Žena mě bije od rána do večera, pak je mi krásně, směje se Korn. Prozradil, z čeho má strach

Zpěvákovi Jiřímu Kornovi bude letos v květnu 74 let. Přesto má energie na rozdávání, což předvádí i při tanci na svých vystoupeních. V rozhovoru pro redakci ShowTimu ale prozradil, že nemusí vodu a výšky. Přesto vše zvládá s grácií, a to i díky nejbližším.

Natrefit na zpěváka Jiřího Korna na společenské události je takřka zázrak. Kvůli Davidu Uličníkovi, se kterým zpívá ve kvartetu 4TET, udělal výjimku a přišel v doprovodu manželky podpořit jeho vernisáž obrazů.

ČTĚTE TAKÉ: Veronika Arichteva: První synův záchvat vzteku jsem nezvládla. Pořád se oba učíme

Vedle umění známého zpěváka baví i technologie. „Je to příjemné, i telefony jsou pro nás pohodlné, že už nemusíme běhat do budky a můžeme ty věci vyřizovat z auta,“ chválil si. Tep si prostřednictvím chytrých technologií nehlídá.

Člověk musí zkoušet

Strach má spíše z vody nebo výšky. „Nemám to moc rád, tomu se vyhýbám, i když v O2 areně mě vytáhli nahoru a byl to docela příjemný pocit. Vrtulníkem jsem letěl jednou a měl jsem pocit, že jedu výtahem, člověk to jen musí vyzkoušet,“ dodal.

I když při svých vystoupeních vždy předvede výkony hodné tanečníka, „kondičku“ si prý moc nehlídá. „Nikdy jsem ji moc neudržoval. Na koncertech mám ale kolem sebe mladé, úžasné lidi, kteří tancují, skáčou, jsou nabití energií, a to je naprostá radost,“ zmínil.

Pro Jiřího Korna je totiž důležité obklopit se těmi správnými lidmi. Jedním z nich je právě zmíněný David Uličník. Oba se nedávno oženili. Nová manželka je pro Korna také životabudič. „Ta mě bije od rána do večera, tak se pak proberu a je mi krásně,“ dodal.

Tagy: