vousy

Výpis příspěvků ke štítku „vousy“

Vaše image s holicím strojkem Braun Series 9 Pro: Rebel nebo gentleman

23. listopadu 2022 15:55

Pro mnoho mužů je strniště tím, co jim dodává sex-appeal, a dámy se v průzkumech shodují, že právě třídenní porost na tváři oceňují na svých partnerech nejvíce. Každopádně je jen na vás, jak se o vaše vousy budete starat. Díky modernímu pomocníkovi od Braun, holicímu strojku Series 9 Pro, přijdete na vánoční návštěvy upravený jako ze škatulky a do Silvestra se bez holení snadno stanete nespoutaným rebelem. S cestovním nabíjecím pouzdrem navíc budete pánem svého dokonalého stylu až 6 týdnů bez nutnosti použití kabelu, takže v novém roce už vyrazíte kamkoli bez ztráty image.

Rocková muzika, vousy a nenávist vůči Putinovi. Čím se vyznačuje obávaná gruzínská legie?

9. listopadu 2022 10:45

Ruské armádě na Ukrajině zatápí také cizinecké jednotky, které jsou součástí domácí armády. Asi nejčastěji je ve veřejném prostoru slyšet o gruzínské legii. Ta na východě země válčí proti Rusům již od roku 2014. Obávaná polovojenská jednotka, jejíž členové rádi poslouchají písně od grungeové kapely Nirvana, je známá díky svému vysokému nasazení v boji i pro svou nenávist chovanou vůči Ruské federaci a jejímu prezidentovi Vladimiru Putinovi.

Tipy na dokonalý styling vousů podle vašich představ

18. dubna 2022 10:40

Také ráno stojíte v koupelně před zrcadlem a bojujete s dokonalou úpravou vašich vousů? Tupá žiletka neholí tak, jak má a zastřižení strniště nedopadlo podle vašich představ? Nezoufejte, máme pro vás snadné a rychlé tipy, jak docílit dokonalého stylingu vousů přesně podle vašich představ.