reklama
CNN Prima News West Ham United

West Ham United

Výpis příspěvků ke štítku „West Ham United“

Kam s Hložkem? O slovo se znovu hlásí Dortmund, hvězdu chce přitáhnout i West Ham

2. prosince 2021 18:42

O velkém přestupu Adama Hložka se mluví takřka od chvíle, co se poprvé zjevil a ohromil všechny v dospělém fotbale. To bylo ofenzivnímu hráči teprve 16 let, teď v létě oslavil už devatenáctiny. Sparta Praha, za kterou hraje, se bránila předčasnému prodeji, chtěla ještě počkat a cenu svého největšího klenotu co nejvíce posunout směrem vzhůru. Nelze ale otálet věčně, teď se navíc – už podruhé – nabízí velmi atraktivní zájemce. Borussia Dortmund.

Křetínský je okouzlující chlapík. Ať neblázní a utrácí moudře, radí mu trenér Součka

23. listopadu 2021 12:02

Daniel Křetínský se před takřka dvěma týdny stal jedním z majitelů fotbalového West Hamu United. Fanoušci „kladivářů“ doufají, že příchod českého miliardáře klub pozvedne a bude znamenat větší sílu na přestupovém trhu. Trenér David Moyes věří, že Křetínský nepředvede něco podobného jako před několika lety v případě Sparty Praha a „experimentu Stramaccioni“. Doufá, že tentokrát bude utrácet moudře.

Polehávání a zdržování zabere půl hodiny zápasu. Kdo v Anglii nabízí nejvíc fotbalu?

23. listopadu 2021 07:32

Fotbaloví statistici vystupující pod názvem Opta se zaměřili na zajímavou oblast. Spočítali, kolik času je balon ve hře v nejlepší soutěži na světě – anglické Premier League. Výsledek? Více než třetinu zápasu se vůbec nehraje. „Nejakčnější“ jsou duely Manchesteru City, naopak za největší „zdržovače“ lze označit hráče Aston Villy.

Křetínský je v Premier League velkým hráčem. Má větší jmění než majitel Liverpoolu

14. listopadu 2021 08:12

Daniel Křetínský se pustil do něčeho, co zatím žádný Čech neudělal. Investoval své peníze do fotbalového klubu z pravděpodobně nejlepší ligy na světě. West Ham United je zcela jiná dimenze než Sparta Praha, byť i ta ho za poslední roky stála víc než dost. Je možná trochu překvapující, že 46letý podnikatel na tom z hlediska majetku není ani v luxusním světě Premier League mezi vlastníky týmů vůbec špatně.

Křetínský ve West Hamu: Češi varují, Angličani očekávají bramborový salát pro všechny

11. listopadu 2021 14:04

Spíše nadšení než rozpaky. Fanoušci West Hamu United podle reakcí z velké části vítají příchod českého podnikatele Daniela Křetínského do klubu, ve kterém nyní vlastní 27procentní podíl. Hlavně kvůli tomu, že i když se v posledních dvou sezonách „kladiváři“ zvedají, příznivci nebyli spokojeni s dosavadními majiteli.

Křetínský už vlastní West Ham. Zaplatil přes čtyři miliardy, patří mu 27 procent klubu

10. listopadu 2021 14:34

To, o čem se poslední týdny intenzivně spekulovalo, se stalo skutečností. Majitel Sparty Daniel Křetínský rozšiřuje své fotbalové portfolio a stal se minoritním vlastníkem anglického West Hamu United. Bude mu patřit 27 procent klubu, za který hrají i čeští reprezentanti Tomáš Souček, Vladimír Coufal a Alex Král. Investice prostřednictvím konsorcia 1890s holdings má podle britských médií hodnotu 150 milionů liber, v přepočtu 4,43 miliardy korun.

Souček vyměnil bramborový salát za luxusní steak. Pochutnal si u showmana Salt Bae

4. listopadu 2021 00:07

Nusret Gökçe není nějak zvlášť povědomé jméno, ale když se řekne Salt Bae, leckdo už tuší. Populární turecký šéfkuchař se proslavil svou jedinečnou přípravou pokrmů, zejména pak tím, jak nechává zrnka soli sklouzávat po předloktí. Po celém světě má 14 luxusních restaurací, ta vůbec poslední byla otevřena v Londýně. A toho využil i český fotbalista Tomáš Souček, opora West Hamu United.

Jeden klub nestačí. Křetínský chce podíl ve West Hamu. Bude se muset vzdát Sparty?

28. října 2021 16:58

V současné chvíli je anglický fotbalový West Ham propojený s Českou republikou skrze Slavii Praha. Ale brzy by mohl mít dost společného i s rivalem „sešívaných“ Spartou. Majitel Letenských Daniel Křetínský totiž podle webu The Athletic zvažuje koupi minoritního podílu „kladivářů“, za které hrají exslávisté Tomáš Souček, Vladimír Coufal a Alex Král.

Krev, pot a stehy Tomáše Součka. Ještěže nepřišel o oko, píší fanoušci po ošklivém zranění

18. října 2021 10:49

V neděli skončila úctyhodná série českého záložníka Tomáše Součka. Poprvé od 7. března 2020 se stalo, že by v dresu West Hamu United neodehrál v Premier League kompletních 90 minut. Mohl za to ošklivý a nešťastný okamžik v závěrečné patnáctiminutovce zápasu na hřišti Evertonu. Železný muž sestavy „kladivářů“ se mohl radovat z výhry jeho týmu, ovšem tyto tři body, zanechaly na obličeji exslávisty pořádné šrámy.

Špatná volba čísla. Z Krále mohla být útočná puška AK47, žertují fanoušci West Hamu

8. září 2021 10:24

Teoreticky už v sobotu může fotbalista Alex Král zažít debut po boku Tomáše Součka a Vladimíra Coufala v anglickém West Hamu po přesunu ze Spartaku Moskva. V šatně bude mít připravený dres se svým oblíbeným číslem 33, které nosil při předchozích štacích. Podle fanoušků „kladivářů“ je to škoda. K jeho jménu by prý sedlo jiné numero.

reklama