvacetiletou sportovkyni Natálii živou 4. srpna, když vyrazila na nafukovacím člunu do středu vodní nádrže. Zpátky se už ale nevrátila. Po dívce se pátralo celé tři týdny, až tento pátek její bezvládné tělo vyplavaly vody Veľké Domaše. K noze měla přivázaný kbelík se sádrou. Podle rodiny tak dívka učinila proto, aby mohla trénovat. Domněnky o možné sebevraždě odmítají.