CNN Prima News vražedkyně

vražedkyně

Výpis příspěvků ke štítku „vražedkyně“

Vražedkyně Fabiánová na svobodu nepůjde, rozhodl soud. Zamítl návrhy na doplnění důkazů

30. listopadu 2022 12:46

Pražský městský soud nevyhověl žádosti doživotně odsouzené Jaroslavy Fabiánové o obnovu procesu. Zamítl veškeré její návrhy na doplnění důkazů. Žena dostala pravomocný doživotní trest za zavraždění dvou mužů v lednu 2005. Je jednou ze tří žen, které si v současnosti odpykávají doživotní trest. Rozhodnutí není pravomocné, sedmapadesátiletá Fabiánová proti němu podala stížnost.

Jednoho manžela otrávila, dalšího se pokusila umlátit. Teď má černá vdova naději na svobodu

14. května 2022 07:29

Před desítkami let zavraždila svého druhého manžela, poté se Britka pokusila zabít i toho třetího. Vražedkyně Dena Thompsonová, které se též přezdívá černá vdova, je téměř dvacet let za mřížemi. Podle deníku Daily Mail by ovšem mohla být brzy na svobodě. Její manžel, který napadení své choti přežil, je celou situací překvapen. Nechápe, proč ho o možném propuštění nikdo neinformoval.

Připravila o život osm lidí, u šibenice se bránila. Kdo byla Olga Hepnarová?

12. března 2021 07:33

Když 10. července 1973 najela na Strossmayerově náměstí náklaďákem na chodník a na místě zabila tři lidi, všichni si zprvu mysleli, že jí buď selhaly brzdy, nebo za volantem usnula. Nikdo ale nečekal, že by to teprve dvaadvacetiletá dívka udělala schválně. Olga Hepnarová, která dohromady připravila o život osm lidí, se stala poslední popravenou ženou na území Československa.

Pokud neotevřete bary, vjedu kamionem do lidí stejně jako Hepnarová, vyhrožoval muž

27. ledna 2021 18:03

Kriminalisté navrhli obžalovat dvaašedesátiletého muže z vyhrožování teroristickým trestným činem. Uvedl to mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej. Obviněný muž podle policie vyhrožoval na Facebooku, že pokud se neotevřou restaurace a bary, vjede kamionem do lidí podobně jako masová vražedkyně Olga Hepnarová.