reklama

Vogue

Výpis příspěvků ke štítku „Vogue“

Tamara Kotvalová: Peníze pro mě nikdy nebyly skutečnou motivací

28. listopadu 2021 15:16

V nitru stále vzpomíná na těžké začátky v Tatrách, které jí poskytly cennou životní lekci, z níž do určité míry čerpá dodnes. Ráda by ji také předala dál svým dětem, zejména staršímu synovi Martinovi. Nic za to ale nežádá. Ví, že si každý z jejích potomků musí jít svou vlastní cestou, stejně jako kdysi ona sama. Ta její ji dovedla až k založení a mohutnému rozvoji společnosti Carollinum, ze které se stal tuzemský lídr v distribuci luxusního zboží.

Maye Musk: Tohle je víc, než o čem jsem kdy snila, říká matka slavných synů

27. listopadu 2021 14:56

Maye Musk je úspěšná podnikatelka, modelka a také máma tří úspěšných dětí včetně byznysmena a zakladatele společnosti SpaceX Elona Muska. Investice do jejich i svého vzdělání považuje za ty nejdůležitější. Velkým tématem je pro ni jako pro dietoložku také zdraví a zdravá strava. Pro Vogue CS se fotila v modelech DressX, značky digitální módy, se kterou spolupracuje – během své dlouhé modelingové kariéry zažila analogové focení, přechod na digitální přístroje a nyní i digitální oděvy. Jak sama říká, vše nové a futuristické ji baví, takže také sama inciovala focení, kdy svůj výsledný vzhled viděla až na samotných fotografiích.

Říká se jí Matka běloruské revoluce. Důchodkyně se stala tváří časopisu Vogue

31. října 2020 23:53

Nina Baginská je již nějakou dobu vnímána jako jedna z tváří demonstrací v Bělorusku, které jsou namířené proti autoritářskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi a jeho režimu. Mnozí tuto 73letou důchodkyni nazývají „matkou běloruské opozice“. Čiperná dáma se dočkala i jistého ocenění v zahraničí. Stala se totiž tváří známého italského módního časopisu Vogue.

reklama