vousy

Výpis příspěvků ke štítku „vousy“

Holení dohladka i zastřihování chloupků po těle bude hračka

Hustota, struktura, tvrdost a typ vousů je individuální u každého muže. A vůbec není výjimkou, že se typ vousů dokonce liší na různých místech tváře! Hustší porost na bradě, větší mezery a jemnější vousy na krku. A o tvářích nemluvě, tam si vousy mnohdy rostou v různé hustotě a různým směrem. S tím vším si poradí pánské holicí strojky Braun, které jsou vyráběné přesně v duchu pravidel tzv. dobrého designu, který razil už slavný designér této značky Dieter Rams. Zahrnují například důraz na dlouhou životnost produktů, propracování do detailu nebo funkčnost a zároveň estetičnost.

Vaše image s holicím strojkem Braun Series 9 Pro: Rebel nebo gentleman

Pro mnoho mužů je strniště tím, co jim dodává sex-appeal, a dámy se v průzkumech shodují, že právě třídenní porost na tváři oceňují na svých partnerech nejvíce. Každopádně je jen na vás, jak se o vaše vousy budete starat. Díky modernímu pomocníkovi od Braun, holicímu strojku Series 9 Pro, přijdete na vánoční návštěvy upravený jako ze škatulky a do Silvestra se bez holení snadno stanete nespoutaným rebelem. S cestovním nabíjecím pouzdrem navíc budete pánem svého dokonalého stylu až 6 týdnů bez nutnosti použití kabelu, takže v novém roce už vyrazíte kamkoli bez ztráty image.

Rocková muzika, vousy a nenávist vůči Putinovi. Čím se vyznačuje obávaná gruzínská legie?

Ruské armádě na Ukrajině zatápí také cizinecké jednotky, které jsou součástí domácí armády. Asi nejčastěji je ve veřejném prostoru slyšet o gruzínské legii. Ta na východě země válčí proti Rusům již od roku 2014. Obávaná polovojenská jednotka, jejíž členové rádi poslouchají písně od grungeové kapely Nirvana, je známá díky svému vysokému nasazení v boji i pro svou nenávist chovanou vůči Ruské federaci a jejímu prezidentovi Vladimiru Putinovi.

Tipy na dokonalý styling vousů podle vašich představ

Také ráno stojíte v koupelně před zrcadlem a bojujete s dokonalou úpravou vašich vousů? Tupá žiletka neholí tak, jak má a zastřižení strniště nedopadlo podle vašich představ? Nezoufejte, máme pro vás snadné a rychlé tipy, jak docílit dokonalého stylingu vousů přesně podle vašich představ.