zpěv

Výpis příspěvků ke štítku „zpěv“

V Praze se koncert zrušil, v Berlíně ruská pěvkyně vystoupí. Ukrajinci s nátlakem neuspěli

Jedna z největších hvězd současné operní scény, sopranistka Anna Nětrebková, vystoupí v pátek večer v berlínské opeře, kde se představí v titulní roli Lady Macbeth skladatele Giuseppa Verdiho. Páteční i nedělní představení jsou zcela vyprodaná, poslední zbývající vstupenky jsou volné ještě na 21. a 23. září, píše web Tagesspiegel. Vedení opery i města se připravují na demonstrace, kterými vyhrožují různé organizace.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na festival Benátská! s Impulsem

Je to tady! Dnes se otevřely brány jednoho z nejoblíbenějších festivalů u nás – Benátská! s Impulsem. V libereckém areálu Vesec nabídne 27. – 30. července návštěvníkům bohatý doprovodný program pro celou rodinu, zaměří se i na mladou scénu, a přinese, jak je zde dobrým zvykem, hudební vystoupení napříč žánry. A ještě něco navíc! Od dnešního dne s námi můžete soutěžit o vstupenky a zajistit tak sobě a svému doprovodu vstup na festival ZDARMA.

Po Pink hodili popel mrtvé mámy, Ava Max schytala facku. Útoků na hudební hvězdy přibývá

Bizarní zážitek si z koncertu v londýnském Hyde Parku odváží zpěvačka Pink, upozornil magazín People. Fanoušek po americké hudebnici hodil popel své zesnulé matky. Zpěvačka sáček odložila a pokračovala ve vystoupení. Incident zachytilo video. Pink nebyla sama, kdo zažil na pódiu podivné reakce od členů publika. Zpěvačka Bebe Rexha si z koncertu odnesla monokl, jiná hudebnice ze scény odnášela odložené batole, uvádí zahraniční média.

Poslední rozloučení s Urbánkovou bude veřejné. Dcera zesnulé zpěvačky prozradila termín

Termín posledního rozloučení s Naďou Urbánkovovou je již znám. Zatímco první obřad konaný na památku české zpěvačky, herečky, moderátorky a hvězdy divadla Semafor bude určen pouze pro rodinu a nejbližší, ten druhý – veřejný – se uskuteční 15. února, a to v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v areálu Strahovského kláštera. Na sociálních sítích to uvedla dcera Urbánkové Jana Fabiánová.

Umělci na frontu. Putin žene na Ukrajinu „kreativní brigády“, mají zvednout morálku

Ruský prezident Vladimir Putin už do války vyslal armádu i posily získané díky mobilizaci a nyní má na frontu vyrazit další, tentokrát poměrně nečekaná, skupina. Kreml totiž oznámil, že na Ukrajinu zamíří umělci. Konkrétně má jít například o operní pěvce, hudebníky dalších stylů i třeba cirkusové akrobaty. Putin se má tímto způsobem pokoušet pozvednout značně pokleslou morálku ruských sil, kterým se v bojích dlouhodobě nedaří.