CNN Prima News vodní nádrž

vodní nádrž

Výpis příspěvků ke štítku „vodní nádrž“

Záhady kolem utopené Natálie: Náhoda, nebo vražda? Rodinu trápí tajemný muž i cigarety

16. září 2021 14:20

Nad případem utonulé Slovenky Natálie visí stále mnoho otazníků. 26letá sportovkyně se ztratila na začátku srpna, svědci ji naposledy viděli plout na člunu na vodní nádrži Domaša. O tři týdny později dívku vyplavila voda. Pozůstalí spekulují o vraždě. Že by si Natálie dobrovolně vzala život, její rodina odmítá. Záhada tak zatím nebyla vyřešena.

Natálie sebevraždu nespáchala, tvrdí blízcí. Závaží si připevnila k noze kvůli tréninku

8. září 2021 00:07

Naposledy viděli šestadvacetiletou sportovkyni Natálii živou 4. srpna, když vyrazila na nafukovacím člunu do středu vodní nádrže. Zpátky se už ale nevrátila. Po dívce se pátralo celé tři týdny, až tento pátek její bezvládné tělo vyplavaly vody Veľké Domaše. K noze měla přivázaný kbelík se sádrou. Podle rodiny tak dívka učinila proto, aby mohla trénovat. Domněnky o možné sebevraždě odmítají.

Koupaliště a bazény se připravují na tropický týden. Jaká je předpověď na celý měsíc?

14. června 2021 23:35

Česko by se tento týden poprvé mělo dočkat několika tropických dnů v řadě. Lidé tak pravděpodobně vezmou útokem vodní nádrže a koupaliště, které díky příznivým pandemickým okolnostem už mohou mít od začátku června otevřeno. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) navíc zveřejnil předpověď počasí na celý měsíc.

Podle obžaloby zavraždil muže a ženu kvůli vile v Bubenči, vinu ale odmítá

23. září 2020 18:22

Čtyřiadvacetiletý Tomáš Fiala, který je obžalovaný, že kvůli historické vile v pražské Bubenči zavraždil majitelku nemovitosti a jejího partnera, ve středu před pražským městským soudem svou vinu odmítl. Podle jeho výpovědi zabil dvaasedmdesátiletou ženu její o 15 let mladší partner, kterého Fiala následně usmrtil v sebeobraně. Vraždy se staly počátkem loňského června, těla dvojice našla policie po čtyřech měsících pátrání ve středočeské nádrži Švihov na řece Želivce.